Futbol / Dünya /

SC Eilbek – takım performansı Futbol, Dünya

SC Eilbek

SC Eilbek

Olaylar

Bezirksliga Hamburg Bezirksliga Hamburg
yuvarlak 7
2026-09-27 SC Eilbek - Croatia Hamburg -
yuvarlak 6
2026-09-20 SC Eilbek - HEBC Hamburg II -
yuvarlak 5
2026-09-12 TSV Sasel II - SC Eilbek -
yuvarlak 4
2026-09-06 SC Eilbek - Alstertal-Langenhorn -
yuvarlak 3
2026-08-29 TSC Wellingsbüttel - SC Eilbek -
yuvarlak 2
2026-08-23 SC Eilbek - SV Uhlenhorst-Adler -
yuvarlak 1
2026-08-14 Hamburger SV III - SC Eilbek -
Lotto-Pokal Hamburg Lotto-Pokal Hamburg
yuvarlak 128
2026-08-09 Dulsberger SC Hanseat - SC Eilbek -
Landesliga Hansa Landesliga Hansa
yuvarlak 30
2026-05-15 Bramfelder SV - SC Eilbek Ertelenen
yuvarlak 19
2026-05-10 SC Eilbek - USC Paloma Hamburg II İptal Edildi
yuvarlak 29
2026-05-03 SC Eilbek - Wandsbeker TSV Concordia 1 - 10
yuvarlak 28
2026-04-25 ASV Hamburg - SC Eilbek 4 - 1
yuvarlak 26
2026-04-19 SC Eilbek - Oststeinbeker SV 1 - 2
yuvarlak 25
2026-04-12 SC Eilbek - Barmbek-Uhlenhorst İptal Edildi
yuvarlak 18
2026-04-02 Hamm United FC - SC Eilbek 4 - 2
yuvarlak 24
2026-03-28 SC Vier- und Marschlande - SC Eilbek 1 - 2
yuvarlak 23
2026-03-22 SC Eilbek - Rahlstedter SC 1 - 1
yuvarlak 22
2026-03-13 Condor Hamburg - SC Eilbek 3 - 3

SC Eilbek

Futbol, Dünya, Takım SC Eilbek. Orijinal takım adı: SC Eilbek.

SC Eilbek şampiyonaya katılır Lotto-Pokal Hamburg. Şampiyona puanlarını, takımların güncel sonuçlarını ve gelecek maçların zamanlamasını sayfada bulabilirsiniz: sıralamalar Lotto-Pokal Hamburg.

Takımda SC Eilbek 0 oyuncular.

Sonraki Takım SC Eilbek gerçekleşecek 2026-08-09 09:15:00: Dulsberger SC Hanseat SC Eilbek . Maçlar sayfasında dizi, takım istatistikleri, katsayıların hareket geçmişi ve ilginç anların videolarını izleyebilirsiniz.

Göstergeler

Aritmetik ortalama

Toplamda Ev sahibi Deplasman
Toplam oyun 20 8 12
Ortalama toplam oyun 4.75 4.88 4.67
Atılan ortalama gol sayısı 1.5 1.5 1.5
Ortalama goller 3.25 3.38 3.17

Göreceli göstergeler

25%

kazanır

20%

Beraberlik

55%

Zararlar

Bitmiş: 100%

Altında: 0%

Total 1.5

Bitmiş: 85%

Altında: 15%

Total 2.5

Bitmiş: 60%

Altında: 40%

Total 3.5