ShakhtaStroy-ASSH Abaza – takım performansı Futbol,
ShakhtaStroy-ASSH Abaza
Olaylar
All-Russian Regions Cup | |||
yuvarlak 3 | |||
2024-07-22 | TDSK Tyumen - ShakhtaStroy-ASSH Abaza | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-07-20 | ShakhtaStroy-ASSH Abaza - DFTS A. Stepina Bryansk | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-07-18 | Smena Moscow - ShakhtaStroy-ASSH Abaza | live | 2 - 1 |
ShakhtaStroy-ASSH Abaza
Futbol, Takım ShakhtaStroy-ASSH Abaza.
ShakhtaStroy-ASSH Abaza şampiyonaya katılır All-Russian Regions Cup. Şampiyona puanlarını, takımların güncel sonuçlarını ve gelecek maçların zamanlamasını sayfada bulabilirsiniz: sıralamalar All-Russian Regions Cup.
Takımda ShakhtaStroy-ASSH Abaza 0 oyuncular.
Sonraki Takım ShakhtaStroy-ASSH Abaza gerçekleşecek 2024-07-20 11:00:00: ShakhtaStroy-ASSH Abaza DFTS A. Stepina Bryansk . Maçlar sayfasında dizi, takım istatistikleri, katsayıların hareket geçmişi ve ilginç anların videolarını izleyebilirsiniz.
Turnuvalar
Puan durumu
All-Russian Regions Cup - Group A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ShakhtaStroy-ASSH Abaza | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
DFTS A. Stepina Bryansk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
TDSK Tyumen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Smena Moscow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
All-Russian Regions Cup - Group B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MGU-Talina Saransk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Vezu St. Petersburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
FC Priozersk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Slavyane Gigant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
All-Russian Regions Cup - Group A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ShakhtaStroy-ASSH Abaza | ||||||
|
DFTS A. Stepina Bryansk | ||||||
|
TDSK Tyumen | ||||||
|
Smena Moscow |
All-Russian Regions Cup - Group B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
MGU-Talina Saransk | ||||||
|
Vezu St. Petersburg | ||||||
|
FC Priozersk | ||||||
|
Slavyane Gigant |
All-Russian Regions Cup - Group A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ShakhtaStroy-ASSH Abaza | ||||||
|
DFTS A. Stepina Bryansk | ||||||
|
TDSK Tyumen | ||||||
|
Smena Moscow |
All-Russian Regions Cup - Group B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
MGU-Talina Saransk | ||||||
|
Vezu St. Petersburg | ||||||
|
FC Priozersk | ||||||
|
Slavyane Gigant |