Futbol / Dünya /

Sigma City – takım performansı Futbol, Dünya

Sigma City

Sigma City

Sigma City Oyuncu Kadrosu

58

Toplam oyuncu

58 (100%)

Lejyoner

Olaylar

Pozitif Lig Pozitif Lig
yuvarlak 10
2026-04-27 FC Bosna - Sigma City 12 - 0
yuvarlak 9
2026-04-20 Sigma City - Gençlergücü 3 - 0
yuvarlak 8
2026-04-15 Kayaşehir United - Sigma City 6 - 2
yuvarlak 7
2026-04-10 Sigma City - Dümenspor 2 - 5
yuvarlak 6
2026-04-01 1930 Pars FK - Sigma City 5 - 1
Türkiye Friendly Games Türkiye Friendly Games
2026-03-27 Sigma City - Atletico Turco İptal Edildi
Pozitif Lig Pozitif Lig
yuvarlak 4
2026-03-11 Bakırköy United - Sigma City 4 - 3
yuvarlak 3
2026-03-02 Sigma City - Güneşli FK 4 - 4
yuvarlak 2
2026-02-23 Espora FC - Sigma City 6 - 0
yuvarlak 1
2026-02-18 FC Goat - Sigma City 1 - 0

Sigma City

Futbol, Dünya, Takım Sigma City. Orijinal takım adı: Sigma City.

Takımda Sigma City 58 oyuncular. Lejyonerler: 58 (100%).

Maçlar sayfasında dizi, takım istatistikleri, katsayıların hareket geçmişi ve ilginç anların videolarını izleyebilirsiniz.

Göstergeler

Aritmetik ortalama

Toplamda Ev sahibi Deplasman
Toplam oyun 20 8 12
Ortalama toplam oyun 4.45 3.88 4.83
Atılan ortalama gol sayısı 1.45 1.75 1.25
Ortalama goller 3 2.13 3.58
Sarı kartlar 1.1 1.63 0.75

Göreceli göstergeler

20%

kazanır

10%

Beraberlik

70%

Zararlar

Bitmiş: 85%

Altında: 15%

Total 1.5

Bitmiş: 75%

Altında: 25%

Total 2.5

Bitmiş: 45%

Altında: 55%

Total 3.5