Institucion Atletica Sud America Oyuncu Kadrosu
14
Toplam oyuncu
14 (100%)
Lejyoner
2 370 000 €
Takım maliyeti
338 571 €
Ortalama oyuncu değeri
53.5
Genel oyuncu değerlendirmesi
Orta Saha |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
# | oyuncu | ülke | Pos | Yaş | € | Değerlendirme |
20 | Sebastián Píriz | URU | M | 33 | 0,4M+ | |
21 | Federico Gallego | URU | M | 33 | 0,4M+ | 59 |
8 | Maximiliano Calzada | URU | M | 33 | 0,4M+ | |
8 | Gonzalo Ramos | URU | M | 32 | 0,3M+ | |
3 | Joel Lew | URU | M | 25 | ||
32 | Esteban Fabian Rodriguez Garcia | URU | M | 25 | ||
savunma oyuncusu |
||||||
# | oyuncu | ülke | Pos | Yaş | € | Değerlendirme |
3 | Gonzalo Godoy | URU | D | 35 | 0,4M+ | 48 |
20 | Rodrigo Izquierdo | URU | D | 28 | 0,3M+ | |
5 | Emilio MacEachen | URU | D | 31 | 0,3M+ | |
14 | Agustin Acosta | URU | D | 22 | ||
Facundo Nicolás Falcón López | URU | D | 23 | |||
23 | Gonzalo Rocaniere | ARG | D | 33 | ||
Forvet oyuncusu |
||||||
# | oyuncu | ülke | Pos | Yaş | € | Değerlendirme |
Bruno Rodrigo Gimenez Miglionico | URU | F | 31 | |||
20 | Diego Cor | URU | F | 22 |
Olaylar
Segunda División | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-06-15 | Plaza Colonia - Institucion Atletica Sud America | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-10 | Institucion Atletica Sud America - Oriental de La Paz | 1 - 1 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-06-06 | Cerrito CS - Institucion Atletica Sud America | 0 - 2 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-06-02 | Institucion Atletica Sud America - Juventud de las Piedras | 1 - 0 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-05-26 | Torque - Institucion Atletica Sud America | 2 - 0 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-05-19 | Institucion Atletica Sud America - Albion FC | 2 - 1 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-05-11 | Colón FC - Institucion Atletica Sud America | 2 - 2 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-04-27 | Institucion Atletica Sud America - La Luz | 1 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-04-21 | Juventud de las Piedras - Institucion Atletica Sud America | 2 - 0 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-04-13 | Institucion Atletica Sud America - Oriental de La Paz | 1 - 2 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-04-07 | Albion FC - Institucion Atletica Sud America | 3 - 0 |
Institucion Atletica Sud America
Futbol, Uruguay, Takım Institucion Atletica Sud America. Orijinal takım adı: Sud América.
Institucion Atletica Sud America şampiyonaya katılır Segunda División. Şampiyona puanlarını, takımların güncel sonuçlarını ve gelecek maçların zamanlamasını sayfada bulabilirsiniz: sıralamalar Segunda División.
Takımda Institucion Atletica Sud America 14 oyuncular. Lejyonerler: 14 (100%). Takım oyuncularının toplam değeri 0 €. Takımın en yüksek ücretli oyuncusu Institucion Atletica Sud America Sebastián Píriz. Fiziksel olarak göstergeler, milliyet, pozisyon, piyasa değeri ve başlangıç kompozisyonlarının bir listesi oyuncunun sayfasında bulunabilir.
Sebastian Cessio Vulcano — takımın teknik direktörü Institucion Atletica Sud America.
Institucion Atletica Sud America takımının ana stadyumu Montevideo, Uruguay 'deki Parque Palermo. Stadyum kapasitesi Parque Palermo 6 500 insanlar.
Sonraki Takım Institucion Atletica Sud America gerçekleşecek 2024-06-15 18:00:00: Plaza Colonia Institucion Atletica Sud America . Maçlar sayfasında dizi, takım istatistikleri, katsayıların hareket geçmişi ve ilginç anların videolarını izleyebilirsiniz.
Göstergeler
Aritmetik ortalama
Toplamda | Ev sahibi | Deplasman | |
Toplam oyun | 20 | 11 | 9 |
Ortalama toplam oyun | 2.25 | 2.27 | 2.22 |
Atılan ortalama gol sayısı | 0.75 | 0.82 | 0.67 |
Ortalama goller | 1.5 | 1.45 | 1.56 |
Göreceli göstergeler
25%
kazanır
25%
Beraberlik
50%
Zararlar
Bitmiş: 80%
Altında: 20%
Total 1.5
Bitmiş: 40%
Altında: 60%
Total 2.5
Bitmiş: 10%
Altında: 90%
Total 3.5
Antrenör
Sebastian Cessio Vulcano
milliyet
Puan durumu
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Juventud de las Piedras | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
2
|
Albion FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:3 | 11 |
3
|
Tacuarembo FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
4
|
Oriental de La Paz | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | 10 |
5
|
Uruguay Montevideo FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | 6 |
6
|
La Luz | 6 | 2 | 0 | 4 | 2:5 | 6 |
7
|
Institucion Atletica Sud America | 6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | 3 |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Torque | 6 | 4 | 2 | 0 | 9:2 | 14 |
2
|
Club Atletico Rentistas | 6 | 3 | 1 | 2 | 4:3 | 10 |
3
|
Plaza Colonia | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | 8 |
4
|
Colón FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | 8 |
5
|
Cerrito CS | 6 | 1 | 4 | 1 | 4:4 | 7 |
6
|
CSyD Cooper | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | 5 |
7
|
CA Atenas de San Carlos | 6 | 1 | 3 | 3 | 3:6 | 3 |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Oriental de La Paz | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
Juventud de las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerrito CS | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Oriental de La Paz | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
Juventud de las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
Cerrito CS | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia |
Segunda Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Uruguay Montevideo FC | 6 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 12 |
2
|
Plaza Colonia | 6 | 4 | 0 | 2 | 7:4 | 12 |
3
|
Torque | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
4
|
Institucion Atletica Sud America | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:6 | 11 |
5
|
CSyD Cooper | 6 | 2 | 3 | 1 | 8:7 | 9 |
6
|
Albion FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 8 |
7
|
Oriental de La Paz | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
8
|
Juventud de las Piedras | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 7 |
9
|
CA Atenas de San Carlos | 6 | 2 | 1 | 3 | 3:6 | 7 |
10
|
Cerrito CS | 6 | 2 | 1 | 3 | 3:10 | 7 |
11
|
La Luz | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:6 | 6 |
12
|
Club Atletico Rentistas | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:5 | 6 |
13
|
Tacuarembo FC | 6 | 1 | 2 | 4 | 6:8 | 5 |
14
|
Colón FC | 5 | 0 | 4 | 1 | 3:5 | 4 |
Segunda Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Plaza Colonia | ||||||
|
Juventud de las Piedras | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
Cerrito CS | ||||||
|
Oriental de La Paz | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC |
Segunda Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Juventud de las Piedras | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Cerrito CS | ||||||
|
Oriental de La Paz | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos |
yer
Uruguay
ülke
Montevideo
Kent
Parque Palermo
stadyum
6 500
Kapasite