Futbol / Dünya /

Tolosa CF B – takım performansı Futbol, Dünya

Tolosa CF B

Tolosa CF B

Olaylar

División de Honor Guipúzcoa Femenina División de Honor Guipúzcoa Femenina
yuvarlak 30
2026-05-24 Orioko FT - Tolosa CF B İptal Edildi
yuvarlak 29
2026-05-17 Tolosa CF B - Intxaurdi KE 3 - 1
yuvarlak 28
2026-05-09 CD Elgoibar - Tolosa CF B 1 - 2
yuvarlak 27
2026-05-01 Tolosa CF B - Oiartzun KE B 0 - 2
yuvarlak 26
2026-04-25 Aiztondo Neskide KK - Tolosa CF B 2 - 1
yuvarlak 25
2026-04-01 Tolosa CF B - Landetxa KE 4 - 1
yuvarlak 24
2026-03-28 SD Urola KE - Tolosa CF B İptal Edildi
yuvarlak 23
2026-03-21 Tolosa CF B - Ostadar SKT İptal Edildi
yuvarlak 22
2026-03-15 Irauli-Bosteko KK - Tolosa CF B 1 - 1
yuvarlak 21
2026-03-08 Tolosa CF B - Goierri Gorri FK 1 - 1

Tolosa CF B

Futbol, Dünya, Takım Tolosa CF B. Orijinal takım adı: Tolosa CF B.

Takımda Tolosa CF B 0 oyuncular.

Maçlar sayfasında dizi, takım istatistikleri, katsayıların hareket geçmişi ve ilginç anların videolarını izleyebilirsiniz.

Göstergeler

Aritmetik ortalama

Toplamda Ev sahibi Deplasman
Toplam oyun 20 9 11
Ortalama toplam oyun 2.6 2.44 2.73
Atılan ortalama gol sayısı 1.5 1.44 1.55
Ortalama goller 1.1 1 1.18

Göreceli göstergeler

45%

kazanır

20%

Beraberlik

35%

Zararlar

Bitmiş: 85%

Altında: 15%

Total 1.5

Bitmiş: 50%

Altında: 50%

Total 2.5

Bitmiş: 25%

Altında: 75%

Total 3.5