Futbol / İspanya /

UD Carral – takım performansı Futbol, İspanya

UD Carral

UD Carral

Spain (UD Carral Spain)

Olaylar

Primera Galicia Primera Galicia
yuvarlak 33
2026-05-10 Eume Deportivo - UD Carral 0 - 1
yuvarlak 32
2026-05-03 UD Carral - Sporting Cambre 4 - 2
Copa de A Coruña Copa de A Coruña
yuvarlak 6
2026-02-17 UD Carral - Betanzos CF 1 - 2
yuvarlak 28
2025-05-27 Sporting Meicende - UD Carral 2 - 0
yuvarlak 27
2025-05-18 UD Carral - UD Paiosaco İptal Edildi
yuvarlak 6
2025-03-04 Xuventude de Crendes CF - UD Carral 1 - 3
yuvarlak 32
2024-12-06 Coruña Arboco CF - UD Carral 1 - 5

UD Carral

Futbol, İspanya, Takım UD Carral. Orijinal takım adı: UD Carral.

Takımda UD Carral 0 oyuncular.

Maçlar sayfasında dizi, takım istatistikleri, katsayıların hareket geçmişi ve ilginç anların videolarını izleyebilirsiniz.