Futbol / İtalya /

Virtus Entella U19 – takım performansı Futbol, İtalya

Virtus Entella U19

Virtus Entella U19

Italy (Virtus Entella U19 Italy)

Virtus Entella U19 Oyuncu Kadrosu

7

Toplam oyuncu

7 (100%)

Lejyoner

Forvet oyuncusu


# oyuncu ülke Pos Yaş Değerlendirme
17 Abdulai Djabi Embalo Abdulai Djabi Embalo LUX F 17
9 Fausto Salicioni Fausto Salicioni F

Orta Saha


# oyuncu ülke Pos Yaş Değerlendirme
13 Leonardo Tiana Leonardo Tiana M

Kaleci


# oyuncu ülke Pos Yaş Değerlendirme
12 Edoardo Torrielli Edoardo Torrielli G

savunma oyuncusu


# oyuncu ülke Pos Yaş Değerlendirme
31 Andrea Bottaro Andrea Bottaro D

# oyuncu ülke Pos Yaş Değerlendirme
Matteo Carbone Matteo Carbone
Leo Tafaj Leo Tafaj

Olaylar

Campionato Primavera 2 Campionato Primavera 2
yuvarlak 30
2026-05-09 Virtus Entella U19 - Como U19 2 - 2
yuvarlak 29
2026-05-02 Cittadella U19 - Virtus Entella U19 1 - 2
yuvarlak 28
2026-04-25 Virtus Entella U19 - Reggiana U19 2 - 1
yuvarlak 27
2026-04-18 AlbinoLeffe U19 - Virtus Entella U19 4 - 3
yuvarlak 26
2026-04-11 Modena U19 - Virtus Entella U19 1 - 1
yuvarlak 25
2026-04-04 Virtus Entella U19 - Sampdoria Genoa U20 U20 1 - 1
yuvarlak 24
2026-03-21 Virtus Entella U19 - Renate U19 3 - 0
yuvarlak 23
2026-03-14 L.R. Vicenza U19 - Virtus Entella U19 2 - 1
yuvarlak 22
2026-03-07 Virtus Entella U19 - Udinese Calcio U20 U20 1 - 1
yuvarlak 21
2026-02-28 Padova U19 - Virtus Entella U19 0 - 1

Virtus Entella U19

Futbol, İtalya, Takım Virtus Entella U19. Orijinal takım adı: Virtus Entella U19.

Takımda Virtus Entella U19 7 oyuncular. Lejyonerler: 7 (100%).

Massimo Melucci — takımın teknik direktörü Virtus Entella U19.

Virtus Entella U19 takımının ana stadyumu Chiavari, İtalya 'deki Stadio Comunale. Stadyum kapasitesi Stadio Comunale 5 535 insanlar.

Maçlar sayfasında dizi, takım istatistikleri, katsayıların hareket geçmişi ve ilginç anların videolarını izleyebilirsiniz.

Göstergeler

Aritmetik ortalama

Toplamda Ev sahibi Deplasman
Toplam oyun 20 10 10
Ortalama toplam oyun 2.95 2.8 3.1
Atılan ortalama gol sayısı 1.5 1.6 1.4
Ortalama goller 1.45 1.2 1.7
Top tutma (%) 34.6 40.3 28.9
Köşe vuruşları 4 4.7 3.3
Sarı kartlar 0.8 0.8 0.8
Ofsayt 0.65 0.3 1
Fauller 4.05 3.6 4.5

Göreceli göstergeler

25%

kazanır

45%

Beraberlik

25%

Zararlar

Bitmiş: 90%

Altında: 10%

Total 1.5

Bitmiş: 60%

Altında: 40%

Total 2.5

Bitmiş: 30%

Altında: 70%

Total 3.5

Antrenör

Massimo Melucci

Massimo Melucci

milliyet

yer

İtalya

ülke

Chiavari

Kent

Stadio Comunale

stadyum

5 535

Kapasite