İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
vekil | |||||
Leonard Schafler | RW | ||||
Sebastian Bachofner | CB | ||||
Andreas Bachofner | LW | ||||
Patrick Dietrich | RB | ||||
David Rajic | P | ||||
Leon Dijkstra | CB | ||||
L Maislinger | G | ||||
Jonas Rattensperger | LB | ||||
Marwin Moser | LW | ||||
Arian Mossawat | G | ||||
M Rattensperger | RW | ||||
Matthias Weinhappl | LB | ||||
Matthias Korbl | LW | ||||
Lorenz Fabian | |||||
Manuel Lorenz | |||||
Julian Schafler | CB |
İlk onbirler doğrulandı
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
vekil | |||||
Philipp Rabenseifer | P | ||||
Mihret Husic | LW | ||||
Leon Carniel | P | ||||
Florian Dobias | LB | ||||
Nikolaus Fuchs | CB | ||||
Florian Reindl | G | ||||
Benjamin Schiffleitner | RB | ||||
Alen Bajgoric | RW | ||||
Florian Falthansl-Scheinecker | LW | 20 | |||
Luca Maraspin | RW | ||||
Peter Keresztes | CB | ||||
Nikola Zeba | G | ||||
K Lenk | G | ||||
Emil Pelikan | RB | ||||
simon Piringer | LW | ||||
Stefan Milicic | LB |
Olaylar: Union Sparkasse Korneuburg
HLA 2 | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-10-05 | Union Sparkasse Korneuburg - Wat Atzgersdorf | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-28 | Union Sparkasse Korneuburg - HIB Handball Graz | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-09-21 | WAT Funfhaus HB - Union Sparkasse Korneuburg | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-09-13 | HBA Fivers Wat Margareten II - Union Sparkasse Korneuburg | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-09-07 | Union Sparkasse Korneuburg - UHC Hollabrunn | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-23 | UHK Krems - Union Sparkasse Korneuburg | - | |
2024-08-22 | UHK Krems - Union Sparkasse Korneuburg | 26 - 31 | |
HLA 2 | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-05-04 | HIB Handball Graz - Union Sparkasse Korneuburg | 21 - 34 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-01 | Union Sparkasse Korneuburg - UHLZ Perchtoldsdorf Devils | 32 - 30 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-04-28 | SG Krems / Langenlois - Union Sparkasse Korneuburg | 22 - 34 |
Maç istatistikleri
4/4 (100%) | 7 metre | 4/4 (100%) |
28/44 (64%) | Atış verimliliği | 33/43 (77%) |
2 | Kanatlardan atılan goller | 8 |
6/39 (15%) | Kurtarışlar | 9/37 (24%) |
5 | 2 dakika cezası | 8 |
0 | Sarı kartlar | 0 |
1 | Kırmızı kartlar | 1 |
3 | Gol serisi | 7 |
1 | Top çalma | 1 |
3 | Teknik hatalar | 3 |
8 | Takım oyunu golleri | 5 |
4/4 | Hızlı hücum golleri | 1/1 |
2 | Rakip-eksik golü | 7 |
3 | Molalar | 3 |
11/21 (52%) | Atış verimliliği | 19/20 (95%) |
1 | Kanatlardan atılan goller | 4 |
2 | Gol serisi | 7 |
1 | Top çalma | 1 |
3/3 (100%) | 7 metre | 3/3 (100%) |
2 | 2 dakika cezası | 4 |
3 | Takım oyunu golleri | 2 |
1/0 | Hızlı hücum golleri | 1/0 |
0 | Rakip-eksik golü | 4 |
1 | Teknik hatalar | 3 |
2 | Molalar | 1 |
1/20 (5%) | Kurtarışlar | 7/18 (39%) |
17/23 (74%) | Atış verimliliği | 14/23 (61%) |
5/19 (26%) | Kurtarışlar | 2/19 (11%) |
3 | 2 dakika cezası | 4 |
3 | Gol serisi | 2 |
2 | Rakip-eksik golü | 3 |
1 | Kanatlardan atılan goller | 4 |
3/0 | Hızlı hücum golleri | 0/0 |
5 | Takım oyunu golleri | 3 |
1 | Molalar | 2 |
1/1 (100%) | 7 metre | 1/1 (100%) |
2 | Teknik hatalar | 0 |
Union Sparkasse Korneuburg - Wat Atzgersdorf
Avusturya, HLA 2, maç Union Sparkasse Korneuburg - Wat Atzgersdorf, başlangıç zamanı 2023-09-16 17:15:00 uluslararası saat.
Union Sparkasse Korneuburg Ve Wat Atzgersdorf şampiyonaya katılır HLA 2, Avusturya.
Maç stadyumda gerçekleşecek şehirdeki Franz Guggenberger Sporthalle Korneuburg, Avusturya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Wat Atzgersdorf
HLA 2 | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-10-05 | Union Sparkasse Korneuburg - Wat Atzgersdorf | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-28 | WAT Funfhaus HB - Wat Atzgersdorf | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-09-21 | Wat Atzgersdorf - UHC Hollabrunn | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-09-15 | SG Krems / Langenlois - Wat Atzgersdorf | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-09-07 | Wat Atzgersdorf - UHLZ Perchtoldsdorf Devils | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-04 | Sportunion St Polten - Wat Atzgersdorf | 29 - 25 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-01 | Wat Atzgersdorf - Sportunion Leoben | 36 - 37 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-04-28 | medalp Handball Tirol - Wat Atzgersdorf | 25 - 28 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-04-24 | Wat Atzgersdorf - SG West Wien | 27 - 23 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-04-13 | HCB Lauterach - Wat Atzgersdorf | 25 - 40 |
Puan durumu
HLA Challenge 23/24, Main Round, Sud-Ost: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | DIFF | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SG West Wien | 18 | 15 | 0 | 3 | 30 | |
2
|
Sportunion St Polten | 18 | 12 | 0 | 6 | 24 | |
3
|
Sportunion Leoben | 18 | 11 | 0 | 7 | 22 | |
4
|
Wat Atzgersdorf | 18 | 10 | 1 | 7 | 21 | |
5
|
SG Krems / Langenlois | 18 | 10 | 1 | 7 | 21 | |
6
|
HBA Fivers Wat Margareten II | 18 | 10 | 0 | 8 | 20 | |
7
|
WAT Funfhaus HB | 18 | 9 | 2 | 7 | 20 | |
8
|
Union Sparkasse Korneuburg | 18 | 7 | 0 | 11 | 14 | |
9
|
HIB Handball Graz | 18 | 1 | 3 | 14 | 5 | |
10
|
UHLZ Perchtoldsdorf Devils | 18 | 1 | 1 | 16 | 3 |
HLA Challenge 23/24, Main Round, Nord-West: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | DIFF | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
medalp Handball Tirol | 14 | 12 | 0 | 2 | 24 | |
2
|
Alpla HC Hard II | 14 | 10 | 1 | 3 | 21 | |
3
|
HCB Lauterach | 14 | 7 | 1 | 6 | 15 | |
4
|
HC Linz AG II | 14 | 7 | 1 | 6 | 15 | |
5
|
Spiders Wels | 14 | 7 | 0 | 7 | 14 | |
6
|
Bregenz Handball II | 14 | 5 | 1 | 8 | 11 | |
7
|
UHC Salzburg | 14 | 4 | 1 | 9 | 9 | |
8
|
Handball Tirol FT | 14 | 1 | 1 | 12 | 3 |
HLA Challenge 23/24, Promotion Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SG West Wien | 10 | 8 | 1 | 1 | 319:237 | 17 |
2
|
Sportunion St Polten | 10 | 5 | 2 | 3 | 316:314 | 12 |
3
|
Wat Atzgersdorf | 10 | 6 | 0 | 4 | 328:283 | 12 |
4
|
Sportunion Leoben | 10 | 5 | 1 | 4 | 315:329 | 11 |
5
|
medalp Handball Tirol | 10 | 4 | 0 | 6 | 318:309 | 8 |
6
|
HCB Lauterach | 10 | 0 | 0 | 10 | 278:402 | 0 |
HLA Challenge 23/24, Relegation Round, Nord-West: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Alpla HC Hard II | 5 | 5 | 0 | 0 | 165:131 | 21 |
2
|
HC Linz AG II | 5 | 4 | 0 | 1 | 159:147 | 16 |
3
|
Spiders Wels | 5 | 2 | 1 | 2 | 150:148 | 12 |
4
|
Bregenz Handball II | 5 | 2 | 0 | 3 | 142:147 | 10 |
5
|
UHC Salzburg | 5 | 1 | 1 | 3 | 126:135 | 8 |
6
|
Handball Tirol FT | 5 | 0 | 0 | 5 | 118:152 | 2 |
HLA Challenge 23/24, Relegation Round, Sud-Ost: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
HBA Fivers Wat Margareten II | 10 | 9 | 0 | 1 | 333:272 | 28 |
2
|
SG Krems / Langenlois | 10 | 5 | 1 | 4 | 292:299 | 22 |
3
|
WAT Funfhaus HB | 10 | 5 | 1 | 4 | 303:291 | 21 |
4
|
Union Sparkasse Korneuburg | 10 | 6 | 1 | 3 | 300:269 | 20 |
5
|
UHLZ Perchtoldsdorf Devils | 10 | 2 | 0 | 8 | 284:327 | 6 |
6
|
HIB Handball Graz | 10 | 1 | 1 | 8 | 254:308 | 6 |
yer
Avusturya
ülke
Korneuburg
Kent
Franz Guggenberger Sporthalle
stadyum