İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
vekil | |||||
Matthias Bruckner | LW | 22 | |||
Mark Hubner | G | ||||
Johannes Kral | LB | ||||
Jacob Kogl | G | ||||
Jan Neumaier | CB | ||||
Alexander Pils | P | ||||
Paul Pirkfellner | P | ||||
Paul Posset | LB | ||||
Martin Zettel | CB | ||||
Nikola Zakula | CB | ||||
J Tiefenbacher | P | ||||
Nils Moser | |||||
Jonas Eberl | |||||
Tiefenbacher V | |||||
Hokari Kazuke | LW | ||||
Felix Stubhan |
İlk onbirler doğrulandı
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
vekil | |||||
Severin Lampert | LW | ||||
Felix Friedel | G | ||||
Georg Pranzeneder | RB | ||||
Fabian Hossl | P | ||||
Morris Moosbrugger | RW | ||||
Arthur Schiller | |||||
Felix Bernkop Schnurch | CB | ||||
Jonas Kofler | CB | ||||
Ivan Monev | RW | ||||
Jakov Pavic | G | ||||
Benjamin Sprung | LB | ||||
Thiemo Koblicha Rathausky | LW | ||||
Frank Dominik | G | ||||
John Baxter | LB | ||||
Rudolf Trampisch | LW | ||||
Goller Sebastian | |||||
Linus Hagspiel | RB |
Olaylar: Sportunion St Polten
HLA 2 | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-05-04 | Sportunion St Polten - Wat Atzgersdorf | 29 - 25 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-01 | HCB Lauterach - Sportunion St Polten | 34 - 35 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-04-27 | Sportunion St Polten - SG West Wien | 31 - 31 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-04-20 | Sportunion Leoben - Sportunion St Polten | 33 - 33 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-04-13 | Sportunion St Polten - medalp Handball Tirol | 30 - 32 |
Sportunion St Polten - WAT Funfhaus HB
Avusturya, HLA 2, maç Sportunion St Polten - WAT Funfhaus HB, başlangıç zamanı 2023-12-01 19:00:00 uluslararası saat.
Sportunion St Polten Ve WAT Funfhaus HB şampiyonaya katılır HLA 2, Avusturya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: WAT Funfhaus HB
HLA 2 | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-05-04 | WAT Funfhaus HB - HBA Fivers Wat Margareten II | 29 - 31 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-01 | WAT Funfhaus HB - SG Krems / Langenlois | 41 - 28 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-04-27 | HIB Handball Graz - WAT Funfhaus HB | 32 - 32 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-04-20 | Union Sparkasse Korneuburg - WAT Funfhaus HB | 34 - 24 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-04-14 | WAT Funfhaus HB - UHLZ Perchtoldsdorf Devils | 36 - 29 |
Puan durumu
HLA Challenge 23/24, Main Round, Sud-Ost: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | DIFF | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SG West Wien | 18 | 15 | 0 | 3 | 30 | |
2
|
Sportunion St Polten | 18 | 12 | 0 | 6 | 24 | |
3
|
Sportunion Leoben | 18 | 11 | 0 | 7 | 22 | |
4
|
Wat Atzgersdorf | 18 | 10 | 1 | 7 | 21 | |
5
|
SG Krems / Langenlois | 18 | 10 | 1 | 7 | 21 | |
6
|
HBA Fivers Wat Margareten II | 18 | 10 | 0 | 8 | 20 | |
7
|
WAT Funfhaus HB | 18 | 9 | 2 | 7 | 20 | |
8
|
Union Sparkasse Korneuburg | 18 | 7 | 0 | 11 | 14 | |
9
|
HIB Handball Graz | 18 | 1 | 3 | 14 | 5 | |
10
|
UHLZ Perchtoldsdorf Devils | 18 | 1 | 1 | 16 | 3 |
HLA Challenge 23/24, Main Round, Nord-West: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | DIFF | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
medalp Handball Tirol | 14 | 12 | 0 | 2 | 24 | |
2
|
Alpla HC Hard II | 14 | 10 | 1 | 3 | 21 | |
3
|
HCB Lauterach | 14 | 7 | 1 | 6 | 15 | |
4
|
HC Linz AG II | 14 | 7 | 1 | 6 | 15 | |
5
|
Spiders Wels | 14 | 7 | 0 | 7 | 14 | |
6
|
Bregenz Handball II | 14 | 5 | 1 | 8 | 11 | |
7
|
UHC Salzburg | 14 | 4 | 1 | 9 | 9 | |
8
|
Handball Tirol FT | 14 | 1 | 1 | 12 | 3 |
HLA Challenge 23/24, Promotion Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SG West Wien | 10 | 8 | 1 | 1 | 319:237 | 17 |
2
|
Sportunion St Polten | 10 | 5 | 2 | 3 | 316:314 | 12 |
3
|
Wat Atzgersdorf | 10 | 6 | 0 | 4 | 328:283 | 12 |
4
|
Sportunion Leoben | 10 | 5 | 1 | 4 | 315:329 | 11 |
5
|
medalp Handball Tirol | 10 | 4 | 0 | 6 | 318:309 | 8 |
6
|
HCB Lauterach | 10 | 0 | 0 | 10 | 278:402 | 0 |
HLA Challenge 23/24, Relegation Round, Nord-West: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Alpla HC Hard II | 5 | 5 | 0 | 0 | 165:131 | 21 |
2
|
HC Linz AG II | 5 | 4 | 0 | 1 | 159:147 | 16 |
3
|
Spiders Wels | 5 | 2 | 1 | 2 | 150:148 | 12 |
4
|
Bregenz Handball II | 5 | 2 | 0 | 3 | 142:147 | 10 |
5
|
UHC Salzburg | 5 | 1 | 1 | 3 | 126:135 | 8 |
6
|
Handball Tirol FT | 5 | 0 | 0 | 5 | 118:152 | 2 |
HLA Challenge 23/24, Relegation Round, Sud-Ost: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
HBA Fivers Wat Margareten II | 10 | 9 | 0 | 1 | 333:272 | 28 |
2
|
SG Krems / Langenlois | 10 | 5 | 1 | 4 | 292:299 | 22 |
3
|
WAT Funfhaus HB | 10 | 5 | 1 | 4 | 303:291 | 21 |
4
|
Union Sparkasse Korneuburg | 10 | 6 | 1 | 3 | 300:269 | 20 |
5
|
UHLZ Perchtoldsdorf Devils | 10 | 2 | 0 | 8 | 284:327 | 6 |
6
|
HIB Handball Graz | 10 | 1 | 1 | 8 | 254:308 | 6 |