MRK Krka - Neka (25-25), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: MRK Krka
1. liga | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-10-02 | RD Koper - MRK Krka | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-28 | MRK Krka - RK Celje Pivovarna Laško | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-09-21 | MRK Krka - RK Gorenje Velenje | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-09-14 | RD Urbanscape Loka - MRK Krka | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-09-07 | MRK Krka - RD Riko Ribnica | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-10 | MRK Krka - Neka | 25 - 25 | |
2024-07-30 | MRK Krka - CSM Constanța | 25 - 35 | |
1. liga | |||
yuvarlak 26 | |||
2024-05-25 | RD Koper - MRK Krka | 29 - 29 | |
yuvarlak 25 | |||
2024-05-18 | MRK Krka - RK Slovenj Gradec | 31 - 26 | |
yuvarlak 24 | |||
2024-04-26 | MRD Dobova - MRK Krka | 25 - 35 |
MRK Krka - Neka
Uluslararası, Club Friendly Games, maç MRK Krka - Neka, başlangıç zamanı 2024-08-10 15:30:00 uluslararası saat.
MRK Krka Ve Neka şampiyonaya katılır Club Friendly Games, Uluslararası.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Neka
NB I | |||
yuvarlak 2 | |||
2024-09-13 | MOL Tatabánya KC - Neka | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-09-07 | Neka - Komlói BSK-Fűtőerőmű | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-18 | HC Fivers Wat Margareten - Neka | - | |
2024-08-17 | Neka - Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň | - | |
2024-08-15 | TJ Sokol Nové Veselí - Neka | - | |
2024-08-10 | MRK Krka - Neka | 25 - 25 | |
Magyar Kupa | |||
yuvarlak 50 | |||
2024-05-19 | Neka - Dabas | 32 - 27 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-18 | SC Szeged - Neka | 39 - 33 | |
NB I | |||
yuvarlak 24 | |||
2024-05-04 | Neka - Cyeb Budakalász | 24 - 24 | |
yuvarlak 25 | |||
2024-04-30 | SC Szeged - Neka | 47 - 31 |
Puan durumu
Club Friendly Games 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Balatonfüredi KSE | 2 | 2 | 0 | 0 | 56:46 | 4 |
2
|
HSG Wetzlar | 1 | 1 | 0 | 0 | 45:22 | 2 |
3
|
MOL Tatabánya KC | 1 | 1 | 0 | 0 | 47:26 | 2 |
4
|
HC Erlangen | 1 | 1 | 0 | 0 | 39:26 | 2 |
5
|
RK Multi Esens | 1 | 1 | 0 | 0 | 38:25 | 2 |
6
|
AC Sismaria | 1 | 1 | 0 | 0 | 31:23 | 2 |
7
|
HRK Gorica | 1 | 1 | 0 | 0 | 29:21 | 2 |
8
|
RK Sisak | 1 | 1 | 0 | 0 | 26:21 | 2 |
9
|
HSG Barnbach/Koflach | 1 | 1 | 0 | 0 | 36:32 | 2 |
10
|
RK Gorenje Velenje | 1 | 1 | 0 | 0 | 33:29 | 2 |
11
|
B.Braun Gyöngyös | 2 | 1 | 0 | 1 | 61:58 | 2 |
12
|
RK Metaloplastika | 1 | 1 | 0 | 0 | 33:31 | 2 |
13
|
RK Sloboda Tuzla | 1 | 1 | 0 | 0 | 27:25 | 2 |
14
|
RK Dubrava | 1 | 1 | 0 | 0 | 24:22 | 2 |
15
|
Cyeb Budakalász | 1 | 1 | 0 | 0 | 31:30 | 2 |
16
|
Csurgói KK | 2 | 1 | 0 | 1 | 48:55 | 2 |
17
|
Tremblay EN France HB | 1 | 0 | 1 | 0 | 29:29 | 1 |
18
|
US Créteil Handball | 1 | 0 | 1 | 0 | 29:29 | 1 |
19
|
TUS Ferndorf | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
20
|
IK Sävehof | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
21
|
Eulen Ludwigshafen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
22
|
SG Menden Sauerland Wolfe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
23
|
HØJ Elitehåndbold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
24
|
IFK Kristianstad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
25
|
Nordsjaelland Haandbold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
26
|
TVB Stuttgart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
27
|
Vasterasirsta HF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
28
|
TV 05/07 Huttenberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
29
|
TUS N-Lübbecke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
30
|
Ribe-Esbjerg HH | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
31
|
HC Elbflorenz 2006 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
32
|
Soenderjyske Hk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
33
|
HC Vorpommern-Greifswald | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
34
|
SBS Eger Eszterházy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
35
|
TSV St. Otmar/St. Gallen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
36
|
RK Spačva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
37
|
TTH Holstebro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
38
|
VfL Blau-Weiss Neukloster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
39
|
Ystads IF HF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
40
|
Bergischer HC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
41
|
MT Melsungen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
42
|
Hammarby Handboll | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
43
|
Bregenz Handball | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
44
|
Wilhelmshavener HV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
45
|
1. VfL Potsdam | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
46
|
Mtg Wangen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
47
|
Komlói BSK-Fűtőerőmű | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
48
|
TV 1878 Homburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
49
|
VFL Lubeck Schwartau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
50
|
Rhein-Neckar Lowen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
51
|
TBV Lemgo Lippe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
52
|
HC ROBE Zubří | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
53
|
Naerboe IL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
54
|
TSV Bayer Dormagen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
55
|
SG OHV Aurich | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
56
|
TM Tønder Håndbold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
57
|
GOG Håndbold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
58
|
Füchse Berlin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
59
|
Fredericia HK 1990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
60
|
Bjerringbro-Silkeborg Haandbold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
61
|
Selestat Alsace HB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
62
|
Slovan Modra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
63
|
HBC Nantes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
64
|
Skånela IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
65
|
HV Grun-Weiss Werder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
66
|
Mors-Thy Haandbold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
67
|
Eskilstuna GUIF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
68
|
HSV Hamburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
69
|
Zahoraci Stupava/Malacky | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
70
|
Team Sydhavsøerne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
71
|
Amo HK Alstermo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
72
|
Dessau-Rosslauer HV 06 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
73
|
Haolk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
74
|
HC Elbflorenz 2006 II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
75
|
TV Plochingen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
76
|
Lemvig-Thyboroen Haandbold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
77
|
IFK Karlskrona | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
78
|
Aalborg Haandbold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
79
|
TSG Lubbenau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
80
|
GWD Minden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
81
|
TSV Hannover Burgdorf | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
82
|
Frisch Auf Göppingen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
83
|
Sk Pforzheim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
84
|
HCB Karviná | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
85
|
KK Ajka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
86
|
Alingsås HK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
87
|
HG Oftersheim/Schwetzingen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
88
|
VFL Gummersbach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
89
|
Skjern Haandbold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
90
|
Skanderborg Aarhus Haandbold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
91
|
IFK Skövde HK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
92
|
TJ Sokol Nové Veselí | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
93
|
Rodovre HK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
94
|
Pfadi Winterthur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
95
|
TSV Birkenau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
96
|
Veszprem KC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
97
|
Alpla HC Hard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
98
|
HSG Konstanz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
99
|
HSC Suhr Aarau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
100
|
HSG Nordhorn-Lingen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
101
|
TUS 82 Opladen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
102
|
TMS Ringsted | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
103
|
HC Dukla Praha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
104
|
HBW Balingen/Weilstetten | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
105
|
SC Magdeburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
106
|
HSV Warberg Lelm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
107
|
ASV Hamm-Westfalen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
108
|
HSC 2000 Coburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
109
|
SG BBM Bietigheim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
110
|
SV Anhalt Bernburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
111
|
Kadetten Schaffhausen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
112
|
KH Kopřivnice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
113
|
KIF Kolding | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
114
|
Cvjm Rodinghausen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
115
|
Skive FH | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
116
|
Helsinki Ifk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
117
|
Hvidovre IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
118
|
Grindsted GIF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
119
|
SG Flensburg-Handewitt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
120
|
RETCOFF HSG Graz | 1 | 0 | 0 | 1 | 26:27 | 0 |
121
|
HC Ohrid 2013 | 1 | 0 | 0 | 1 | 31:33 | 0 |
122
|
FTC-Pler Budapest | 1 | 0 | 0 | 1 | 25:27 | 0 |
123
|
Rukometni klub Osijek | 1 | 0 | 0 | 1 | 25:27 | 0 |
124
|
Rudar | 1 | 0 | 0 | 1 | 22:24 | 0 |
125
|
Sportunion Leoben | 1 | 0 | 0 | 1 | 32:36 | 0 |
126
|
HC BT Fuchse | 1 | 0 | 0 | 1 | 29:33 | 0 |
127
|
HT Tatran Presov | 1 | 0 | 0 | 1 | 27:31 | 0 |
128
|
Karlovac | 1 | 0 | 0 | 1 | 21:26 | 0 |
129
|
Nda Pombal | 1 | 0 | 0 | 1 | 23:31 | 0 |
130
|
RK Dubovac | 1 | 0 | 0 | 1 | 21:29 | 0 |
131
|
SV 04 Plauen-Oberlosa | 1 | 0 | 0 | 1 | 26:39 | 0 |
132
|
Hc Radovish | 1 | 0 | 0 | 1 | 25:38 | 0 |
133
|
Szksk Szeigetszenmiklos | 1 | 0 | 0 | 1 | 26:47 | 0 |
134
|
TV Petterweil | 1 | 0 | 0 | 1 | 22:45 | 0 |