Ademar Leon - BM Guadalajara , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Ademar Leon
EHF Cup | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-07 | Ademar Leon - ABC de Braga | - | |
2024-08-31 | ABC de Braga - Ademar Leon | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-17 | FC Porto - Ademar Leon | - | |
2024-08-14 | CB Cangas - Ademar Leon | - | |
2024-08-11 | Ademar Leon - BM Guadalajara | - | |
ASOBAL | |||
yuvarlak 30 | |||
2024-05-25 | Ademar Leon - CB Ciudad de Logroño | 33 - 33 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-05-18 | Recoletas Atlético Valladolid - Ademar Leon | 36 - 33 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-05 | Ademar Leon - BM Torrelavega | 40 - 30 | |
yuvarlak 26 | |||
2024-04-21 | Ademar Leon - CD Bidasoa Irún | 33 - 32 |
Ademar Leon - BM Guadalajara
Uluslararası, Club Friendly Games, maç Ademar Leon - BM Guadalajara, başlangıç zamanı 2024-08-11 17:00:00 uluslararası saat.
Ademar Leon Ve BM Guadalajara şampiyonaya katılır Club Friendly Games, Uluslararası.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: BM Guadalajara
Club Friendly Games | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-08-16 | BM Guadalajara - Liberbank Cuenca | - | |
2024-08-11 | Ademar Leon - BM Guadalajara | - | |
Division de Honor Plata | |||
yuvarlak 30 | |||
2024-05-18 | Cisne BM - BM Guadalajara | 34 - 30 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-05-04 | BM Guadalajara - FC Barcelona B | 25 - 34 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-04-28 | UBU San Pablo Burgos - BM Guadalajara | 26 - 27 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-04-20 | BM Guadalajara - Acanor Atlético Novás | 29 - 26 |
Puan durumu
Club Friendly Games 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Balatonfüredi KSE | 2 | 2 | 0 | 0 | 56:46 | 4 |
2
|
HSG Wetzlar | 1 | 1 | 0 | 0 | 45:22 | 2 |
3
|
MOL Tatabánya KC | 1 | 1 | 0 | 0 | 47:26 | 2 |
4
|
HC Erlangen | 1 | 1 | 0 | 0 | 39:26 | 2 |
5
|
RK Multi Esens | 1 | 1 | 0 | 0 | 38:25 | 2 |
6
|
AC Sismaria | 1 | 1 | 0 | 0 | 31:23 | 2 |
7
|
HRK Gorica | 1 | 1 | 0 | 0 | 29:21 | 2 |
8
|
RK Sisak | 1 | 1 | 0 | 0 | 26:21 | 2 |
9
|
HSG Barnbach/Koflach | 1 | 1 | 0 | 0 | 36:32 | 2 |
10
|
RK Gorenje Velenje | 1 | 1 | 0 | 0 | 33:29 | 2 |
11
|
B.Braun Gyöngyös | 2 | 1 | 0 | 1 | 61:58 | 2 |
12
|
RK Metaloplastika | 1 | 1 | 0 | 0 | 33:31 | 2 |
13
|
RK Sloboda Tuzla | 1 | 1 | 0 | 0 | 27:25 | 2 |
14
|
RK Dubrava | 1 | 1 | 0 | 0 | 24:22 | 2 |
15
|
Cyeb Budakalász | 1 | 1 | 0 | 0 | 31:30 | 2 |
16
|
Csurgói KK | 2 | 1 | 0 | 1 | 48:55 | 2 |
17
|
Tremblay EN France HB | 1 | 0 | 1 | 0 | 29:29 | 1 |
18
|
US Créteil Handball | 1 | 0 | 1 | 0 | 29:29 | 1 |
19
|
TUS Ferndorf | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
20
|
IK Sävehof | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
21
|
Eulen Ludwigshafen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
22
|
SG Menden Sauerland Wolfe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
23
|
HØJ Elitehåndbold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
24
|
IFK Kristianstad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
25
|
Nordsjaelland Haandbold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
26
|
TVB Stuttgart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
27
|
Vasterasirsta HF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
28
|
TV 05/07 Huttenberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
29
|
TUS N-Lübbecke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
30
|
Ribe-Esbjerg HH | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
31
|
HC Elbflorenz 2006 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
32
|
Soenderjyske Hk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
33
|
HC Vorpommern-Greifswald | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
34
|
SBS Eger Eszterházy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
35
|
TSV St. Otmar/St. Gallen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
36
|
RK Spačva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
37
|
TTH Holstebro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
38
|
VfL Blau-Weiss Neukloster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
39
|
Ystads IF HF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
40
|
Bergischer HC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
41
|
MT Melsungen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
42
|
Hammarby Handboll | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
43
|
Bregenz Handball | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
44
|
Wilhelmshavener HV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
45
|
1. VfL Potsdam | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
46
|
Mtg Wangen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
47
|
Komlói BSK-Fűtőerőmű | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
48
|
TV 1878 Homburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
49
|
VFL Lubeck Schwartau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
50
|
Rhein-Neckar Lowen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
51
|
TBV Lemgo Lippe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
52
|
HC ROBE Zubří | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
53
|
Naerboe IL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
54
|
TSV Bayer Dormagen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
55
|
SG OHV Aurich | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
56
|
TM Tønder Håndbold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
57
|
GOG Håndbold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
58
|
Füchse Berlin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
59
|
Fredericia HK 1990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
60
|
Bjerringbro-Silkeborg Haandbold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
61
|
Selestat Alsace HB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
62
|
Slovan Modra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
63
|
HBC Nantes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
64
|
Skånela IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
65
|
HV Grun-Weiss Werder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
66
|
Mors-Thy Haandbold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
67
|
Eskilstuna GUIF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
68
|
HSV Hamburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
69
|
Zahoraci Stupava/Malacky | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
70
|
Team Sydhavsøerne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
71
|
Amo HK Alstermo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
72
|
Dessau-Rosslauer HV 06 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
73
|
Haolk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
74
|
HC Elbflorenz 2006 II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
75
|
TV Plochingen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
76
|
Lemvig-Thyboroen Haandbold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
77
|
IFK Karlskrona | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
78
|
Aalborg Haandbold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
79
|
TSG Lubbenau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
80
|
GWD Minden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
81
|
TSV Hannover Burgdorf | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
82
|
Frisch Auf Göppingen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
83
|
Sk Pforzheim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
84
|
HCB Karviná | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
85
|
KK Ajka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
86
|
Alingsås HK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
87
|
HG Oftersheim/Schwetzingen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
88
|
VFL Gummersbach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
89
|
Skjern Haandbold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
90
|
Skanderborg Aarhus Haandbold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
91
|
IFK Skövde HK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
92
|
TJ Sokol Nové Veselí | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
93
|
Rodovre HK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
94
|
Pfadi Winterthur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
95
|
TSV Birkenau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
96
|
Veszprem KC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
97
|
Alpla HC Hard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
98
|
HSG Konstanz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
99
|
HSC Suhr Aarau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
100
|
HSG Nordhorn-Lingen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
101
|
TUS 82 Opladen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
102
|
TMS Ringsted | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
103
|
HC Dukla Praha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
104
|
HBW Balingen/Weilstetten | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
105
|
SC Magdeburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
106
|
HSV Warberg Lelm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
107
|
ASV Hamm-Westfalen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
108
|
HSC 2000 Coburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
109
|
SG BBM Bietigheim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
110
|
SV Anhalt Bernburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
111
|
Kadetten Schaffhausen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
112
|
KH Kopřivnice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
113
|
KIF Kolding | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
114
|
Cvjm Rodinghausen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
115
|
Skive FH | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
116
|
Helsinki Ifk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
117
|
Hvidovre IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
118
|
Grindsted GIF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
119
|
SG Flensburg-Handewitt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
120
|
RETCOFF HSG Graz | 1 | 0 | 0 | 1 | 26:27 | 0 |
121
|
HC Ohrid 2013 | 1 | 0 | 0 | 1 | 31:33 | 0 |
122
|
FTC-Pler Budapest | 1 | 0 | 0 | 1 | 25:27 | 0 |
123
|
Rukometni klub Osijek | 1 | 0 | 0 | 1 | 25:27 | 0 |
124
|
Rudar | 1 | 0 | 0 | 1 | 22:24 | 0 |
125
|
Sportunion Leoben | 1 | 0 | 0 | 1 | 32:36 | 0 |
126
|
HC BT Fuchse | 1 | 0 | 0 | 1 | 29:33 | 0 |
127
|
HT Tatran Presov | 1 | 0 | 0 | 1 | 27:31 | 0 |
128
|
Karlovac | 1 | 0 | 0 | 1 | 21:26 | 0 |
129
|
Nda Pombal | 1 | 0 | 0 | 1 | 23:31 | 0 |
130
|
RK Dubovac | 1 | 0 | 0 | 1 | 21:29 | 0 |
131
|
SV 04 Plauen-Oberlosa | 1 | 0 | 0 | 1 | 26:39 | 0 |
132
|
Hc Radovish | 1 | 0 | 0 | 1 | 25:38 | 0 |
133
|
Szksk Szeigetszenmiklos | 1 | 0 | 0 | 1 | 26:47 | 0 |
134
|
TV Petterweil | 1 | 0 | 0 | 1 | 22:45 | 0 |