Krasnoyarskie Rysi - Kuznetskie Medvedi (2-7), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Krasnoyarskie Rysi
MHL | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-12 | Tyumenskiy Legion - Krasnoyarskie Rysi | - | |
2024-09-07 | Loko-76 Yaroslavl U20 - Krasnoyarskie Rysi | - | |
2024-09-06 | Loko-76 Yaroslavl U20 - Krasnoyarskie Rysi | - | |
2024-09-03 | Akm Novomoskovsk U20 - Krasnoyarskie Rysi | - | |
2024-09-02 | Akm Novomoskovsk U20 - Krasnoyarskie Rysi | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-11 | Krasnoyarskie Rysi - Yermak Angarsk | 4 - 2 | |
MHL | |||
2024-02-24 | Kuznetskie Medvedi - Krasnoyarskie Rysi | 3 - 1 | |
2024-02-23 | Kuznetskie Medvedi - Krasnoyarskie Rysi | 9 - 1 | |
2024-02-14 | Mamonty Yugry - Krasnoyarskie Rysi | 7 - 1 | |
2024-02-07 | Krasnoyarskie Rysi - Mamonty Yugry | 1 - 6 |
Krasnoyarskie Rysi - Kuznetskie Medvedi
Rusya, MHL, maç Krasnoyarskie Rysi - Kuznetskie Medvedi, başlangıç zamanı 2024-01-26 12:00:00 uluslararası saat.
Krasnoyarskie Rysi Ve Kuznetskie Medvedi şampiyonaya katılır MHL, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Kuznetskie Medvedi
MHL | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-15 | Sputnik Almetyevsk - Kuznetskie Medvedi | - | |
2024-09-09 | Kuznetskie Medvedi - Chaika Nizhny Novgorod | - | |
2024-09-08 | Kuznetskie Medvedi - Chaika Nizhny Novgorod | - | |
2024-09-05 | Kuznetskie Medvedi - Irbis Kazan | - | |
2024-09-04 | Kuznetskie Medvedi - Irbis Kazan | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-03-12 | Kuznetskie Medvedi - Mamonty Yugry | 1 - 4 | |
2024-03-11 | Kuznetskie Medvedi - Mamonty Yugry | 0 - 1 | |
2024-03-08 | Mamonty Yugry - Kuznetskie Medvedi | 4 - 0 | |
2024-03-07 | Mamonty Yugry - Kuznetskie Medvedi | 1 - 2 | |
yuvarlak 636 | |||
2024-03-02 | Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi | 3 - 5 |
Puan durumu
MHL 23/24, Eastern Conference, Gold Division: 2023-2024
MHL 23/24, Eastern Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kuznetskie Medvedi | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
2
|
Ladja Togliatti | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
3
|
Reaktor Nizhnekamsk | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
4
|
Loko-76 Yaroslavl U20 | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
5
|
JHC Molot | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
6
|
Tyumenskiy Legion | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
7
|
Sputnik Almetyevsk | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
8
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
9
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |
MHL 23/24, Western Conference, Gold Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Loko Yaroslavl | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
Ska-1946 St. Petersburg | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
3
|
JHC Spartak Moscow | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
4
|
MHC Dynamo Moscow | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
5
|
Almaz Cherepovets | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
6
|
Mikhailov Academy | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
7
|
Krasnaya Armiya | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
8
|
MHC Dinamo St. Petersburg | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
9
|
Kapitan Stupino | 52 | 15 | 37 | 35 |
MHL 23/24, Western Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amurskie Tigry | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
2
|
JHC Atlant Moscow Oblast | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
3
|
MHK Krylia Sovetov | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
4
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
5
|
Russkie Vityazi | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
6
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
7
|
Sahalinskie Akuly | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
8
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
9
|
HC Taifun | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
10
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 |