Mikhailov Academy - Amurskie Tigry (2-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Mikhailov Academy
MHL | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-18 | Akademy SKA-Junior Krasnogorsk - Mikhailov Academy | - | |
2024-09-11 | Mikhailov Academy - JHC Atlant Moscow Oblast | - | |
2024-09-08 | JHC Spartak Moscow - Mikhailov Academy | - | |
2024-09-03 | MHC Dynamo Moscow - Mikhailov Academy | - | |
2024-09-02 | MHC Dynamo Moscow - Mikhailov Academy | - | |
2024-02-24 | Mikhailov Academy - Krasnaya Armiya | 2 - 1 | |
2024-02-23 | Mikhailov Academy - Krasnaya Armiya | 3 - 2 | |
2024-02-15 | Mikhailov Academy - JHC Spartak Moscow | 0 - 4 | |
2024-02-13 | Mikhailov Academy - JHC Spartak Moscow | 4 - 1 | |
2024-02-10 | Kapitan Stupino - Mikhailov Academy | 1 - 5 |
Mikhailov Academy - Amurskie Tigry
Rusya, MHL, maç Mikhailov Academy - Amurskie Tigry, başlangıç zamanı 2024-01-31 16:00:00 uluslararası saat.
Mikhailov Academy Ve Amurskie Tigry şampiyonaya katılır MHL, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Amurskie Tigry
MHL | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-23 | Amurskie Tigry - MHC Dynamo Moscow | - | |
2024-09-17 | Amurskie Tigry - JHC Spartak Moscow | - | |
2024-09-16 | Amurskie Tigry - JHC Spartak Moscow | - | |
2024-09-06 | SKA-Kareliya Kondopoga - Amurskie Tigry | - | |
2024-09-03 | Kapitan Stupino - Amurskie Tigry | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-17 | JHC Spartak Moscow - Amurskie Tigry | - | |
2024-08-08 | Akademy SKA-Junior Krasnogorsk - Amurskie Tigry | 2 - 3 | |
MHL | |||
yuvarlak 636 | |||
2024-03-04 | MHC Dinamo St. Petersburg - Amurskie Tigry | 2 - 1 | |
2024-03-03 | MHC Dinamo St. Petersburg - Amurskie Tigry | 4 - 3 | |
2024-02-29 | Amurskie Tigry - MHC Dinamo St. Petersburg | 5 - 4 |
Puan durumu
MHL 23/24, Eastern Conference, Gold Division: 2023-2024
MHL 23/24, Eastern Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kuznetskie Medvedi | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
2
|
Ladja Togliatti | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
3
|
Reaktor Nizhnekamsk | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
4
|
Loko-76 Yaroslavl U20 | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
5
|
JHC Molot | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
6
|
Tyumenskiy Legion | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
7
|
Sputnik Almetyevsk | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
8
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
9
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |
MHL 23/24, Western Conference, Gold Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Loko Yaroslavl | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
Ska-1946 St. Petersburg | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
3
|
JHC Spartak Moscow | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
4
|
MHC Dynamo Moscow | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
5
|
Almaz Cherepovets | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
6
|
Mikhailov Academy | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
7
|
Krasnaya Armiya | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
8
|
MHC Dinamo St. Petersburg | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
9
|
Kapitan Stupino | 52 | 15 | 37 | 35 |
MHL 23/24, Western Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amurskie Tigry | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
2
|
JHC Atlant Moscow Oblast | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
3
|
MHK Krylia Sovetov | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
4
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
5
|
Russkie Vityazi | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
6
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
7
|
Sahalinskie Akuly | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
8
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
9
|
HC Taifun | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
10
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 |