Avto Yekaterinburg - Sibirskie Snaipery (3-4), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Avto Yekaterinburg
MHL | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-11 | Avto Yekaterinburg - Stalnye Lisy | - | |
2024-09-07 | Avto Yekaterinburg - Omskie Yastreby | - | |
2024-09-06 | Avto Yekaterinburg - Omskie Yastreby | - | |
2024-09-03 | Avto Yekaterinburg - Belye Medvedi | - | |
2024-09-02 | Avto Yekaterinburg - Belye Medvedi | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-03-12 | Avto Yekaterinburg - Belye Medvedi | 1 - 2 | |
2024-03-11 | Avto Yekaterinburg - Belye Medvedi | 1 - 2 | |
2024-03-08 | Belye Medvedi - Avto Yekaterinburg | 6 - 1 | |
2024-03-07 | Belye Medvedi - Avto Yekaterinburg | 2 - 3 | |
yuvarlak 636 | |||
2024-03-03 | Avto Yekaterinburg - Ladja Togliatti | 4 - 2 |
Avto Yekaterinburg - Sibirskie Snaipery
Rusya, MHL, maç Avto Yekaterinburg - Sibirskie Snaipery, başlangıç zamanı 2024-02-04 07:30:00 uluslararası saat.
Avto Yekaterinburg Ve Sibirskie Snaipery şampiyonaya katılır MHL, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Sibirskie Snaipery
MHL | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-15 | Reaktor Nizhnekamsk - Sibirskie Snaipery | - | |
2024-09-09 | Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan | - | |
2024-09-08 | Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan | - | |
2024-09-05 | Sibirskie Snaipery - Chaika Nizhny Novgorod | - | |
2024-09-04 | Sibirskie Snaipery - Chaika Nizhny Novgorod | - | |
yuvarlak 636 | |||
2024-03-02 | Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi | 3 - 5 | |
2024-02-28 | Kuznetskie Medvedi - Sibirskie Snaipery | 2 - 0 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-02-24 | Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan | 3 - 4 | |
2024-02-23 | Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan | 2 - 3 | |
2024-02-21 | Sibirskie Snaipery - Chaika Nizhny Novgorod | 2 - 0 |
Puan durumu
MHL 23/24, Eastern Conference, Gold Division: 2023-2024
MHL 23/24, Eastern Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kuznetskie Medvedi | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
2
|
Ladja Togliatti | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
3
|
Reaktor Nizhnekamsk | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
4
|
Loko-76 Yaroslavl U20 | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
5
|
JHC Molot | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
6
|
Tyumenskiy Legion | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
7
|
Sputnik Almetyevsk | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
8
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
9
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |
MHL 23/24, Western Conference, Gold Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Loko Yaroslavl | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
Ska-1946 St. Petersburg | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
3
|
JHC Spartak Moscow | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
4
|
MHC Dynamo Moscow | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
5
|
Almaz Cherepovets | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
6
|
Mikhailov Academy | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
7
|
Krasnaya Armiya | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
8
|
MHC Dinamo St. Petersburg | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
9
|
Kapitan Stupino | 52 | 15 | 37 | 35 |
MHL 23/24, Western Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amurskie Tigry | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
2
|
JHC Atlant Moscow Oblast | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
3
|
MHK Krylia Sovetov | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
4
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
5
|
Russkie Vityazi | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
6
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
7
|
Sahalinskie Akuly | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
8
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
9
|
HC Taifun | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
10
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 |