Kapitan Stupino - Mikhailov Academy (1-5), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Kapitan Stupino
MHL | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-10 | Kapitan Stupino - Sahalinskie Akuly | - | |
2024-09-09 | Kapitan Stupino - Sahalinskie Akuly | - | |
2024-09-06 | Kapitan Stupino - HC Taifun | - | |
2024-09-05 | Kapitan Stupino - HC Taifun | - | |
2024-09-03 | Kapitan Stupino - Amurskie Tigry | - | |
2024-02-24 | Kapitan Stupino - JHC Spartak Moscow | 1 - 7 | |
2024-02-23 | Kapitan Stupino - JHC Spartak Moscow | 5 - 4 | |
2024-02-15 | Kapitan Stupino - Krasnaya Armiya | 2 - 5 | |
2024-02-14 | Kapitan Stupino - Krasnaya Armiya | 1 - 7 | |
2024-02-10 | Kapitan Stupino - Mikhailov Academy | 1 - 5 |
Kapitan Stupino - Mikhailov Academy
Rusya, MHL, maç Kapitan Stupino - Mikhailov Academy, başlangıç zamanı 2024-02-10 10:00:00 uluslararası saat.
Kapitan Stupino Ve Mikhailov Academy şampiyonaya katılır MHL, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Mikhailov Academy
MHL | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-18 | Akademy SKA-Junior Krasnogorsk - Mikhailov Academy | - | |
2024-09-11 | Mikhailov Academy - JHC Atlant Moscow Oblast | - | |
2024-09-08 | JHC Spartak Moscow - Mikhailov Academy | - | |
2024-09-03 | MHC Dynamo Moscow - Mikhailov Academy | - | |
2024-09-02 | MHC Dynamo Moscow - Mikhailov Academy | - | |
2024-02-24 | Mikhailov Academy - Krasnaya Armiya | 2 - 1 | |
2024-02-23 | Mikhailov Academy - Krasnaya Armiya | 3 - 2 | |
2024-02-15 | Mikhailov Academy - JHC Spartak Moscow | 0 - 4 | |
2024-02-13 | Mikhailov Academy - JHC Spartak Moscow | 4 - 1 | |
2024-02-10 | Kapitan Stupino - Mikhailov Academy | 1 - 5 |
Puan durumu
MHL 23/24, Eastern Conference, Gold Division: 2023-2024
MHL 23/24, Eastern Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kuznetskie Medvedi | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
2
|
Ladja Togliatti | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
3
|
Reaktor Nizhnekamsk | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
4
|
Loko-76 Yaroslavl U20 | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
5
|
JHC Molot | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
6
|
Tyumenskiy Legion | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
7
|
Sputnik Almetyevsk | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
8
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
9
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |
MHL 23/24, Western Conference, Gold Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Loko Yaroslavl | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
Ska-1946 St. Petersburg | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
3
|
JHC Spartak Moscow | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
4
|
MHC Dynamo Moscow | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
5
|
Almaz Cherepovets | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
6
|
Mikhailov Academy | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
7
|
Krasnaya Armiya | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
8
|
MHC Dinamo St. Petersburg | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
9
|
Kapitan Stupino | 52 | 15 | 37 | 35 |
MHL 23/24, Western Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amurskie Tigry | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
2
|
JHC Atlant Moscow Oblast | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
3
|
MHK Krylia Sovetov | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
4
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
5
|
Russkie Vityazi | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
6
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
7
|
Sahalinskie Akuly | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
8
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
9
|
HC Taifun | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
10
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 |