Sputnik Almetyevsk - Reaktor Nizhnekamsk (1-7), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Sputnik Almetyevsk
MHL | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-15 | Sputnik Almetyevsk - Kuznetskie Medvedi | - | |
2024-09-09 | Sputnik Almetyevsk - Ladja Togliatti | - | |
2024-09-07 | Sputnik Almetyevsk - Ladja Togliatti | - | |
2024-09-05 | Sputnik Almetyevsk - Tolpar UFA | - | |
2024-09-04 | Sputnik Almetyevsk - Tolpar UFA | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-09 | Sputnik Almetyevsk - Sokol Novocheboksarsk U21 U21 | 8 - 2 | |
2024-08-08 | Sputnik Almetyevsk - Sokol Novocheboksarsk U21 U21 | 7 - 2 | |
2024-08-04 | Sputnik Almetyevsk - Tolpar UFA | İptal Edildi | |
MHL | |||
2024-02-24 | Sputnik Almetyevsk - Snezhnye Barsy Astana | 2 - 5 | |
2024-02-23 | Sputnik Almetyevsk - Snezhnye Barsy Astana | 1 - 4 |
Sputnik Almetyevsk - Reaktor Nizhnekamsk
Rusya, MHL, maç Sputnik Almetyevsk - Reaktor Nizhnekamsk, başlangıç zamanı 2024-02-10 10:00:00 uluslararası saat.
Sputnik Almetyevsk Ve Reaktor Nizhnekamsk şampiyonaya katılır MHL, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Reaktor Nizhnekamsk
MHL | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-15 | Reaktor Nizhnekamsk - Sibirskie Snaipery | - | |
2024-09-09 | Reaktor Nizhnekamsk - Tolpar UFA | - | |
2024-09-08 | Reaktor Nizhnekamsk - Tolpar UFA | - | |
2024-09-05 | Reaktor Nizhnekamsk - Ladja Togliatti | - | |
2024-09-04 | Reaktor Nizhnekamsk - Ladja Togliatti | - | |
yuvarlak 636 | |||
2024-03-03 | Stalnye Lisy - Reaktor Nizhnekamsk | 4 - 0 | |
2024-03-02 | Stalnye Lisy - Reaktor Nizhnekamsk | 6 - 4 | |
2024-02-28 | Reaktor Nizhnekamsk - Stalnye Lisy | 4 - 1 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-02-20 | Reaktor Nizhnekamsk - Snezhnye Barsy Astana | 3 - 2 | |
2024-02-19 | Reaktor Nizhnekamsk - Snezhnye Barsy Astana | 4 - 2 |
Puan durumu
MHL 23/24, Eastern Conference, Gold Division: 2023-2024
MHL 23/24, Eastern Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kuznetskie Medvedi | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
2
|
Ladja Togliatti | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
3
|
Reaktor Nizhnekamsk | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
4
|
Loko-76 Yaroslavl U20 | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
5
|
JHC Molot | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
6
|
Tyumenskiy Legion | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
7
|
Sputnik Almetyevsk | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
8
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
9
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |
MHL 23/24, Western Conference, Gold Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Loko Yaroslavl | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
Ska-1946 St. Petersburg | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
3
|
JHC Spartak Moscow | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
4
|
MHC Dynamo Moscow | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
5
|
Almaz Cherepovets | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
6
|
Mikhailov Academy | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
7
|
Krasnaya Armiya | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
8
|
MHC Dinamo St. Petersburg | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
9
|
Kapitan Stupino | 52 | 15 | 37 | 35 |
MHL 23/24, Western Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amurskie Tigry | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
2
|
JHC Atlant Moscow Oblast | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
3
|
MHK Krylia Sovetov | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
4
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
5
|
Russkie Vityazi | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
6
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
7
|
Sahalinskie Akuly | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
8
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
9
|
HC Taifun | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
10
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 |