Buz hokeyi
/
Rusya
/
MHL
/
Ladja Togliatti - Irbis Kazan (3-4), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Ladja Togliatti
MHL | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-14 | Tolpar UFA - Ladja Togliatti | - | |
2024-09-09 | Sputnik Almetyevsk - Ladja Togliatti | - | |
2024-09-07 | Sputnik Almetyevsk - Ladja Togliatti | - | |
2024-09-05 | Reaktor Nizhnekamsk - Ladja Togliatti | - | |
2024-09-04 | Reaktor Nizhnekamsk - Ladja Togliatti | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-10 | Tolpar UFA - Ladja Togliatti | İptal Edildi | |
MHL | |||
yuvarlak 636 | |||
2024-03-03 | Avto Yekaterinburg - Ladja Togliatti | 4 - 2 | |
2024-03-02 | Avto Yekaterinburg - Ladja Togliatti | 3 - 2 | |
2024-02-28 | Ladja Togliatti - Avto Yekaterinburg | 3 - 2 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-02-24 | JHC Molot - Ladja Togliatti | 2 - 4 |
Ladja Togliatti - Irbis Kazan
Rusya, MHL, maç Ladja Togliatti - Irbis Kazan, başlangıç zamanı 2024-02-11 10:00:00 uluslararası saat.
Ladja Togliatti Ve Irbis Kazan şampiyonaya katılır MHL, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Irbis Kazan
MHL | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-17 | Irbis Kazan - Akm Novomoskovsk U20 | - | |
2024-09-09 | Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan | - | |
2024-09-08 | Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan | - | |
2024-09-05 | Kuznetskie Medvedi - Irbis Kazan | - | |
2024-09-04 | Kuznetskie Medvedi - Irbis Kazan | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-03-12 | Irbis Kazan - Chaika Nizhny Novgorod | 3 - 6 | |
2024-03-11 | Irbis Kazan - Chaika Nizhny Novgorod | 2 - 4 | |
2024-03-08 | Chaika Nizhny Novgorod - Irbis Kazan | 3 - 1 | |
2024-03-07 | Chaika Nizhny Novgorod - Irbis Kazan | 1 - 3 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-02-24 | Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan | 3 - 4 |
Puan durumu
MHL 23/24, Eastern Conference, Gold Division: 2023-2024
MHL 23/24, Eastern Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kuznetskie Medvedi | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
2
|
Ladja Togliatti | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
3
|
Reaktor Nizhnekamsk | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
4
|
Loko-76 Yaroslavl U20 | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
5
|
JHC Molot | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
6
|
Tyumenskiy Legion | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
7
|
Sputnik Almetyevsk | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
8
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
9
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |
MHL 23/24, Western Conference, Gold Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Loko Yaroslavl | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
Ska-1946 St. Petersburg | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
3
|
JHC Spartak Moscow | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
4
|
MHC Dynamo Moscow | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
5
|
Almaz Cherepovets | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
6
|
Mikhailov Academy | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
7
|
Krasnaya Armiya | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
8
|
MHC Dinamo St. Petersburg | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
9
|
Kapitan Stupino | 52 | 15 | 37 | 35 |
MHL 23/24, Western Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amurskie Tigry | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
2
|
JHC Atlant Moscow Oblast | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
3
|
MHK Krylia Sovetov | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
4
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
5
|
Russkie Vityazi | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
6
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
7
|
Sahalinskie Akuly | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
8
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
9
|
HC Taifun | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
10
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 |