Sahalinskie Akuly - JHC Atlant Moscow Oblast (0-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Sahalinskie Akuly
MHL | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-19 | Sahalinskie Akuly - MHC Dynamo Moscow | - | |
2024-09-14 | SKA-Kareliya Kondopoga - Sahalinskie Akuly | - | |
2024-09-13 | SKA-Kareliya Kondopoga - Sahalinskie Akuly | - | |
2024-09-10 | Kapitan Stupino - Sahalinskie Akuly | - | |
2024-09-09 | Kapitan Stupino - Sahalinskie Akuly | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-11 | Krasnaya Armiya - Sahalinskie Akuly | 6 - 2 | |
2024-07-28 | HC AKM Tula - Sahalinskie Akuly | 2 - 3 | |
MHL | |||
2024-02-20 | Sahalinskie Akuly - AKM-Junior Novomoskovsk | 6 - 2 | |
2024-02-19 | Sahalinskie Akuly - AKM-Junior Novomoskovsk | 3 - 2 | |
2024-02-12 | Sahalinskie Akuly - JHC Atlant Moscow Oblast | 0 - 2 |
Sahalinskie Akuly - JHC Atlant Moscow Oblast
Rusya, MHL, maç Sahalinskie Akuly - JHC Atlant Moscow Oblast, başlangıç zamanı 2024-02-12 08:00:00 uluslararası saat.
Sahalinskie Akuly Ve JHC Atlant Moscow Oblast şampiyonaya katılır MHL, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: JHC Atlant Moscow Oblast
MHL | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-14 | JHC Atlant Moscow Oblast - MHC Dynamo Moscow | - | |
2024-09-13 | JHC Atlant Moscow Oblast - MHC Dynamo Moscow | - | |
2024-09-11 | Mikhailov Academy - JHC Atlant Moscow Oblast | - | |
2024-09-03 | JHC Spartak Moscow - JHC Atlant Moscow Oblast | - | |
2024-09-02 | JHC Spartak Moscow - JHC Atlant Moscow Oblast | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-03-13 | JHC Atlant Moscow Oblast - Loko Yaroslavl | 2 - 5 | |
2024-03-12 | JHC Atlant Moscow Oblast - Loko Yaroslavl | 2 - 5 | |
2024-03-09 | Loko Yaroslavl - JHC Atlant Moscow Oblast | 6 - 1 | |
2024-03-08 | Loko Yaroslavl - JHC Atlant Moscow Oblast | 1 - 2 | |
yuvarlak 636 | |||
2024-03-03 | Krasnaya Armiya - JHC Atlant Moscow Oblast | 1 - 4 |
Puan durumu
MHL 23/24, Eastern Conference, Gold Division: 2023-2024
MHL 23/24, Eastern Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kuznetskie Medvedi | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
2
|
Ladja Togliatti | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
3
|
Reaktor Nizhnekamsk | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
4
|
Loko-76 Yaroslavl U20 | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
5
|
JHC Molot | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
6
|
Tyumenskiy Legion | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
7
|
Sputnik Almetyevsk | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
8
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
9
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |
MHL 23/24, Western Conference, Gold Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Loko Yaroslavl | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
Ska-1946 St. Petersburg | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
3
|
JHC Spartak Moscow | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
4
|
MHC Dynamo Moscow | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
5
|
Almaz Cherepovets | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
6
|
Mikhailov Academy | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
7
|
Krasnaya Armiya | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
8
|
MHC Dinamo St. Petersburg | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
9
|
Kapitan Stupino | 52 | 15 | 37 | 35 |
MHL 23/24, Western Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amurskie Tigry | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
2
|
JHC Atlant Moscow Oblast | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
3
|
MHK Krylia Sovetov | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
4
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
5
|
Russkie Vityazi | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
6
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
7
|
Sahalinskie Akuly | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
8
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
9
|
HC Taifun | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
10
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 |