Mikhailov Academy - Krasnaya Armiya (2-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Mikhailov Academy
MHL | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-18 | Akademy SKA-Junior Krasnogorsk - Mikhailov Academy | - | |
2024-09-11 | Mikhailov Academy - JHC Atlant Moscow Oblast | - | |
2024-09-08 | JHC Spartak Moscow - Mikhailov Academy | - | |
2024-09-03 | MHC Dynamo Moscow - Mikhailov Academy | - | |
2024-09-02 | MHC Dynamo Moscow - Mikhailov Academy | - | |
2024-02-24 | Mikhailov Academy - Krasnaya Armiya | 2 - 1 | |
2024-02-23 | Mikhailov Academy - Krasnaya Armiya | 3 - 2 | |
2024-02-15 | Mikhailov Academy - JHC Spartak Moscow | 0 - 4 | |
2024-02-13 | Mikhailov Academy - JHC Spartak Moscow | 4 - 1 | |
2024-02-10 | Kapitan Stupino - Mikhailov Academy | 1 - 5 |
Maç istatistikleri
0 | Takım oyunu golleri | 1 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
2 | Peşpeşe en çok gol | 1 |
11 | Ceza süresi | 8 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
0 | Takım oyunu golleri | 0 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
0 | Takım oyunu golleri | 0 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
0 | Takım oyunu golleri | 1 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
Mikhailov Academy - Krasnaya Armiya
Rusya, MHL, maç Mikhailov Academy - Krasnaya Armiya, başlangıç zamanı 2024-02-24 10:00:00 uluslararası saat.
Mikhailov Academy Ve Krasnaya Armiya şampiyonaya katılır MHL, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Krasnaya Armiya
MHL | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-13 | Loko Yaroslavl - Krasnaya Armiya | - | |
2024-09-09 | Krasnaya Armiya - Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | - | |
2024-09-08 | Krasnaya Armiya - Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | - | |
2024-09-05 | Krasnaya Armiya - MHK Krylia Sovetov | - | |
2024-09-04 | Krasnaya Armiya - MHK Krylia Sovetov | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-11 | Krasnaya Armiya - Sahalinskie Akuly | 6 - 2 | |
MHL | |||
yuvarlak 636 | |||
2024-03-03 | Krasnaya Armiya - JHC Atlant Moscow Oblast | 1 - 4 | |
2024-02-29 | JHC Atlant Moscow Oblast - Krasnaya Armiya | 2 - 1 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-02-24 | Mikhailov Academy - Krasnaya Armiya | 2 - 1 | |
2024-02-23 | Mikhailov Academy - Krasnaya Armiya | 3 - 2 |
Puan durumu
MHL 23/24, Eastern Conference, Gold Division: 2023-2024
MHL 23/24, Eastern Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kuznetskie Medvedi | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
2
|
Ladja Togliatti | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
3
|
Reaktor Nizhnekamsk | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
4
|
Loko-76 Yaroslavl U20 | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
5
|
JHC Molot | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
6
|
Tyumenskiy Legion | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
7
|
Sputnik Almetyevsk | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
8
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
9
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |
MHL 23/24, Western Conference, Gold Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Loko Yaroslavl | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
Ska-1946 St. Petersburg | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
3
|
JHC Spartak Moscow | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
4
|
MHC Dynamo Moscow | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
5
|
Almaz Cherepovets | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
6
|
Mikhailov Academy | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
7
|
Krasnaya Armiya | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
8
|
MHC Dinamo St. Petersburg | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
9
|
Kapitan Stupino | 52 | 15 | 37 | 35 |
MHL 23/24, Western Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amurskie Tigry | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
2
|
JHC Atlant Moscow Oblast | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
3
|
MHK Krylia Sovetov | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
4
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
5
|
Russkie Vityazi | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
6
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
7
|
Sahalinskie Akuly | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
8
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
9
|
HC Taifun | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
10
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 |