AKM-Junior Novomoskovsk - JHC Atlant Moscow Oblast (1-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: AKM-Junior Novomoskovsk
MHL | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-22 | AKM-Junior Novomoskovsk - Almaz Cherepovets | - | |
2024-09-19 | AKM-Junior Novomoskovsk - Ska-1946 St. Petersburg | - | |
2024-09-16 | AKM-Junior Novomoskovsk - MHC Dinamo St. Petersburg | - | |
2024-09-10 | Russkie Vityazi - AKM-Junior Novomoskovsk | - | |
2024-09-04 | AKM-Junior Novomoskovsk - Russkie Vityazi | - | |
2024-02-25 | AKM-Junior Novomoskovsk - JHC Atlant Moscow Oblast | 1 - 2 | |
2024-02-20 | Sahalinskie Akuly - AKM-Junior Novomoskovsk | 6 - 2 | |
2024-02-19 | Sahalinskie Akuly - AKM-Junior Novomoskovsk | 3 - 2 | |
2024-02-17 | Amurskie Tigry - AKM-Junior Novomoskovsk | 5 - 2 | |
2024-02-15 | Amurskie Tigry - AKM-Junior Novomoskovsk | 5 - 0 |
Maç istatistikleri
0 | Takım oyunu golleri | 0 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
1 | Peşpeşe en çok gol | 2 |
2 | Ceza süresi | 8 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
0 | Takım oyunu golleri | 0 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
0 | Takım oyunu golleri | 0 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
0 | Takım oyunu golleri | 0 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
AKM-Junior Novomoskovsk - JHC Atlant Moscow Oblast
Rusya, MHL, maç AKM-Junior Novomoskovsk - JHC Atlant Moscow Oblast, başlangıç zamanı 2024-02-25 10:00:00 uluslararası saat.
AKM-Junior Novomoskovsk Ve JHC Atlant Moscow Oblast şampiyonaya katılır MHL, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: JHC Atlant Moscow Oblast
MHL | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-14 | JHC Atlant Moscow Oblast - MHC Dynamo Moscow | - | |
2024-09-13 | JHC Atlant Moscow Oblast - MHC Dynamo Moscow | - | |
2024-09-11 | Mikhailov Academy - JHC Atlant Moscow Oblast | - | |
2024-09-03 | JHC Spartak Moscow - JHC Atlant Moscow Oblast | - | |
2024-09-02 | JHC Spartak Moscow - JHC Atlant Moscow Oblast | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-03-13 | JHC Atlant Moscow Oblast - Loko Yaroslavl | 2 - 5 | |
2024-03-12 | JHC Atlant Moscow Oblast - Loko Yaroslavl | 2 - 5 | |
2024-03-09 | Loko Yaroslavl - JHC Atlant Moscow Oblast | 6 - 1 | |
2024-03-08 | Loko Yaroslavl - JHC Atlant Moscow Oblast | 1 - 2 | |
yuvarlak 636 | |||
2024-03-03 | Krasnaya Armiya - JHC Atlant Moscow Oblast | 1 - 4 |
Puan durumu
MHL 23/24, Eastern Conference, Gold Division: 2023-2024
MHL 23/24, Eastern Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kuznetskie Medvedi | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
2
|
Ladja Togliatti | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
3
|
Reaktor Nizhnekamsk | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
4
|
Loko-76 Yaroslavl U20 | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
5
|
JHC Molot | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
6
|
Tyumenskiy Legion | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
7
|
Sputnik Almetyevsk | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
8
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
9
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |
MHL 23/24, Western Conference, Gold Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Loko Yaroslavl | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
Ska-1946 St. Petersburg | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
3
|
JHC Spartak Moscow | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
4
|
MHC Dynamo Moscow | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
5
|
Almaz Cherepovets | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
6
|
Mikhailov Academy | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
7
|
Krasnaya Armiya | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
8
|
MHC Dinamo St. Petersburg | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
9
|
Kapitan Stupino | 52 | 15 | 37 | 35 |
MHL 23/24, Western Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amurskie Tigry | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
2
|
JHC Atlant Moscow Oblast | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
3
|
MHK Krylia Sovetov | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
4
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
5
|
Russkie Vityazi | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
6
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
7
|
Sahalinskie Akuly | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
8
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
9
|
HC Taifun | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
10
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 |