Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi (3-5), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Sibirskie Snaipery
MHL | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-15 | Reaktor Nizhnekamsk - Sibirskie Snaipery | - | |
2024-09-09 | Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan | - | |
2024-09-08 | Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan | - | |
2024-09-05 | Sibirskie Snaipery - Chaika Nizhny Novgorod | - | |
2024-09-04 | Sibirskie Snaipery - Chaika Nizhny Novgorod | - | |
yuvarlak 636 | |||
2024-03-02 | Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi | 3 - 5 | |
2024-02-28 | Kuznetskie Medvedi - Sibirskie Snaipery | 2 - 0 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-02-24 | Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan | 3 - 4 | |
2024-02-23 | Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan | 2 - 3 | |
2024-02-21 | Sibirskie Snaipery - Chaika Nizhny Novgorod | 2 - 0 |
Maç istatistikleri
0 | Takım oyunu golleri | 1 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
1 | Peşpeşe en çok gol | 3 |
2 | Ceza süresi | 6 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
0 | Takım oyunu golleri | 0 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
0 | Takım oyunu golleri | 1 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
0 | Takım oyunu golleri | 0 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi
Rusya, MHL, maç Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi, başlangıç zamanı 2024-03-02 06:00:00 uluslararası saat.
Sibirskie Snaipery Ve Kuznetskie Medvedi şampiyonaya katılır MHL, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Kuznetskie Medvedi
MHL | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-15 | Sputnik Almetyevsk - Kuznetskie Medvedi | - | |
2024-09-09 | Kuznetskie Medvedi - Chaika Nizhny Novgorod | - | |
2024-09-08 | Kuznetskie Medvedi - Chaika Nizhny Novgorod | - | |
2024-09-05 | Kuznetskie Medvedi - Irbis Kazan | - | |
2024-09-04 | Kuznetskie Medvedi - Irbis Kazan | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-03-12 | Kuznetskie Medvedi - Mamonty Yugry | 1 - 4 | |
2024-03-11 | Kuznetskie Medvedi - Mamonty Yugry | 0 - 1 | |
2024-03-08 | Mamonty Yugry - Kuznetskie Medvedi | 4 - 0 | |
2024-03-07 | Mamonty Yugry - Kuznetskie Medvedi | 1 - 2 | |
yuvarlak 636 | |||
2024-03-02 | Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi | 3 - 5 |
Puan durumu
MHL 23/24, Eastern Conference, Gold Division: 2023-2024
MHL 23/24, Eastern Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kuznetskie Medvedi | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
2
|
Ladja Togliatti | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
3
|
Reaktor Nizhnekamsk | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
4
|
Loko-76 Yaroslavl U20 | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
5
|
JHC Molot | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
6
|
Tyumenskiy Legion | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
7
|
Sputnik Almetyevsk | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
8
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
9
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |
MHL 23/24, Western Conference, Gold Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Loko Yaroslavl | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
Ska-1946 St. Petersburg | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
3
|
JHC Spartak Moscow | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
4
|
MHC Dynamo Moscow | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
5
|
Almaz Cherepovets | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
6
|
Mikhailov Academy | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
7
|
Krasnaya Armiya | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
8
|
MHC Dinamo St. Petersburg | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
9
|
Kapitan Stupino | 52 | 15 | 37 | 35 |
MHL 23/24, Western Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amurskie Tigry | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
2
|
JHC Atlant Moscow Oblast | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
3
|
MHK Krylia Sovetov | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
4
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
5
|
Russkie Vityazi | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
6
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
7
|
Sahalinskie Akuly | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
8
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
9
|
HC Taifun | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
10
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 |