Chaika Nizhny Novgorod - Irbis Kazan (1-3), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Chaika Nizhny Novgorod
MHL | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-17 | Chaika Nizhny Novgorod - Loko-76 Yaroslavl U20 | - | |
2024-09-09 | Kuznetskie Medvedi - Chaika Nizhny Novgorod | - | |
2024-09-08 | Kuznetskie Medvedi - Chaika Nizhny Novgorod | - | |
2024-09-05 | Sibirskie Snaipery - Chaika Nizhny Novgorod | - | |
2024-09-04 | Sibirskie Snaipery - Chaika Nizhny Novgorod | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-28 | Chaika Nizhny Novgorod - MHC Dynamo Moscow | 5 - 1 | |
MHL | |||
yuvarlak 28 | |||
2024-04-10 | Chaika Nizhny Novgorod - Loko Yaroslavl | 1 - 2 | |
2024-04-08 | Loko Yaroslavl - Chaika Nizhny Novgorod | 3 - 1 | |
2024-04-05 | Chaika Nizhny Novgorod - Loko Yaroslavl | 3 - 0 | |
2024-04-04 | Chaika Nizhny Novgorod - Loko Yaroslavl | 4 - 3 |
Maç istatistikleri
0 | Takım oyunu golleri | 1 |
0 | Rakip-eksik golü | 1 |
1 | Peşpeşe en çok gol | 3 |
8 | Ceza süresi | 6 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
0 | Takım oyunu golleri | 0 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
0 | Takım oyunu golleri | 0 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
0 | Takım oyunu golleri | 1 |
0 | Rakip-eksik golü | 1 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
Chaika Nizhny Novgorod - Irbis Kazan
Rusya, MHL, maç Chaika Nizhny Novgorod - Irbis Kazan, başlangıç zamanı 2024-03-07 15:30:00 uluslararası saat.
Chaika Nizhny Novgorod Ve Irbis Kazan şampiyonaya katılır MHL, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Irbis Kazan
MHL | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-17 | Irbis Kazan - Akm Novomoskovsk U20 | - | |
2024-09-09 | Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan | - | |
2024-09-08 | Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan | - | |
2024-09-05 | Kuznetskie Medvedi - Irbis Kazan | - | |
2024-09-04 | Kuznetskie Medvedi - Irbis Kazan | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-03-12 | Irbis Kazan - Chaika Nizhny Novgorod | 3 - 6 | |
2024-03-11 | Irbis Kazan - Chaika Nizhny Novgorod | 2 - 4 | |
2024-03-08 | Chaika Nizhny Novgorod - Irbis Kazan | 3 - 1 | |
2024-03-07 | Chaika Nizhny Novgorod - Irbis Kazan | 1 - 3 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-02-24 | Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan | 3 - 4 |
Puan durumu
MHL 23/24, Eastern Conference, Gold Division: 2023-2024
MHL 23/24, Eastern Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kuznetskie Medvedi | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
2
|
Ladja Togliatti | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
3
|
Reaktor Nizhnekamsk | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
4
|
Loko-76 Yaroslavl U20 | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
5
|
JHC Molot | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
6
|
Tyumenskiy Legion | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
7
|
Sputnik Almetyevsk | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
8
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
9
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |
MHL 23/24, Western Conference, Gold Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Loko Yaroslavl | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
Ska-1946 St. Petersburg | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
3
|
JHC Spartak Moscow | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
4
|
MHC Dynamo Moscow | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
5
|
Almaz Cherepovets | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
6
|
Mikhailov Academy | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
7
|
Krasnaya Armiya | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
8
|
MHC Dinamo St. Petersburg | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
9
|
Kapitan Stupino | 52 | 15 | 37 | 35 |
MHL 23/24, Western Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amurskie Tigry | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
2
|
JHC Atlant Moscow Oblast | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
3
|
MHK Krylia Sovetov | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
4
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
5
|
Russkie Vityazi | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
6
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
7
|
Sahalinskie Akuly | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
8
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
9
|
HC Taifun | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
10
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 |