Buz hokeyi
/
Rusya
/
MHL
/
Stalnye Lisy - Omskie Yastreby (2-3), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Stalnye Lisy
MHL | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-11 | Avto Yekaterinburg - Stalnye Lisy | - | |
2024-09-07 | Stalnye Lisy - Belye Medvedi | - | |
2024-09-06 | Stalnye Lisy - Belye Medvedi | - | |
2024-09-04 | Stalnye Lisy - Omskie Yastreby | - | |
2024-09-02 | Stalnye Lisy - Omskie Yastreby | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-03-11 | Stalnye Lisy - Omskie Yastreby | 2 - 3 | |
2024-03-08 | Omskie Yastreby - Stalnye Lisy | 3 - 1 | |
2024-03-07 | Omskie Yastreby - Stalnye Lisy | 3 - 3 | |
yuvarlak 636 | |||
2024-03-03 | Stalnye Lisy - Reaktor Nizhnekamsk | 4 - 0 | |
2024-03-02 | Stalnye Lisy - Reaktor Nizhnekamsk | 6 - 4 |
Maç istatistikleri
0 | Takım oyunu golleri | 1 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
2 | Peşpeşe en çok gol | 2 |
8 | Ceza süresi | 8 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
0 | Takım oyunu golleri | 1 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
0 | Takım oyunu golleri | 0 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
0 | Takım oyunu golleri | 0 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
0 | Takım oyunu golleri | 0 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
Stalnye Lisy - Omskie Yastreby
Rusya, MHL, maç Stalnye Lisy - Omskie Yastreby, başlangıç zamanı 2024-03-11 14:00:00 uluslararası saat.
Stalnye Lisy Ve Omskie Yastreby şampiyonaya katılır MHL, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Omskie Yastreby
MHL | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-13 | Omskie Yastreby - Belye Medvedi | - | |
2024-09-07 | Avto Yekaterinburg - Omskie Yastreby | - | |
2024-09-06 | Avto Yekaterinburg - Omskie Yastreby | - | |
2024-09-04 | Stalnye Lisy - Omskie Yastreby | - | |
2024-09-02 | Stalnye Lisy - Omskie Yastreby | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-16 | Omskie Yastreby - Tyumenskiy Legion | 5 - 1 | |
MHL | |||
yuvarlak 27 | |||
2024-03-26 | Belye Medvedi - Omskie Yastreby | 3 - 1 | |
2024-03-23 | Omskie Yastreby - Belye Medvedi | 2 - 7 | |
2024-03-22 | Omskie Yastreby - Belye Medvedi | 2 - 5 | |
2024-03-19 | Belye Medvedi - Omskie Yastreby | 2 - 7 |
Puan durumu
MHL 23/24, Eastern Conference, Gold Division: 2023-2024
MHL 23/24, Eastern Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kuznetskie Medvedi | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
2
|
Ladja Togliatti | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
3
|
Reaktor Nizhnekamsk | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
4
|
Loko-76 Yaroslavl U20 | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
5
|
JHC Molot | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
6
|
Tyumenskiy Legion | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
7
|
Sputnik Almetyevsk | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
8
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
9
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |
MHL 23/24, Western Conference, Gold Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Loko Yaroslavl | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
Ska-1946 St. Petersburg | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
3
|
JHC Spartak Moscow | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
4
|
MHC Dynamo Moscow | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
5
|
Almaz Cherepovets | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
6
|
Mikhailov Academy | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
7
|
Krasnaya Armiya | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
8
|
MHC Dinamo St. Petersburg | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
9
|
Kapitan Stupino | 52 | 15 | 37 | 35 |
MHL 23/24, Western Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amurskie Tigry | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
2
|
JHC Atlant Moscow Oblast | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
3
|
MHK Krylia Sovetov | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
4
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
5
|
Russkie Vityazi | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
6
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
7
|
Sahalinskie Akuly | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
8
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
9
|
HC Taifun | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
10
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 |