Almaz Cherepovets - Loko Yaroslavl (0-6), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Almaz Cherepovets
MHL | |||
yuvarlak 27 | |||
2024-03-25 | Almaz Cherepovets - Loko Yaroslavl | 1 - 2 | |
2024-03-23 | Almaz Cherepovets - Loko Yaroslavl | 0 - 6 | |
2024-03-20 | Loko Yaroslavl - Almaz Cherepovets | 2 - 3 | |
2024-03-19 | Loko Yaroslavl - Almaz Cherepovets | 4 - 0 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-03-15 | MHC Dynamo Moscow - Almaz Cherepovets | 0 - 4 |
Maç istatistikleri
0 | Takım oyunu golleri | 1 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
0 | Peşpeşe en çok gol | 6 |
6 | Ceza süresi | 8 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
0 | Takım oyunu golleri | 0 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
0 | Takım oyunu golleri | 1 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
0 | Takım oyunu golleri | 0 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
Almaz Cherepovets - Loko Yaroslavl
Rusya, MHL, maç Almaz Cherepovets - Loko Yaroslavl, başlangıç zamanı 2024-03-23 10:00:00 uluslararası saat.
Almaz Cherepovets Ve Loko Yaroslavl şampiyonaya katılır MHL, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Loko Yaroslavl
MHL | |||
yuvarlak 29 | |||
2024-04-25 | Loko Yaroslavl - Ska-1946 St. Petersburg | 1 - 2 | |
2024-04-23 | Ska-1946 St. Petersburg - Loko Yaroslavl | 5 - 0 | |
2024-04-21 | Ska-1946 St. Petersburg - Loko Yaroslavl | 2 - 1 | |
2024-04-19 | Loko Yaroslavl - Ska-1946 St. Petersburg | 2 - 3 | |
2024-04-17 | Loko Yaroslavl - Ska-1946 St. Petersburg | 6 - 3 |
Puan durumu
MHL 23/24, Eastern Conference, Gold Division: 2023-2024
MHL 23/24, Eastern Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kuznetskie Medvedi | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
2
|
Ladja Togliatti | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
3
|
Reaktor Nizhnekamsk | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
4
|
Loko-76 Yaroslavl U20 | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
5
|
JHC Molot | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
6
|
Tyumenskiy Legion | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
7
|
Sputnik Almetyevsk | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
8
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
9
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |
MHL 23/24, Western Conference, Gold Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Loko Yaroslavl | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
Ska-1946 St. Petersburg | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
3
|
JHC Spartak Moscow | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
4
|
MHC Dynamo Moscow | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
5
|
Almaz Cherepovets | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
6
|
Mikhailov Academy | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
7
|
Krasnaya Armiya | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
8
|
MHC Dinamo St. Petersburg | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
9
|
Kapitan Stupino | 52 | 15 | 37 | 35 |
MHL 23/24, Western Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amurskie Tigry | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
2
|
JHC Atlant Moscow Oblast | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
3
|
MHK Krylia Sovetov | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
4
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
5
|
Russkie Vityazi | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
6
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
7
|
Sahalinskie Akuly | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
8
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
9
|
HC Taifun | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
10
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 |