JHC Spartak Moscow - Ska-1946 St. Petersburg (4-5), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: JHC Spartak Moscow
MHL | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-17 | Amurskie Tigry - JHC Spartak Moscow | - | |
2024-09-16 | Amurskie Tigry - JHC Spartak Moscow | - | |
2024-09-08 | JHC Spartak Moscow - Mikhailov Academy | - | |
2024-09-03 | JHC Spartak Moscow - JHC Atlant Moscow Oblast | - | |
2024-09-02 | JHC Spartak Moscow - JHC Atlant Moscow Oblast | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-17 | JHC Spartak Moscow - Amurskie Tigry | - | |
2024-08-11 | JHC Spartak Moscow - Krylya Sovetov | 7 - 2 | |
MHL | |||
yuvarlak 27 | |||
2024-03-26 | JHC Spartak Moscow - Ska-1946 St. Petersburg | 4 - 5 | |
2024-03-23 | JHC Spartak Moscow - Ska-1946 St. Petersburg | Ertelenen | |
2024-03-20 | Ska-1946 St. Petersburg - JHC Spartak Moscow | 6 - 2 |
Maç istatistikleri
1 | Takım oyunu golleri | 1 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
2 | Peşpeşe en çok gol | 4 |
6 | Ceza süresi | 8 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
0 | Takım oyunu golleri | 0 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
1 | Takım oyunu golleri | 0 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
0 | Takım oyunu golleri | 1 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
0 | Takım oyunu golleri | 0 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
JHC Spartak Moscow - Ska-1946 St. Petersburg
Rusya, MHL, maç JHC Spartak Moscow - Ska-1946 St. Petersburg, başlangıç zamanı 2024-03-26 10:00:00 uluslararası saat.
JHC Spartak Moscow Ve Ska-1946 St. Petersburg şampiyonaya katılır MHL, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Ska-1946 St. Petersburg
MHL | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-16 | Russkie Vityazi - Ska-1946 St. Petersburg | - | |
2024-09-06 | Ska-1946 St. Petersburg - Almaz Cherepovets | - | |
2024-09-05 | Ska-1946 St. Petersburg - Almaz Cherepovets | - | |
2024-09-02 | Ska-1946 St. Petersburg - Loko Yaroslavl | - | |
2024-09-01 | Ska-1946 St. Petersburg - Loko Yaroslavl | - | |
yuvarlak 29 | |||
2024-04-25 | Loko Yaroslavl - Ska-1946 St. Petersburg | 1 - 2 | |
2024-04-23 | Ska-1946 St. Petersburg - Loko Yaroslavl | 5 - 0 | |
2024-04-21 | Ska-1946 St. Petersburg - Loko Yaroslavl | 2 - 1 | |
2024-04-19 | Loko Yaroslavl - Ska-1946 St. Petersburg | 2 - 3 | |
2024-04-17 | Loko Yaroslavl - Ska-1946 St. Petersburg | 6 - 3 |
Puan durumu
MHL 23/24, Eastern Conference, Gold Division: 2023-2024
MHL 23/24, Eastern Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kuznetskie Medvedi | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
2
|
Ladja Togliatti | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
3
|
Reaktor Nizhnekamsk | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
4
|
Loko-76 Yaroslavl U20 | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
5
|
JHC Molot | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
6
|
Tyumenskiy Legion | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
7
|
Sputnik Almetyevsk | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
8
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
9
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |
MHL 23/24, Western Conference, Gold Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Loko Yaroslavl | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
Ska-1946 St. Petersburg | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
3
|
JHC Spartak Moscow | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
4
|
MHC Dynamo Moscow | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
5
|
Almaz Cherepovets | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
6
|
Mikhailov Academy | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
7
|
Krasnaya Armiya | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
8
|
MHC Dinamo St. Petersburg | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
9
|
Kapitan Stupino | 52 | 15 | 37 | 35 |
MHL 23/24, Western Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amurskie Tigry | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
2
|
JHC Atlant Moscow Oblast | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
3
|
MHK Krylia Sovetov | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
4
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
5
|
Russkie Vityazi | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
6
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
7
|
Sahalinskie Akuly | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
8
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
9
|
HC Taifun | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
10
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 |