HK Gomel - HC Lokomotiv Orsha (3-4), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: HK Gomel
Salei Cup | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-08-14 | HK Gomel - Slavutich Smolensk | - | |
2024-08-12 | Metallurg Zhlobin - HK Gomel | 2 - 3 | |
2024-08-07 | HK Gomel - HK Vitebsk | 1 - 2 | |
2024-08-04 | Khimik-Ska Novopolotsk - HK Gomel | 1 - 0 | |
2024-08-02 | HK Gomel - HC Lokomotiv Orsha | 3 - 4 | |
2024-07-31 | HK Mogilev - HK Gomel | 1 - 4 |
Maç istatistikleri
0 | Takım oyunu golleri | 1 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
2 | Peşpeşe en çok gol | 3 |
10 | Ceza süresi | 4 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
0 | Takım oyunu golleri | 0 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
0 | Takım oyunu golleri | 0 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
0 | Takım oyunu golleri | 1 |
0 | Rakip-eksik golü | 0 |
0/0 (0%) | Penaltı doğruluğu | 0/0 (0%) |
dizi 2
Genel
HK Gomel Galibiyet 3
HC Lokomotiv Orsha Kayıplar 5
HK Gomel - HC Lokomotiv Orsha
Belarus, Salei Cup, maç HK Gomel - HC Lokomotiv Orsha, başlangıç zamanı 2024-08-02 14:55:00 uluslararası saat.
HK Gomel Ve HC Lokomotiv Orsha şampiyonaya katılır Salei Cup, Belarus.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: HC Lokomotiv Orsha
Salei Cup | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-08-14 | Khimik-Ska Novopolotsk - HC Lokomotiv Orsha | - | |
2024-08-09 | HC Lokomotiv Orsha - HK Mogilev | 4 - 3 | |
2024-08-07 | HC Lokomotiv Orsha - Slavutich Smolensk | 4 - 1 | |
2024-08-04 | HC Lokomotiv Orsha - Metallurg Zhlobin | 0 - 2 | |
2024-08-02 | HK Gomel - HC Lokomotiv Orsha | 3 - 4 | |
2024-07-31 | HC Lokomotiv Orsha - HK Vitebsk | 0 - 2 |
Puan durumu
Salei Cup 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Yunost Minsk | 6 | 6 | 0 | 0 | 32:8 | 12 |
2
|
HC Shakhtyor Soligorsk | 6 | 5 | 0 | 1 | 19:6 | 10 |
3
|
HK Neman Grodno | 6 | 3 | 0 | 3 | 15:12 | 8 |
4
|
Hc Baranovichi | 6 | 3 | 0 | 3 | 16:29 | 6 |
5
|
HK Brest | 6 | 2 | 0 | 4 | 11:22 | 4 |
6
|
HC Dinamo Maladzyechna | 6 | 1 | 0 | 5 | 13:15 | 3 |
7
|
HK Lida | 6 | 1 | 0 | 5 | 8:22 | 2 |
Salei Cup 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
HK Vitebsk | 5 | 5 | 0 | 0 | 14:3 | 10 |
2
|
Khimik-Ska Novopolotsk | 5 | 3 | 0 | 2 | 10:10 | 7 |
3
|
HK Gomel | 5 | 2 | 0 | 3 | 11:10 | 6 |
4
|
Metallurg Zhlobin | 5 | 3 | 0 | 2 | 15:10 | 6 |
5
|
HC Lokomotiv Orsha | 5 | 3 | 0 | 2 | 12:11 | 6 |
6
|
Slavutich Smolensk | 4 | 1 | 0 | 3 | 9:10 | 3 |
7
|
HK Mogilev | 5 | 0 | 0 | 5 | 9:26 | 1 |
Salei Cup 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hc Baranovichi | ||||||
|
Yunost Minsk | ||||||
|
HC Shakhtyor Soligorsk | ||||||
|
HK Neman Grodno | ||||||
|
HK Brest | ||||||
|
HC Dinamo Maladzyechna | ||||||
|
HK Lida |
Salei Cup 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
HC Lokomotiv Orsha | ||||||
|
HK Gomel | ||||||
|
HK Mogilev | ||||||
|
HK Vitebsk | ||||||
|
Khimik-Ska Novopolotsk | ||||||
|
Metallurg Zhlobin | ||||||
|
Slavutich Smolensk |
Salei Cup 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yunost Minsk | ||||||
|
HC Shakhtyor Soligorsk | ||||||
|
Hc Baranovichi | ||||||
|
HK Neman Grodno | ||||||
|
HC Dinamo Maladzyechna | ||||||
|
HK Lida | ||||||
|
HK Brest |
Salei Cup 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
HC Lokomotiv Orsha | ||||||
|
HK Gomel | ||||||
|
HK Mogilev | ||||||
|
HK Vitebsk | ||||||
|
Khimik-Ska Novopolotsk | ||||||
|
Metallurg Zhlobin | ||||||
|
Slavutich Smolensk |