Lokomotiv Kaliningrad Region - Proton Saratov (3-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Lokomotiv Kaliningrad Region
Superliga, Women | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-10-05 | Sparta Nizhniy Novgorod - Lokomotiv Kaliningrad Region | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-10-01 | Lokomotiv Kaliningrad Region - Omichka-2 Omsk | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-09-25 | Zarechie-Odintsovo - Lokomotiv Kaliningrad Region | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-09-21 | Lokomotiv Kaliningrad Region - Tulitsa Tula | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-09-15 | Minchanka Minsk - Lokomotiv Kaliningrad Region | - | |
yuvarlak 29 | |||
2024-04-29 | Dinamo Kazan - Lokomotiv Kaliningrad Region | 3 - 0 | |
2024-04-25 | Lokomotiv Kaliningrad Region - Dinamo Kazan | 2 - 3 | |
2024-04-23 | Lokomotiv Kaliningrad Region - Dinamo Kazan | 3 - 0 | |
2024-04-19 | Dinamo Kazan - Lokomotiv Kaliningrad Region | 1 - 3 | |
2024-04-17 | Dinamo Kazan - Lokomotiv Kaliningrad Region | 3 - 2 |
Lokomotiv Kaliningrad Region - Proton Saratov
Rusya, Superliga, Women, maç Lokomotiv Kaliningrad Region - Proton Saratov, başlangıç zamanı 2024-04-02 17:00:00 uluslararası saat.
Lokomotiv Kaliningrad Region Ve Proton Saratov şampiyonaya katılır Superliga, Women, Rusya.
Maç stadyumda gerçekleşecek şehirdeki Amber Arena Kaliningrad, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Proton Saratov
Superliga, Women | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-10-06 | Omichka-2 Omsk - Proton Saratov | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-30 | Proton Saratov - Zarechie-Odintsovo | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-09-26 | Tulitsa Tula - Proton Saratov | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-09-20 | Proton Saratov - Minchanka Minsk | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-09-16 | Dinamo Krasnodar - Proton Saratov | - | |
yuvarlak 51 | |||
2024-04-23 | Dynamo-Metar Chelyabinsk - Proton Saratov | 0 - 3 | |
2024-04-19 | Proton Saratov - Dynamo-Metar Chelyabinsk | 3 - 1 | |
2024-04-17 | Proton Saratov - Dynamo-Metar Chelyabinsk | 3 - 1 | |
2024-04-10 | Uralochka NTMK Ekaterinburg - Proton Saratov | 1 - 3 | |
2024-04-09 | Uralochka NTMK Ekaterinburg - Proton Saratov | 3 - 2 |
Puan durumu
Superliga, Women 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Set | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Moskova | 26 | 24 | 2 | 74:16 | 70 |
2
|
Lokomotiv Kaliningrad Region | 26 | 20 | 6 | 68:23 | 63 |
3
|
Dinamo Kazan | 26 | 22 | 4 | 69:27 | 62 |
4
|
Leningradka St. Petersburg | 26 | 21 | 5 | 68:31 | 61 |
5
|
Proton Saratov | 26 | 19 | 7 | 63:25 | 59 |
6
|
Dynamo-Metar Chelyabinsk | 26 | 15 | 11 | 54:46 | 44 |
7
|
Tulitsa Tula | 26 | 14 | 12 | 50:51 | 39 |
8
|
Dinamo Krasnodar | 26 | 10 | 16 | 41:55 | 32 |
9
|
Uralochka NTMK Ekaterinburg | 26 | 11 | 15 | 42:53 | 31 |
10
|
Yenisey Krasnoyarsk | 26 | 10 | 16 | 38:58 | 29 |
11
|
Zarechie-Odintsovo | 26 | 6 | 20 | 30:66 | 20 |
12
|
Sparta Nizhniy Novgorod | 26 | 5 | 21 | 30:69 | 17 |
13
|
Minchanka Minsk | 26 | 5 | 21 | 28:70 | 15 |
14
|
Atom-Kursk | 26 | 0 | 26 | 13:78 | 4 |
Superliga, Playouts, Women 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Krasnodar | 31 | 14 | 0 | 17 | 53:58 | 44 |
2
|
Yenisey Krasnoyarsk | 31 | 12 | 0 | 19 | 47:71 | 34 |
3
|
Zarechie-Odintsovo | 31 | 8 | 0 | 23 | 39:78 | 26 |
4
|
Sparta Nizhniy Novgorod | 31 | 8 | 0 | 23 | 40:78 | 25 |
5
|
Minchanka Minsk | 31 | 8 | 0 | 23 | 39:78 | 25 |
6
|
Atom-Kursk | 31 | 1 | 0 | 30 | 20:91 | 8 |
Superliga, Women 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Krasnodar | 26 | 10 | 0 | 16 | 41:55 | 32 |
2
|
Yenisey Krasnoyarsk | 26 | 10 | 0 | 16 | 38:58 | 29 |
3
|
Zarechie-Odintsovo | 27 | 6 | 0 | 21 | 32:69 | 21 |
4
|
Sparta Nizhniy Novgorod | 27 | 6 | 0 | 21 | 33:71 | 19 |
5
|
Minchanka Minsk | 26 | 5 | 0 | 21 | 28:70 | 15 |
6
|
Atom-Kursk | 26 | 0 | 0 | 26 | 13:78 | 4 |
Superliga, Playouts, Women 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Zarechie-Odintsovo | ||||||
|
Minchanka Minsk | ||||||
|
Yenisey Krasnoyarsk | ||||||
|
Atom-Kursk | ||||||
|
Sparta Nizhniy Novgorod | ||||||
|
Dinamo Krasnodar |
Superliga, Women 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yenisey Krasnoyarsk | ||||||
|
Dinamo Krasnodar | ||||||
|
Sparta Nizhniy Novgorod | ||||||
|
Zarechie-Odintsovo | ||||||
|
Minchanka Minsk | ||||||
|
Atom-Kursk |
Superliga, Playouts, Women 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sparta Nizhniy Novgorod | ||||||
|
Minchanka Minsk | ||||||
|
Yenisey Krasnoyarsk | ||||||
|
Atom-Kursk | ||||||
|
Zarechie-Odintsovo | ||||||
|
Dinamo Krasnodar |
Superliga, Women 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Krasnodar | ||||||
|
Yenisey Krasnoyarsk | ||||||
|
Zarechie-Odintsovo | ||||||
|
Sparta Nizhniy Novgorod | ||||||
|
Minchanka Minsk | ||||||
|
Atom-Kursk |
yer
Rusya
ülke
Kaliningrad
Kent
Amber Arena
stadyum