Olaylar: Gazprom-Ugra Surgut
Superliga | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-09-27 | Lokomotiv Novosibirsk - Gazprom-Ugra Surgut | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-21 | Gazprom-Ugra Surgut - Dynamo-Lo | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-09-16 | Fakel Novyi Urengoy - Gazprom-Ugra Surgut | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-09-11 | Gazprom-Ugra Surgut - Neftyanik Orenburg | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-09-04 | Gazprom-Ugra Surgut - MGTU Moscow | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-04-28 | Dynamo-Lo - Gazprom-Ugra Surgut | 3 - 2 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-04-27 | Gazprom-Ugra Surgut - Nova Novokuybyishevsk | 3 - 0 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-04-26 | Shakhter Soligorsk - Gazprom-Ugra Surgut | 3 - 2 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-04-14 | Dynamo-Lo - Gazprom-Ugra Surgut | 3 - 1 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-04-13 | Gazprom-Ugra Surgut - Nova Novokuybyishevsk | 3 - 2 |
Gazprom-Ugra Surgut - Nova Novokuybyishevsk
Rusya, Superliga, maç Gazprom-Ugra Surgut - Nova Novokuybyishevsk, başlangıç zamanı 2024-04-27 16:00:00 uluslararası saat.
Gazprom-Ugra Surgut Ve Nova Novokuybyishevsk şampiyonaya katılır Superliga, Rusya.
Maç stadyumda gerçekleşecek şehirdeki Premier Arena Surgut, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Nova Novokuybyishevsk
Superliga | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-09-25 | Zenit Kazan - Nova Novokuybyishevsk | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-21 | Nova Novokuybyishevsk - Kuzbass Kemerovo | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-09-15 | Yenisey Krasnoyarsk - Nova Novokuybyishevsk | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-09-12 | Nova Novokuybyishevsk - Belogorie Belgorod | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-09-07 | UFA Ural - Nova Novokuybyishevsk | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-04-28 | Nova Novokuybyishevsk - Shakhter Soligorsk | 1 - 3 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-04-27 | Gazprom-Ugra Surgut - Nova Novokuybyishevsk | 3 - 0 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-04-26 | Dynamo-Lo - Nova Novokuybyishevsk | 3 - 1 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-04-14 | Nova Novokuybyishevsk - Shakhter Soligorsk | 1 - 3 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-04-13 | Gazprom-Ugra Surgut - Nova Novokuybyishevsk | 3 - 2 |
Puan durumu
Superliga 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Set | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zenit Kazan | 30 | 27 | 3 | 82:18 | 78 |
2
|
Lokomotiv Novosibirsk | 30 | 24 | 6 | 79:33 | 70 |
3
|
Belogorie Belgorod | 30 | 23 | 7 | 79:36 | 68 |
4
|
Dinamo Moskova | 30 | 22 | 8 | 74:34 | 68 |
5
|
Zenit St. Petersburg | 30 | 18 | 12 | 69:47 | 54 |
6
|
Kuzbass Kemerovo | 30 | 17 | 13 | 69:55 | 53 |
7
|
Shakhter Soligorsk | 30 | 15 | 15 | 55:57 | 46 |
8
|
Yenisey Krasnoyarsk | 30 | 15 | 15 | 57:57 | 45 |
9
|
Dynamo-Lo | 30 | 14 | 16 | 54:59 | 43 |
10
|
Fakel Novyi Urengoy | 30 | 16 | 14 | 53:63 | 42 |
11
|
Nova Novokuybyishevsk | 30 | 12 | 18 | 44:68 | 34 |
12
|
Gazprom-Ugra Surgut | 30 | 10 | 20 | 42:70 | 31 |
13
|
UFA Ural | 30 | 10 | 20 | 49:71 | 29 |
14
|
Neftyanik Orenburg | 30 | 7 | 23 | 38:73 | 28 |
15
|
ASK Nizhegorodskaya Oblast | 30 | 5 | 25 | 28:77 | 16 |
16
|
Ugra-Samotlor Nizhnevartovsk | 30 | 5 | 25 | 26:80 | 15 |
Superliga 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
UFA Ural | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 3 | |
2
|
Ugra-Samotlor Nizhnevartovsk | 1 | 0 | 1 | 1:3 | 0 | |
3
|
ASK Nizhegorodskaya Oblast | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
4
|
Neftyanik Orenburg | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Superliga, Placement matches 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
UFA Ural | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 3 | |
2
|
Ugra-Samotlor Nizhnevartovsk | 1 | 0 | 1 | 1:3 | 0 | |
3
|
ASK Nizhegorodskaya Oblast | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
4
|
Neftyanik Orenburg | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Superliga 23/24, Placement 9-12: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dynamo-Lo | 36 | 20 | 0 | 72:66 | 59 | |
2
|
Shakhter Soligorsk | 36 | 19 | 2 | 68:68 | 57 | |
3
|
Gazprom-Ugra Surgut | 36 | 2 | 24 | 54:84 | 38 | |
4
|
Nova Novokuybyishevsk | 36 | 0 | 24 | 51:86 | 2 |
Superliga 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
UFA Ural | ||||||
|
Neftyanik Orenburg | ||||||
|
Ugra-Samotlor Nizhnevartovsk | ||||||
|
ASK Nizhegorodskaya Oblast |
Superliga, Placement matches 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
UFA Ural | ||||||
|
Ugra-Samotlor Nizhnevartovsk | ||||||
|
ASK Nizhegorodskaya Oblast | ||||||
|
Neftyanik Orenburg |
Superliga 23/24, Placement 9-12: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Shakhter Soligorsk | ||||||
|
Dynamo-Lo | ||||||
|
Nova Novokuybyishevsk | ||||||
|
Gazprom-Ugra Surgut |
Superliga 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
UFA Ural | ||||||
|
ASK Nizhegorodskaya Oblast | ||||||
|
Neftyanik Orenburg | ||||||
|
Ugra-Samotlor Nizhnevartovsk |
Superliga, Placement matches 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ugra-Samotlor Nizhnevartovsk | ||||||
|
UFA Ural | ||||||
|
ASK Nizhegorodskaya Oblast | ||||||
|
Neftyanik Orenburg |
Superliga 23/24, Placement 9-12: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Gazprom-Ugra Surgut | ||||||
|
Dynamo-Lo | ||||||
|
Nova Novokuybyishevsk | ||||||
|
Shakhter Soligorsk |
Superliga 23/24, Placement 13-16: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Neftyanik Orenburg | 4 | 3 | 1 | 11:6 | 9 | |
2
|
UFA Ural | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 7 | |
3
|
ASK Nizhegorodskaya Oblast | 4 | 2 | 2 | 7:8 | 5 | |
4
|
Ugra-Samotlor Nizhnevartovsk | 3 | 0 | 3 | 2:9 | 0 |
Superliga, Placement 13-16 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Neftyanik Orenburg | 4 | 3 | 1 | 11:6 | 9 | |
2
|
UFA Ural | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 7 | |
3
|
ASK Nizhegorodskaya Oblast | 4 | 2 | 2 | 7:8 | 5 | |
4
|
Ugra-Samotlor Nizhnevartovsk | 3 | 0 | 3 | 2:9 | 0 |
Superliga 23/24, Placement 13-16: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Neftyanik Orenburg | ||||||
|
UFA Ural | ||||||
|
Ugra-Samotlor Nizhnevartovsk | ||||||
|
ASK Nizhegorodskaya Oblast |
Superliga, Placement 13-16 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Neftyanik Orenburg | ||||||
|
UFA Ural | ||||||
|
ASK Nizhegorodskaya Oblast | ||||||
|
Ugra-Samotlor Nizhnevartovsk |
Superliga 23/24, Placement 13-16: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
UFA Ural | ||||||
|
ASK Nizhegorodskaya Oblast | ||||||
|
Neftyanik Orenburg | ||||||
|
Ugra-Samotlor Nizhnevartovsk |
Superliga, Placement 13-16 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ASK Nizhegorodskaya Oblast | ||||||
|
UFA Ural | ||||||
|
Neftyanik Orenburg | ||||||
|
Ugra-Samotlor Nizhnevartovsk |
yer
Rusya
ülke
Surgut
Kent
Premier Arena
stadyum