XScore
Xscore
zh
en
de
es
ru
fr
zh
tr
el
it
nl
pt
+11:00
UTC-12:00
2024-06-09 21:29
UTC-11:00
2024-06-09 22:29
UTC-10:00
2024-06-09 23:29
UTC-09:30
2024-06-09 23:59
UTC-09:00
2024-06-10 00:29
UTC-08:00
2024-06-10 01:29
UTC-07:00
2024-06-10 02:29
UTC-06:00
2024-06-10 03:29
UTC-05:00
2024-06-10 04:29
UTC-04:00
2024-06-10 05:29
UTC-03:30
2024-06-10 05:59
UTC-03:00
2024-06-10 06:29
UTC-02:00
2024-06-10 07:29
UTC-01:00
2024-06-10 08:29
UTC-00:00
2024-06-10 09:29
UTC+01:00
2024-06-10 10:29
UTC+02:00
2024-06-10 11:29
UTC+03:00
2024-06-10 12:29
UTC+03:30
2024-06-10 12:59
UTC+04:00
2024-06-10 13:29
UTC+04:30
2024-06-10 13:59
UTC+05:00
2024-06-10 14:29
UTC+05:30
2024-06-10 14:59
UTC+06:00
2024-06-10 15:29
UTC+06:30
2024-06-10 15:59
UTC+07:00
2024-06-10 16:29
UTC+08:00
2024-06-10 17:29
UTC+08:45
2024-06-10 18:14
UTC+09:00
2024-06-10 18:29
UTC+09:30
2024-06-10 18:59
UTC+10:00
2024-06-10 19:29
UTC+10:30
2024-06-10 19:59
UTC+11:00
2024-06-10 20:29
UTC+12:00
2024-06-10 21:29
UTC+13:00
2024-06-10 22:29
UTC+13:45
2024-06-10 23:14
UTC+14:00
2024-06-10 23:29
Toggle theme
Light
Dark
Auto
Ratings
ATP Rating
WTA Rating
足球
4
网球
31
篮球
0
曲棍球
0
排球
0
手球
0
Croatia Amateur
足球
/
Croatia Amateur将所有锦标赛和比赛归类
3. NL - Zapad
1. ZNL
1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
1. ŽNL Brodsko-posavska - Istok
1. ŽNL Brodsko-posavska - Zapad
1. ŽNL Brodsko-posavska
1. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
1. ŽNL Istarska
1. ŽNL Karlovac
1. ŽNL Koprivničko-križevačka
1. ŽNL Krapinsko-zagorska
1. ŽNL Ličko-Senjska
1. ŽNL Međimurje
1. ŽNL Osječko-baranjska
1. ŽNL Požeško-slavonska
1. ŽNL Primorsko-goranska
1. ŽNL Sisačko-moslavačka
1. ŽNL Splitsko-dalmatinska
1. ŽNL Varaždinska
1. ŽNL Virovitičko-podravska
1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
1. ŽNL Zadarska
1. ŽNL Zagrebačka - Istok
1. ŽNL Zagrebačka - Jug
1. ŽNL Zagrebačka - Zapad
1. ŽNL Šibensko-kninska
2. Zagrebačka NL
2. ŽNL Beli Manastir
2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
2. ŽNL Brodsko-posavska - A
2. ŽNL Donji Miholjac
2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
2. ŽNL Istarska
2. ŽNL Karlovac
2. ŽNL Koprivničko-križevačka
2. ŽNL Krapinsko-zagorska
2. ŽNL Kutina
2. ŽNL Međimurje - A
2. ŽNL NS Vukovar
2. ŽNL Našice
2. ŽNL Novska
2. ŽNL Osijek
2. ŽNL Požeško-slavonska
2. ŽNL Primorsko-goranska
2. ŽNL Sisak
2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
2. ŽNL Valpovo
2. ŽNL Varaždinska
2. ŽNL Virovitičko-podravska - Istok
2. ŽNL Virovitičko-podravska Zapad
2. ŽNL Vukovarsko-srijemska NS Vinkovci
2. ŽNL Zadarska
2. ŽNL Zagrebačka - Istok
2. ŽNL Zagrebačka - Zapad
2. ŽNL Đakovo
2. ŽNL Županja
3. NL - Centar
3. NL - Istok
3. NL - Jug
3. NL - Sjever
3. ŽNL Baranjska liga
3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
3. ŽNL Hvarska liga
3. ŽNL Istarska - Jug
3. ŽNL Istarska - Sjever
3. ŽNL Koprivnica
3. ŽNL Križevci
3. ŽNL NS Vukovar
3. ŽNL Našice
3. ŽNL Osijek
3. ŽNL Valpovo
3. ŽNL Varaždinska - Ludbreg
3. ŽNL Varaždinska - Varaždin
3. ŽNL Virovitičko-podravska - Istok
3. ŽNL Virovitičko-podravska - Zapad
3. ŽNL Đakovo
4. NL BJ-KC-VT
4. NL NS Rijeka
4. NL Središte Zagreb Podskupina A
4. NL Središte Zagreb Podskupina B
4. NL Središte Zagreb
4. NL ČK-VŽ
4. ŽNL Koprivničko-križevačka
Allstar Trophy
Bačuka Trophy U10
Bačuka Trophy U9
Bačuka Trophy
Cataleya Cup - U10
Cataleya Cup - U12
Cataleya Cup - U13
Cataleya Cup - U14
Cataleya Cup - U15
Cataleya Cup - U7
Cataleya Cup - U8
Cataleya Cup - U9
Cataleya Cup
Dalmatinko Cup - U10
Dalmatinko Cup - U11
Dalmatinko Cup - U12
Dalmatinko Cup - U13 (W)
Dalmatinko Cup - U13
Dalmatinko Cup - U14
Dalmatinko Cup - U8
Dalmatinko Cup - U9
Dalmatinko Cup
Girls Trophy
Hrvoje Ćustić International Football Tournament
International Football Tournament „Međimurec" - U14
JŽNL Zagrebačka
KUP ŽNS Osijek
Kadetski nogometni turnir Rudeški Vitez
Kup NS - KCKŽ
Kup NS - PGŽ
Kup NS - SMŽ
Kup NS - ZŽ
Kup NS Beli Manastir
Kup NS Donji Miholjac
Kup NS Našice
Kup NS Osijek
Kup NS Valpovo
Kup NS Vukovar
Kup NS Đakovo
Kup NSKZŽ
Kup NSŽI
Kup ŽNS - BPŽ
Kup ŽNS - ŠKŽ
Kup otoka Hvara
Kup sv. Ivana Krstitelja Marvince
Kup zabočkih kvartova - "Uredi svoj kvart"
Liga Veterana Vukovarsko - Srijemske Županije
Liga Veterana Zagrebačke Županije Istok
Ljetna liga - O35
MŽNL Osijek-Vinkovci
MŽNL SB-PŽ
Memorijalni turnir "Krunoslav Fuš - NK HAŠK 1903"
Nogometni turnir Sv. Filip i Jakov
Premijer ŽNL Virovitičko-podravska
Primjer Liga
Special Power League
Trofej Labinskih rudara - U11
Trofej Labinskih rudara - U13
Trofej Labinskih rudara - U9
Trofej Labinskih rudara
Zagrebačka liga veterana - 1. liga
Zagrebačka liga veterana - 2. liga
Žerjavinec Kup - U9