Λιθουανία - Νήσοι Φερόες (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-2-3-1
Σχηματισμός γραμμών
48.9
Συνολική βαθμολογία παικτών
50.9 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Džiugas Bartkus | G | 34 | 0,3M+ | |
13 | Saulius Mikoliūnas | D | 39 | 0,1M+ | |
4 | Edvinas Girdvainis | D | 30 | 0,3M+ | 54.3 |
2 | Linas Klimavičius | D | 34 | 0,6M+ | 55.3 |
21 | Dominykas Barauskas | D | 26 | 0,0M+ | |
14 | Vykintas Slivka | M | 28 | 0,4M+ | 50.7 |
15 | Linas Megelaitis | M | 25 | 0,1M+ | |
17 | Justas Lasickas | M | 26 | 0,5M+ | |
11 | Arvydas Novikovas | M | 32 | 1,3M+ | 52.1 |
18 | Paulius Golubickas | M | 24 | 50.1 | |
10 | Fedor Černych | F | 32 | 1,1M+ | 47.3 |
Υποκατάστατο | |||||
12 | Edvinas Gertmonas | G | 27 | 0,3M+ | 47.5 |
16 | Ignas Plukas | G | 30 | 0,1M+ | |
23 | Rolandas Baravykas | D | 28 | 0,3M+ | 43.5 |
8 | Natanas Zebrauskas | D | 21 | ||
3 | Artemijus Tutyškinas | D | 20 | ||
6 | Benas Šatkus | D | 22 | ||
19 | Tomas Kalinauskas | M | 22 | ||
22 | Modestas Vorobjovas | M | 27 | 0,2M+ | 49.1 |
9 | Deividas Dovydaitis | M | 19 | ||
20 | Domantas Šimkus | M | 27 | 0,2M+ | |
7 | Artur Dolznikov | F | 23 | ||
5 | Titas Milašius | M | 22 | 0,1M+ |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-4-2
Σχηματισμός γραμμών
50.1
Συνολική βαθμολογία παικτών
59.1 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gunnar Nielsen | G | 37 | 0,0M+ | |
14 | Gilli Sørensen | D | 31 | 0,5M+ | 44.3 |
13 | Hordur Askham | D | 29 | 0,1M+ | |
16 | Gunnar Vatnhamar | D | 28 | 0,1M+ | 46.3 |
3 | Viljormur Davidsen | D | 32 | 0,2M+ | 46.7 |
7 | Jóannes Bjartalíð | M | 27 | 0,1M+ | |
22 | Jakup Biskopsto Andreasen | M | 25 | ||
20 | Rene Joensen | M | 30 | 0,2M+ | |
18 | Meinhard Olsen | M | 26 | 0,1M+ | |
9 | Jóan Edmundsson | F | 32 | 0,9M+ | 49.5 |
11 | Klaemint Olsen | F | 33 | 0,1M+ | 47.7 |
Υποκατάστατο | |||||
12 | Teitur Matras Gestsson | G | 31 | 0,1M+ | |
23 | Mattias Lamhauge | G | 24 | ||
19 | Daniel Johansen | D | 25 | ||
5 | Sonni Nattestad | D | 29 | 0,1M+ | |
4 | Heini Vatnsdal | D | 32 | 0,1M+ | |
2 | Mads Boe Mikkelsen | M | 23 | 0,2M+ | |
6 | Hallur Hansson | M | 31 | 0,5M+ | 53.7 |
15 | Hedin Hansen | M | 30 | 0,1M+ | |
17 | Hannes Agnarsson | M | 24 | 0,1M+ | |
8 | Andrass Johansen | M | 21 | ||
10 | Paetur Joensson Petersen | M | 25 | 0,1M+ | |
21 | Patrik Johannesen | F | 28 | 0,0M+ |
Εκδηλώσεις: Λιθουανία
Baltic Cup | |||
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | Λετονία - Λιθουανία | - | |
UEFA Nations League | |||
Γύρος 29 | |||
2024-03-26 | Λιθουανία - Γιβραλτάρ | 1 - 0 | |
2024-03-21 | Γιβραλτάρ - Λιθουανία | 0 - 1 | |
Int. Friendly Games | |||
Γύρος 1 | |||
2023-11-19 | Κύπρος - Λιθουανία | 1 - 0 | |
Euro Cup Qualification | |||
Γύρος 9 | |||
2023-11-16 | Μαυροβούνιο - Λιθουανία | 2 - 0 | |
Γύρος 8 | |||
2023-10-17 | Λιθουανία - Ουγγαρία | 2 - 2 |
Στατιστικά αγώνα
6 | Σουτ | 7 |
1 | Σουτ εντός εστίας | 3 |
2 | Σουτ εκτός εστίας | 3 |
3 | Μπλοκαρισμένα σουτ | 1 |
55% | Κατοχή μπάλας | 45% |
440 | Πάσες | 358 |
322 (73%) | Επιτυχημένες πάσες | 240 (67%) |
29/67 (43%) | Μακρινές μπαλιές | 32/86 (37%) |
4/7 (57%) | Ντρίμπλες | 3/6 (50%) |
162 | Κατοχή χάθηκε | 179 |
65 | Κερδισμένες Μονομαχίες | 59 |
31 | Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες | 26 |
13 | Τάκλιν | 12 |
29 | Εκκαθαρίσεις | 13 |
2 | Κόρνερ | 4 |
18 | Φάουλ | 19 |
0/9 (0%) | Ψηλές Πάσες | 3/19 (16%) |
7 | Κλεψίματα | 7 |
3 | Σουτ μέσα από την περιοχή | 5 |
3 | Σουτ έξω από την περιοχή | 2 |
2 | Ο τερματοφύλακας σώζει | 0 |
1 | Μεγάλες ευκαιρίες | 1 |
2 | Οφσάιντ | 0 |
4 | Κίτρινες κάρτες | 0 |
52% | Κατοχή μπάλας | 48% |
3 | Σουτ | 7 |
1 | Σουτ εντός εστίας | 3 |
0 | Σουτ εκτός εστίας | 3 |
2 | Μπλοκαρισμένα σουτ | 1 |
207 | Πάσες | 185 |
144 (70%) | Επιτυχημένες πάσες | 123 (66%) |
11/29 (38%) | Μακρινές μπαλιές | 11/43 (26%) |
0/2 (0%) | Ντρίμπλες | 2/3 (67%) |
80 | Κατοχή χάθηκε | 89 |
26 | Κερδισμένες Μονομαχίες | 24 |
14 | Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες | 10 |
6 | Τάκλιν | 5 |
15 | Εκκαθαρίσεις | 2 |
1 | Κόρνερ | 4 |
0/4 (0%) | Ψηλές Πάσες | 3/10 (30%) |
6 | Κλεψίματα | 5 |
2 | Σουτ μέσα από την περιοχή | 5 |
1 | Σουτ έξω από την περιοχή | 2 |
2 | Ο τερματοφύλακας σώζει | 0 |
1 | Μεγάλες ευκαιρίες | 1 |
1 | Οφσάιντ | 0 |
0 | Κίτρινες κάρτες | 0 |
57% | Κατοχή μπάλας | 43% |
3 | Σουτ | 0 |
0 | Σουτ εντός εστίας | 0 |
2 | Σουτ εκτός εστίας | 0 |
1 | Μπλοκαρισμένα σουτ | 0 |
1 | Κόρνερ | 0 |
1 | Οφσάιντ | 0 |
0 | Μεγάλες ευκαιρίες | 0 |
1 | Σουτ μέσα από την περιοχή | 0 |
2 | Σουτ έξω από την περιοχή | 0 |
0 | Ο τερματοφύλακας σώζει | 0 |
233 | Πάσες | 173 |
178 (76%) | Επιτυχημένες πάσες | 117 (68%) |
18/38 (47%) | Μακρινές μπαλιές | 21/43 (49%) |
0/5 (0%) | Ψηλές Πάσες | 0/9 (0%) |
4/5 (80%) | Ντρίμπλες | 1/3 (33%) |
82 | Κατοχή χάθηκε | 90 |
39 | Κερδισμένες Μονομαχίες | 35 |
17 | Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες | 16 |
7 | Τάκλιν | 7 |
1 | Κλεψίματα | 2 |
14 | Εκκαθαρίσεις | 11 |
4 | Κίτρινες κάρτες | 0 |
Λιθουανία - Νήσοι Φερόες
Ευρώπη, UEFA Nations League, αγώνα Λιθουανία - Νήσοι Φερόες, ώρα έναρξης 2022-09-22 18:45:00 διεθνής ώρα.
Λιθουανία και Νήσοι Φερόες συμμετέχει στο πρωτάθλημα UEFA Nations League, Ευρώπη.
Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο LFF Stadium στην πόλη Vilnius, Λιθουανία. Χωρητικότητα σταδίου LFF Stadium είναι 5 067 άτομα.
Επικεφαλής Διαιτητής - Vilhjalmur Alvar Thorarinsson. Προς το παρόν είναι 38 χρονών. Λογιστική για κίτρινες και κόκκινες κάρτες: Vilhjalmur Alvar Thorarinsson έπαιξε 57 αγώνες, σημείωσε 246 κίτρινες κάρτες και 2 κόκκινες.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Νήσοι Φερόες
Baltic Cup | |||
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | Εσθονία - Νήσοι Φερόες | - | |
Int. Friendly Games | |||
Γύρος 1 | |||
2024-03-26 | Δανία - Νήσοι Φερόες | 2 - 0 | |
2024-03-22 | Λιχτενστάιν - Νήσοι Φερόες | 0 - 4 | |
Euro Cup Qualification | |||
Γύρος 10 | |||
2023-11-20 | Αλβανία - Νήσοι Φερόες | 0 - 0 | |
Int. Friendly Games | |||
Γύρος 1 | |||
2023-11-16 | Νορβηγία - Νήσοι Φερόες | 2 - 0 | |
Euro Cup Qualification | |||
Γύρος 8 | |||
2023-10-15 | Τσεχία - Νήσοι Φερόες | 1 - 0 |
Βαθμολογίες
League A, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κροατία | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Δανία | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Γαλλία | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Αυστρία | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισπανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Πορτογαλία | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Ελβετία | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Τσεχία | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιταλία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Ουγγαρία | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Γερμανία | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Αγγλία | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ολλανδία | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
Βέλγιο | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Πολωνία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Ουαλία | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σκωτία | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Ουκρανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ιρλανδία | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Αρμενία | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισραήλ | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
Ισλανδία | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Αλβανία | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Ρωσία | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Φινλανδία | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Μαυροβούνιο | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Ρουμανία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σερβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Νορβηγία | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Σλοβενία | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Σουηδία | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τουρκία | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Λουξεμβούργο | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Νήσοι Φερόες | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Λιθουανία | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ελλάδα | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Κόσοβο | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Bόρεια Ιρλανδία | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Κύπρος | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καζακστάν | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Αζερμπαϊτζάν | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Σλοβακία | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Λευκορωσία | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γεωργία | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Βουλγαρία | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Βόρεια Μακεδονία | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Γιβραλτάρ | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λετονία | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Μολδαβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Ανδόρα | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Λιχτενστάιν | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Εσθονία | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Μάλτα | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
Σαν Μαρίνο | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κροατία | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Δανία | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Γαλλία | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Αυστρία | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισπανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Πορτογαλία | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Ελβετία | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Τσεχία | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιταλία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Ουγγαρία | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Γερμανία | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Αγγλία | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ολλανδία | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
Βέλγιο | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Πολωνία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Ουαλία | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σκωτία | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Ουκρανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ιρλανδία | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Αρμενία | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισραήλ | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
Ισλανδία | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Αλβανία | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Ρωσία | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Φινλανδία | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Μαυροβούνιο | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Ρουμανία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σερβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Νορβηγία | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Σλοβενία | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Σουηδία | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τουρκία | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Λουξεμβούργο | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Νήσοι Φερόες | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Λιθουανία | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ελλάδα | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Κόσοβο | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Bόρεια Ιρλανδία | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Κύπρος | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καζακστάν | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Αζερμπαϊτζάν | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Σλοβακία | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Λευκορωσία | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γεωργία | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Βουλγαρία | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Βόρεια Μακεδονία | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Γιβραλτάρ | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λετονία | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Μολδαβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Ανδόρα | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Λιχτενστάιν | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Εσθονία | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Μάλτα | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
Σαν Μαρίνο | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
League A, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ισπανία | ||||||
|
Πορτογαλία | ||||||
|
Ελβετία | ||||||
|
Τσεχία |
League A, Group 3: 2024
League A, Group 4: 2024
League B, Group 1: 2024
League B, Group 2: 2024
League B, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Φινλανδία | ||||||
|
Μαυροβούνιο | ||||||
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη | ||||||
|
Ρουμανία |
League B, Group 4: 2024
League C, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Λουξεμβούργο | ||||||
|
Τουρκία | ||||||
|
Νήσοι Φερόες | ||||||
|
Λιθουανία |
League C, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ελλάδα | ||||||
|
Κόσοβο | ||||||
|
Bόρεια Ιρλανδία | ||||||
|
Κύπρος |
League C, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σλοβακία | ||||||
|
Αζερμπαϊτζάν | ||||||
|
Καζακστάν | ||||||
|
Λευκορωσία |
League C, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γεωργία | ||||||
|
Βουλγαρία | ||||||
|
Βόρεια Μακεδονία | ||||||
|
Γιβραλτάρ |
League D, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Λετονία | ||||||
|
Μολδαβία | ||||||
|
Ανδόρα | ||||||
|
Λιχτενστάιν |
League D, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Εσθονία | ||||||
|
Μάλτα | ||||||
|
Σαν Μαρίνο |
Διαιτητής
Vilhjalmur Alvar Thorarinsson
38
Ηλικία
57
Σύνολο παιχνιδιών
4.32
Μέσος όρος ανά αγώνα
0.11
Μέσος όρος ανά αγώνα
Τοποθεσία
Λιθουανία
Χώρα
Vilnius
Πόλη
LFF Stadium
Στάδιο
5 067
Χωρητικότητα