Ρουμανία - Βοσνία-Ερζεγοβίνη (4-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-2-3-1
Σχηματισμός γραμμών
55.6
Συνολική βαθμολογία παικτών
48.7 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Andrei Radu | G | 26 | 14,6M+ | 66.1 |
2 | Andrei Ratiu | D | 25 | 0,3M+ | 55.5 |
17 | Adrian Rus | D | 27 | 0,8M+ | |
15 | Andrei Burcă | D | 30 | 2,2M+ | 52.9 |
11 | Nicușor Bancu | D | 31 | 2,6M+ | 62.7 |
18 | Răzvan Marin | M | 27 | 12,6M+ | 63.1 |
22 | Darius Olaru | M | 25 | 1,1M+ | 56.5 |
13 | Deian Sorescu | M | 26 | 0,8M+ | 51.3 |
10 | Nicolae Stanciu | M | 30 | 4,4M+ | 64.1 |
20 | Dennis Man | M | 25 | 5,8M+ | 54.5 |
7 | Denis Alibec | F | 32 | 1,4M+ | 52.3 |
Υποκατάστατο | |||||
16 | Ștefan Târnovanu | G | 23 | 0,3M+ | 50.3 |
12 | Horațiu Moldovan | G | 25 | 0,1M+ | 55.7 |
5 | Ionuț Nedelcearu | D | 27 | 4,1M+ | 48.7 |
4 | Cristian Manea | D | 26 | 3,3M+ | 53.1 |
3 | Mário Camora | D | 37 | 1,5M+ | 50.3 |
23 | Andrei Cordea | M | 24 | 0,1M+ | 49.1 |
14 | Daniel Boloca | M | 24 | 0,0M+ | 60.1 |
8 | Alexandru Cicâldău | M | 26 | 4,9M+ | 49.5 |
6 | Tudor Băluță | M | 24 | 3,8M+ | 56.3 |
19 | Florin Tănase | F | 28 | 2,7M+ | |
21 | Florinel Coman | F | 25 | 5,0M+ | 57.1 |
9 | George Pușcaș | F | 27 | 5,7M+ | 46.3 |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-3-3
Σχηματισμός γραμμών
54.9
Συνολική βαθμολογία παικτών
20 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola Vasilj | G | 27 | 0,1M+ | 61.5 |
3 | Besim Šerbečić | D | 25 | 0,8M+ | 54.1 |
18 | Adnan Kovačević | D | 30 | 1,0M+ | |
16 | Hrvoje Miličević | D | 30 | 0,4M+ | |
2 | Eldar Ćivić | D | 27 | 0,9M+ | |
19 | Dario Šarić | M | 26 | 0,3M+ | 49.3 |
13 | Gojko Cimirot | M | 30 | 5,2M+ | 51.5 |
10 | Amer Gojak | M | 26 | 7,2M+ | 51.7 |
21 | Amar Dedic | D | 21 | 53.5 | |
9 | Smail Prevljak | F | 28 | 2,4M+ | 47.7 |
23 | Ermedin Demirović | F | 25 | 0,9M+ | 52.1 |
Υποκατάστατο | |||||
12 | Ibrahim Šehić | G | 35 | 0,9M+ | 60.7 |
22 | Kenan Pirić | G | 29 | 1,0M+ | |
6 | Siniša Saničanin | D | 28 | 0,9M+ | 49.7 |
4 | Mateo Sušić | D | 32 | 1,1M+ | |
5 | Sead Kolašinac | D | 30 | 21,0M+ | 51.9 |
8 | Vladan Danilović | M | 24 | 0,4M+ | |
14 | Sanjin Prcić | M | 29 | 2,8M+ | 63.1 |
15 | Haris Duljević | M | 29 | 1,0M+ | 48.5 |
20 | Dino Hotić | M | 28 | 1,3M+ | 55.1 |
7 | Muhamed Bešić | M | 31 | 2,9M+ | 55.5 |
11 | Edin Džeko | F | 37 | 12,6M+ | 58.7 |
17 | Kenan Kodro | F | 30 | 1,0M+ |
Εκδηλώσεις: Ρουμανία
Euro Cup | |||
Γύρος 3 | |||
2024-06-26 | Σλοβακία - Ρουμανία | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-06-22 | Βέλγιο - Ρουμανία | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-06-17 | Ρουμανία - Ουκρανία | - | |
Int. Friendly Games | |||
2024-06-07 | Ρουμανία - Λιχτενστάιν | - | |
2024-06-04 | Ρουμανία - Βουλγαρία | - | |
2024-03-26 | Ρουμανία - Κολομβία | 2 - 3 | |
2024-03-22 | Ρουμανία - Bόρεια Ιρλανδία | 1 - 1 | |
Euro Cup Qualification | |||
Γύρος 10 | |||
2023-11-21 | Ρουμανία - Ελβετία | 1 - 0 | |
Γύρος 9 | |||
2023-11-18 | Ισραήλ - Ρουμανία | 1 - 2 | |
Γύρος 8 | |||
2023-10-15 | Ρουμανία - Ανδόρα | 4 - 0 |
Στατιστικά αγώνα
47% | Κατοχή μπάλας | 53% |
17 | Σουτ | 11 |
7 | Σουτ εντός εστίας | 3 |
6 | Σουτ εκτός εστίας | 5 |
4 | Μπλοκαρισμένα σουτ | 3 |
372 | Πάσες | 405 |
300 (81%) | Επιτυχημένες πάσες | 334 (82%) |
118 | Κατοχή χάθηκε | 137 |
2 | Οφσάιντ | 2 |
11 | Φάουλ | 7 |
3 | Σουτ έξω από την περιοχή | 5 |
23/52 (44%) | Μακρινές μπαλιές | 17/37 (46%) |
49 | Κερδισμένες Μονομαχίες | 37 |
16 | Εκκαθαρίσεις | 12 |
11/15 (73%) | Ντρίμπλες | 9/23 (39%) |
28 | Τάκλιν | 12 |
7 | Κλεψίματα | 12 |
5 | Κόρνερ | 5 |
4/11 (36%) | Ψηλές Πάσες | 7/21 (33%) |
3 | Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες | 7 |
14 | Σουτ μέσα από την περιοχή | 6 |
2 | Ο τερματοφύλακας σώζει | 2 |
4 | Μεγάλες ευκαιρίες | 2 |
2 | Χαμένες μεγάλες ευκαιρίες | 1 |
58% | Κατοχή μπάλας | 42% |
10 | Σουτ | 4 |
2 | Σουτ εντός εστίας | 1 |
4 | Σουτ εκτός εστίας | 2 |
4 | Μπλοκαρισμένα σουτ | 1 |
221 | Πάσες | 156 |
185 (84%) | Επιτυχημένες πάσες | 112 (72%) |
66 | Κατοχή χάθηκε | 76 |
1 | Οφσάιντ | 0 |
2 | Σουτ έξω από την περιοχή | 1 |
19/32 (59%) | Μακρινές μπαλιές | 7/24 (29%) |
25 | Κερδισμένες Μονομαχίες | 18 |
8 | Εκκαθαρίσεις | 8 |
5/8 (63%) | Ντρίμπλες | 4/10 (40%) |
14 | Τάκλιν | 6 |
4 | Κλεψίματα | 4 |
4 | Κόρνερ | 3 |
2/6 (33%) | Ψηλές Πάσες | 4/8 (50%) |
3 | Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες | 4 |
8 | Σουτ μέσα από την περιοχή | 3 |
1 | Ο τερματοφύλακας σώζει | 0 |
2 | Μεγάλες ευκαιρίες | 0 |
2 | Χαμένες μεγάλες ευκαιρίες | 0 |
37% | Κατοχή μπάλας | 63% |
7 | Σουτ | 7 |
5 | Σουτ εντός εστίας | 2 |
2 | Σουτ εκτός εστίας | 3 |
0 | Μπλοκαρισμένα σουτ | 2 |
1 | Κόρνερ | 2 |
1 | Οφσάιντ | 2 |
2 | Μεγάλες ευκαιρίες | 2 |
0 | Χαμένες μεγάλες ευκαιρίες | 1 |
6 | Σουτ μέσα από την περιοχή | 3 |
1 | Σουτ έξω από την περιοχή | 4 |
1 | Ο τερματοφύλακας σώζει | 2 |
151 | Πάσες | 249 |
115 (76%) | Επιτυχημένες πάσες | 222 (89%) |
4/20 (20%) | Μακρινές μπαλιές | 10/13 (77%) |
2/5 (40%) | Ψηλές Πάσες | 3/13 (23%) |
6/7 (86%) | Ντρίμπλες | 5/13 (38%) |
52 | Κατοχή χάθηκε | 61 |
24 | Κερδισμένες Μονομαχίες | 19 |
0 | Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες | 3 |
14 | Τάκλιν | 6 |
3 | Κλεψίματα | 8 |
8 | Εκκαθαρίσεις | 4 |
Ρουμανία - Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Ευρώπη, UEFA Nations League, αγώνα Ρουμανία - Βοσνία-Ερζεγοβίνη, ώρα έναρξης 2022-09-26 18:45:00 διεθνής ώρα.
Ρουμανία και Βοσνία-Ερζεγοβίνη συμμετέχει στο πρωτάθλημα UEFA Nations League, Ευρώπη.
Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο Giulești στην πόλη Bucharest, Ρουμανία. Χωρητικότητα σταδίου Giulești είναι 12 500 άτομα.
Επικεφαλής Διαιτητής - Halil Umut Meler. Λογιστική για κίτρινες και κόκκινες κάρτες: Halil Umut Meler έπαιξε 223 αγώνες, σημείωσε 1136 κίτρινες κάρτες και 37 κόκκινες.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Int. Friendly Games | |||
Γύρος 1 | |||
2024-06-09 | Ιταλία - Βοσνία-Ερζεγοβίνη | - | |
2024-06-03 | Αγγλία - Βοσνία-Ερζεγοβίνη | - | |
Euro Cup Qualification | |||
Γύρος 28 | |||
2024-03-21 | Βοσνία-Ερζεγοβίνη - Ουκρανία | 1 - 2 | |
Γύρος 10 | |||
2023-11-19 | Βοσνία-Ερζεγοβίνη - Σλοβακία | 1 - 2 | |
Γύρος 9 | |||
2023-11-16 | Λουξεμβούργο - Βοσνία-Ερζεγοβίνη | 4 - 1 | |
Γύρος 8 | |||
2023-10-16 | Βοσνία-Ερζεγοβίνη - Πορτογαλία | 0 - 5 | |
Γύρος 7 | |||
2023-10-13 | Λιχτενστάιν - Βοσνία-Ερζεγοβίνη | 0 - 2 |
Βαθμολογίες
League A, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κροατία | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Δανία | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Γαλλία | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Αυστρία | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισπανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Πορτογαλία | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Ελβετία | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Τσεχία | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιταλία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Ουγγαρία | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Γερμανία | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Αγγλία | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ολλανδία | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
Βέλγιο | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Πολωνία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Ουαλία | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σκωτία | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Ουκρανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ιρλανδία | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Αρμενία | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισραήλ | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
Ισλανδία | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Αλβανία | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Ρωσία | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Φινλανδία | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Μαυροβούνιο | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Ρουμανία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σερβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Νορβηγία | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Σλοβενία | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Σουηδία | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τουρκία | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Λουξεμβούργο | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Νήσοι Φερόες | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Λιθουανία | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ελλάδα | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Κόσοβο | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Bόρεια Ιρλανδία | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Κύπρος | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καζακστάν | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Αζερμπαϊτζάν | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Σλοβακία | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Λευκορωσία | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γεωργία | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Βουλγαρία | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Βόρεια Μακεδονία | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Γιβραλτάρ | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λετονία | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Μολδαβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Ανδόρα | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Λιχτενστάιν | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Εσθονία | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Μάλτα | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
Σαν Μαρίνο | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κροατία | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Δανία | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Γαλλία | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Αυστρία | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισπανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Πορτογαλία | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Ελβετία | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Τσεχία | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιταλία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Ουγγαρία | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Γερμανία | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Αγγλία | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ολλανδία | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
Βέλγιο | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Πολωνία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Ουαλία | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σκωτία | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Ουκρανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ιρλανδία | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Αρμενία | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισραήλ | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
Ισλανδία | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Αλβανία | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Ρωσία | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Φινλανδία | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Μαυροβούνιο | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Ρουμανία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σερβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Νορβηγία | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Σλοβενία | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Σουηδία | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τουρκία | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Λουξεμβούργο | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Νήσοι Φερόες | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Λιθουανία | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ελλάδα | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Κόσοβο | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Bόρεια Ιρλανδία | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Κύπρος | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καζακστάν | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Αζερμπαϊτζάν | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Σλοβακία | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Λευκορωσία | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γεωργία | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Βουλγαρία | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Βόρεια Μακεδονία | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Γιβραλτάρ | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λετονία | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Μολδαβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Ανδόρα | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Λιχτενστάιν | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Εσθονία | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Μάλτα | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
Σαν Μαρίνο | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
League A, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ισπανία | ||||||
|
Πορτογαλία | ||||||
|
Ελβετία | ||||||
|
Τσεχία |
League A, Group 3: 2024
League A, Group 4: 2024
League B, Group 1: 2024
League B, Group 2: 2024
League B, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Φινλανδία | ||||||
|
Μαυροβούνιο | ||||||
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη | ||||||
|
Ρουμανία |
League B, Group 4: 2024
League C, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Λουξεμβούργο | ||||||
|
Τουρκία | ||||||
|
Νήσοι Φερόες | ||||||
|
Λιθουανία |
League C, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ελλάδα | ||||||
|
Κόσοβο | ||||||
|
Bόρεια Ιρλανδία | ||||||
|
Κύπρος |
League C, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σλοβακία | ||||||
|
Αζερμπαϊτζάν | ||||||
|
Καζακστάν | ||||||
|
Λευκορωσία |
League C, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γεωργία | ||||||
|
Βουλγαρία | ||||||
|
Βόρεια Μακεδονία | ||||||
|
Γιβραλτάρ |
League D, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Λετονία | ||||||
|
Μολδαβία | ||||||
|
Ανδόρα | ||||||
|
Λιχτενστάιν |
League D, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Εσθονία | ||||||
|
Μάλτα | ||||||
|
Σαν Μαρίνο |
Διαιτητής
Halil Umut Meler
223
Σύνολο παιχνιδιών
5.09
Μέσος όρος ανά αγώνα
0.29
Μέσος όρος ανά αγώνα
Τοποθεσία
Ρουμανία
Χώρα
Bucharest
Πόλη
Giulești
Στάδιο
12 500
Χωρητικότητα