Κουμιουνικασιόνες - Ιντεπεντιέντε (0-6), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Κουμιουνικασιόνες
Primera Division, Women | |||
Γύρος 21 | |||
2022-09-25 | Κουμιουνικασιόνες - Ιντεπεντιέντε | 0 - 6 | |
Γύρος 20 | |||
2022-09-17 | Gimnasia y Esgrima - Κουμιουνικασιόνες | 2 - 0 | |
Γύρος 19 | |||
2022-09-12 | Κουμιουνικασιόνες - Ρίβερ Πλέιτ | 0 - 6 | |
Γύρος 18 | |||
2022-09-05 | Βίλλα Σαν Κάρλος - Κουμιουνικασιόνες | 2 - 2 | |
Γύρος 17 | |||
2022-08-29 | Κουμιουνικασιόνες - Satsaid | 0 - 1 |
Κουμιουνικασιόνες - Ιντεπεντιέντε
Αργεντινή, Primera Division, Women, αγώνα Κουμιουνικασιόνες - Ιντεπεντιέντε, ώρα έναρξης 2022-09-25 14:00:00 διεθνής ώρα.
Κουμιουνικασιόνες και Ιντεπεντιέντε συμμετέχει στο πρωτάθλημα Primera Division, Women, Αργεντινή.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ιντεπεντιέντε
Primera Division, Women | |||
Γύρος 15 | |||
2024-06-30 | Satsaid - Ιντεπεντιέντε | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-06-23 | Ιντεπεντιέντε - Newells Old Boys | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-06-16 | San Luis FC - Ιντεπεντιέντε | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-09 | Ιντεπεντιέντε - Πλατένσε | 1 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-06-03 | Ιντεπεντιέντε - CA Banfield | 0 - 2 | |
Γύρος 11 | |||
2024-05-25 | Εξκουρσιονίστας - Ιντεπεντιέντε | 0 - 2 | |
Γύρος 10 | |||
2024-05-19 | Ιντεπεντιέντε - Ουαΐ Ουρκουιζά | 0 - 0 | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-10 | Ρίβερ Πλέιτ - Ιντεπεντιέντε | 3 - 1 |
Βαθμολογίες
Primera A, Women: 2022
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπόκα Τζούνιορς | 20 | 18 | 2 | 0 | 71:6 | 56 |
2
|
Ουαΐ Ουρκουιζά | 20 | 18 | 1 | 1 | 69:10 | 55 |
3
|
Ρέισινγκ Κλαμπ | 20 | 15 | 2 | 3 | 48:16 | 47 |
4
|
Ρίβερ Πλέιτ | 20 | 14 | 3 | 3 | 56:11 | 45 |
5
|
Σαν Λορένζο Ντε Αλμάγκρο | 20 | 13 | 3 | 4 | 50:18 | 42 |
6
|
Estudiantes de Buenos Aires | 20 | 10 | 4 | 6 | 36:32 | 34 |
7
|
Χούρακαν | 20 | 10 | 4 | 6 | 23:25 | 34 |
8
|
Ατλέντικο Λανούς | 20 | 10 | 3 | 7 | 31:35 | 33 |
9
|
Gimnasia y Esgrima | 20 | 10 | 2 | 8 | 33:21 | 32 |
10
|
Ιντεπεντιέντε | 20 | 9 | 1 | 10 | 43:25 | 28 |
11
|
Εστουντιάντες Ντε Λα Πλάτα | 19 | 8 | 4 | 7 | 26:23 | 28 |
12
|
Ferro Carril Oeste | 19 | 9 | 1 | 9 | 23:35 | 28 |
13
|
Rosario Central | 20 | 7 | 5 | 8 | 32:27 | 26 |
14
|
Πλατένσε | 20 | 7 | 2 | 11 | 21:30 | 23 |
15
|
Satsaid | 20 | 6 | 4 | 10 | 30:34 | 22 |
16
|
Defensores de Belgrano | 20 | 5 | 5 | 10 | 23:38 | 20 |
17
|
Κλαμπ Ελ Πορβενίρ | 20 | 4 | 3 | 13 | 18:33 | 15 |
18
|
Εξκουρσιονίστας | 20 | 4 | 2 | 14 | 20:58 | 14 |
19
|
Κουμιουνικασιόνες | 20 | 3 | 2 | 15 | 17:54 | 11 |
20
|
Βίλλα Σαν Κάρλος | 20 | 1 | 1 | 18 | 19:74 | 4 |
21
|
Deportivo Español | 20 | 1 | 0 | 19 | 9:93 | 3 |