Σίγκμα Όλομουτς Β΄ - Σλάβια Πράγας Β' (4-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-5-1
Σχηματισμός γραμμών
41.4 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš Digaňa | G | 26 | ||
16 | Filip Slavicek | M | 21 | ||
19 | Lukas Vrastil | D | 29 | 0,4M+ | 47.3 |
21 | Michal Vepřek | D | 38 | 0,2M+ | |
20 | Michal Galus | M | 22 | ||
6 | Jáchym Šíp | M | 20 | ||
3 | Jan Vodhanel | M | 26 | 0,7M+ | 52.3 |
29 | Daniel Grygar | M | 22 | ||
37 | Štěpán Langer | M | 23 | ||
27 | Jakub Matousek | M | 24 | 0,2M+ | |
9 | Pavel Zifcak | F | 24 | 0,1M+ | |
Υποκατάστατο | |||||
2 | Jan Koutny | G | |||
38 | Adam Bednár | D | 20 | ||
8 | Filip Urica | M | 19 | ||
11 | Tomas Zlatohlavek | M | 23 | 0,0M+ | |
24 | Matej Hadas | F | 19 | ||
13 | Jakub Fabianek | ||||
36 | Nwankwo Precious |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-3-3
Σχηματισμός γραμμών
76.7 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adam Dvorak | G | 18 | ||
8 | Jan Tredl | M | |||
3 | Ondrej Kricfalusi | M | 18 | ||
2 | Michal Svec | M | 36 | 0,2M+ | |
15 | Albert Labík | D | 18 | ||
7 | Matous Nikl | D | 21 | ||
10 | Martin Šubert | M | |||
16 | David Planka | M | 17 | ||
18 | Matěj Jurásek | F | 20 | 48.5 | |
20 | Ebrima Singhateh | F | 20 | ||
9 | Daniel Smiga | F | 18 | ||
Υποκατάστατο | |||||
29 | Tomáš Kolodziej | G | |||
12 | Pavel Behensky | D | |||
17 | Miloš Pudil | D | 18 | ||
6 | Stepan Beran | M | 18 | ||
13 | Jakub Kopáček | M | 20 | ||
14 | Adam Pudil | M | 17 | ||
21 | Jonáš Kneifel | F | 20 |
Εκδηλώσεις: Σίγκμα Όλομουτς Β΄
FNL | |||
Γύρος 5 | |||
2024-08-10 | Σίγκμα Όλομουτς Β΄ - Βισοκίνα Τζιχλάβα | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-03 | Φαστάβ Ζλιν - Σίγκμα Όλομουτς Β΄ | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-07-31 | Σίγκμα Όλομουτς Β΄ - Βικτόρια Ζίζκοβ | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-07-27 | Σίγκμα Όλομουτς Β΄ - Προστέζοφ | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-07-20 | Κρούντιμ - Σίγκμα Όλομουτς Β΄ | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-02 | Σίγκμα Όλομουτς Β΄ - Ποβάζσκα Μπίστρισα | 1 - 0 | |
Γύρος 2 | |||
2024-06-29 | Σίγκμα Όλομουτς Β΄ - Σκαλίτσα | 2 - 3 | |
Γύρος 1 | |||
2024-06-22 | Σίγκμα Όλομουτς Β΄ - Οπάβα | 1 - 1 | |
FNL | |||
Γύρος 30 | |||
2024-05-25 | Σίγκμα Όλομουτς Β΄ - Βαρνσντόρφ | 2 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-19 | Κρούντιμ - Σίγκμα Όλομουτς Β΄ | 1 - 3 |
Σίγκμα Όλομουτς Β΄ - Σλάβια Πράγας Β'
Τσεχία, FNL, αγώνα Σίγκμα Όλομουτς Β΄ - Σλάβια Πράγας Β', ώρα έναρξης 2022-10-10 13:00:00 διεθνής ώρα.
Σίγκμα Όλομουτς Β΄ και Σλάβια Πράγας Β' συμμετέχει στο πρωτάθλημα FNL, Τσεχία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Σλάβια Πράγας Β'
FNL | |||
Γύρος 5 | |||
2024-08-10 | Βισκόβ - Σλάβια Πράγας Β' | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-03 | Σλάβια Πράγας Β' - Κρούντιμ | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-07-31 | Λίσεν - Σλάβια Πράγας Β' | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-07-27 | Σλάβια Πράγας Β' - Σπάρτα Πράγας Β' | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-07-20 | Μας Ταμπόρσκο - Σλάβια Πράγας Β' | - | |
CFL | |||
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Σλάβια Πράγας Β' - Σλόβαν Βελβάρι | 2 - 1 | |
2024-06-12 | Σλόβαν Βελβάρι - Σλάβια Πράγας Β' | 0 - 0 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-09 | Σόκολ Χοστούν - Σλάβια Πράγας Β' | 1 - 3 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-02 | Σλάβια Πράγας Β' - SK Dynamo Ceske Budejovice B | 5 - 4 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-26 | Σλάβια Πράγας Β' - Τζίσκρα Ντομαζλίσε | 1 - 0 |
Βαθμολογίες
FNL 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | Γκολ | Πόν | L |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καρβίνα | 30 | 17 | 8 | 58:37 | 56 |
2
|
Βισκόβ | 30 | 14 | 6 | 45:29 | 52 |
3
|
Πρίμπραμ | 30 | 14 | 7 | 48:32 | 51 |
4
|
Ντούκλα Πράγας | 30 | 14 | 11 | 51:45 | 47 |
5
|
Λίσεν | 30 | 13 | 10 | 38:27 | 46 |
6
|
Βαρνσντόρφ | 30 | 12 | 11 | 54:46 | 43 |
7
|
Μας Ταμπόρσκο | 30 | 11 | 10 | 39:43 | 42 |
8
|
Κρούντιμ | 30 | 8 | 7 | 32:32 | 39 |
9
|
Σίγκμα Όλομουτς Β΄ | 30 | 10 | 11 | 41:46 | 39 |
10
|
Σπάρτα Πράγας Β' | 30 | 11 | 13 | 32:39 | 39 |
11
|
Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ | 30 | 11 | 14 | 54:49 | 38 |
12
|
Προστέζοφ | 30 | 9 | 12 | 39:57 | 36 |
13
|
Οπάβα | 30 | 8 | 12 | 26:29 | 34 |
14
|
Βισοκίνα Τζιχλάβα | 30 | 9 | 14 | 37:51 | 34 |
15
|
Σλάβια Πράγας Β' | 30 | 8 | 14 | 42:56 | 32 |
16
|
Φούτμπολ Τρίνετς | 30 | 6 | 15 | 30:48 | 27 |