Σλάβια Πράγας Β' - Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
3-5-2
Σχηματισμός γραμμών
53.5
Συνολική βαθμολογία παικτών
55.7 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
31 | Jan Stejskal | G | 26 | 0,3M+ | |
4 | Ondrej Kricfalusi | M | 18 | ||
3 | Mikulas Konecny | D | |||
18 | Jan Bořil | D | 32 | 1,9M+ | 53.5 |
20 | Michal Hošek | D | 22 | ||
16 | David Planka | M | 17 | ||
8 | Petr Hronek | M | 30 | 0,3M+ | 47.7 |
10 | Martin Šubert | M | |||
15 | Albert Labík | D | 18 | ||
19 | Ewerton Paixao Da Silva | F | 26 | 0,2M+ | 56.5 |
11 | Stanislav Tecl | F | 33 | 1,0M+ | 50.7 |
Υποκατάστατο | |||||
34 | Adam Dvorak | G | 18 | ||
17 | Miloš Pudil | D | 18 | ||
6 | Stepan Beran | M | 18 | ||
13 | Jakub Kopáček | M | 20 | ||
14 | Adam Pudil | M | 17 | ||
2 | Michal Svec | M | 36 | 0,2M+ | |
21 | Ebrima Singhateh | F | 20 |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-2-3-1
Σχηματισμός γραμμών
56.7 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
29 | Marek Kolar | G | 24 | 0,0M+ | |
21 | Denis Vala | D | 23 | ||
24 | Roan Nogha | M | 18 | ||
3 | Stefan Vilotic | D | 24 | 0,1M+ | |
4 | Petr Heppner | D | 25 | 0,1M+ | |
10 | Jakub Křišťan | M | 21 | ||
14 | Chisom Onije | M | 21 | ||
6 | Solomon John | F | 22 | ||
23 | Jan Suchan | M | 27 | 0,2M+ | |
16 | Tomas Smejkal | M | 25 | ||
26 | Erik Biegon | F | |||
Υποκατάστατο | |||||
1 | Stanislav Tichy | G | 18 | ||
2 | David Beranek | D | |||
18 | Ladislav Janda | M | 34 | 0,2M+ | |
28 | Jiří Kulhánek | M | 27 | 0,4M+ | |
8 | Filip Simecek | M | |||
27 | Antonin Svoboda | F | 21 | ||
5 | Aliou Diao |
Εκδηλώσεις: Σλάβια Πράγας Β'
FNL | |||
Γύρος 5 | |||
2024-08-10 | Βισκόβ - Σλάβια Πράγας Β' | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-03 | Σλάβια Πράγας Β' - Κρούντιμ | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-07-31 | Λίσεν - Σλάβια Πράγας Β' | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-07-27 | Σλάβια Πράγας Β' - Σπάρτα Πράγας Β' | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-07-20 | Μας Ταμπόρσκο - Σλάβια Πράγας Β' | - | |
CFL | |||
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Σλάβια Πράγας Β' - Σλόβαν Βελβάρι | 2 - 1 | |
2024-06-12 | Σλόβαν Βελβάρι - Σλάβια Πράγας Β' | 0 - 0 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-09 | Σόκολ Χοστούν - Σλάβια Πράγας Β' | 1 - 3 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-02 | Σλάβια Πράγας Β' - SK Dynamo Ceske Budejovice B | 5 - 4 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-26 | Σλάβια Πράγας Β' - Τζίσκρα Ντομαζλίσε | 1 - 0 |
Σλάβια Πράγας Β' - Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ
Τσεχία, FNL, αγώνα Σλάβια Πράγας Β' - Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ, ώρα έναρξης 2023-04-19 15:00:00 διεθνής ώρα.
Σλάβια Πράγας Β' και Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ συμμετέχει στο πρωτάθλημα FNL, Τσεχία.
Επικεφαλής Διαιτητής - Vit Zaoral. Λογιστική για κίτρινες και κόκκινες κάρτες: Vit Zaoral έπαιξε 25 αγώνες, σημείωσε 113 κίτρινες κάρτες και 1 κόκκινες.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ
FNL | |||
Γύρος 3 | |||
2024-07-31 | Βισκόβ - Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-07-27 | Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ - Κρούντιμ | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-07-19 | Οπάβα - Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-13 | Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ - Ζάπι | - | |
2024-07-06 | Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ - Μας Ταμπόρσκο | - | |
2024-06-29 | Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ - Τέπλιτσε | 0 - 2 | |
FNL | |||
Γύρος 30 | |||
2024-05-25 | Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ - Μπρνο | 2 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-19 | Σπάρτα Πράγας Β' - Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ | 2 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-12 | Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ - Μας Ταμπόρσκο | 2 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-08 | Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ - Σίγκμα Όλομουτς Β΄ | 0 - 3 |
Βαθμολογίες
FNL 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | Γκολ | Πόν | L |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καρβίνα | 30 | 17 | 8 | 58:37 | 56 |
2
|
Βισκόβ | 30 | 14 | 6 | 45:29 | 52 |
3
|
Πρίμπραμ | 30 | 14 | 7 | 48:32 | 51 |
4
|
Ντούκλα Πράγας | 30 | 14 | 11 | 51:45 | 47 |
5
|
Λίσεν | 30 | 13 | 10 | 38:27 | 46 |
6
|
Βαρνσντόρφ | 30 | 12 | 11 | 54:46 | 43 |
7
|
Μας Ταμπόρσκο | 30 | 11 | 10 | 39:43 | 42 |
8
|
Κρούντιμ | 30 | 8 | 7 | 32:32 | 39 |
9
|
Σίγκμα Όλομουτς Β΄ | 30 | 10 | 11 | 41:46 | 39 |
10
|
Σπάρτα Πράγας Β' | 30 | 11 | 13 | 32:39 | 39 |
11
|
Σελλιέρ & Μπελότ Βλασίμ | 30 | 11 | 14 | 54:49 | 38 |
12
|
Προστέζοφ | 30 | 9 | 12 | 39:57 | 36 |
13
|
Οπάβα | 30 | 8 | 12 | 26:29 | 34 |
14
|
Βισοκίνα Τζιχλάβα | 30 | 9 | 14 | 37:51 | 34 |
15
|
Σλάβια Πράγας Β' | 30 | 8 | 14 | 42:56 | 32 |
16
|
Φούτμπολ Τρίνετς | 30 | 6 | 15 | 30:48 | 27 |
Διαιτητής
Vit Zaoral
25
Σύνολο παιχνιδιών
4.52
Μέσος όρος ανά αγώνα
0.08
Μέσος όρος ανά αγώνα