Εκδηλώσεις: Βέρες Ριβνέ
U19 | |||
Γύρος 5 | |||
2024-08-30 | Βέρες Ριβνέ - FC Livyy Bereh Kyiv | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-23 | Κόλος Κοβαλίβκα - Βέρες Ριβνέ | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-16 | Βέρες Ριβνέ - FC Kryvbas Kriviy Rih U19 | - | |
Γύρος 17 | |||
2024-08-09 | Ντιναμό Κίεβ - Βέρες Ριβνέ | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-08 | Βέρες Ριβνέ - Ντιναμό Κίεβ | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-02 | Βέρες Ριβνέ - Καρπάτι Λβιλ | 2 - 2 | |
Γύρος 30 | |||
2024-05-24 | Metalist 1925 U19 - Βέρες Ριβνέ | 1 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-18 | Βέρες Ριβνέ - Ολεκσάντρια | 0 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-12 | Ζόργια Λούγκανσκ - Βέρες Ριβνέ | 2 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-03 | Βέρες Ριβνέ - FC Minaj U19 | 1 - 0 |
Βέρες Ριβνέ - Λβιβ
Ουκρανία, U19, αγώνα Βέρες Ριβνέ - Λβιβ, ώρα έναρξης 2023-04-27 10:00:00 διεθνής ώρα.
Βέρες Ριβνέ και Λβιβ συμμετέχει στο πρωτάθλημα U19, Ουκρανία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Λβιβ
U19 | |||
Γύρος 30 | |||
2023-06-02 | Κόλος Κοβαλίβκα - Λβιβ | 1 - 1 | |
Γύρος 17 | |||
2023-05-31 | Ζόργια Λούγκανσκ - Λβιβ | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 29 | |||
2023-05-28 | Λβιβ - Inhulets Petrove U19 | 0 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2023-05-24 | Λβιβ - Τσερνομόρεστ Οντέσσα | 2 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2023-05-20 | Rukh Lviv U19 - Λβιβ | 2 - 1 |
Βαθμολογίες
U19 Championship 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rukh Lviv U19 | 30 | 26 | 4 | 0 | 91:17 | 82 |
2
|
Ντιναμό Κίεβ | 30 | 23 | 5 | 2 | 72:21 | 74 |
3
|
Σαχτάρ Ντόνετσκ | 30 | 21 | 6 | 3 | 70:19 | 69 |
4
|
Ολεκσάντρια | 30 | 18 | 5 | 7 | 58:26 | 59 |
5
|
Βόρσκλα Πόλταβα | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:39 | 45 |
6
|
Κόλος Κοβαλίβκα | 30 | 11 | 10 | 9 | 40:36 | 43 |
7
|
Ντνίπρο | 30 | 12 | 5 | 13 | 41:46 | 41 |
8
|
Λβιβ | 30 | 9 | 10 | 11 | 31:35 | 37 |
9
|
Metalist Kharkiv U19 | 30 | 10 | 7 | 13 | 42:69 | 37 |
10
|
Ζόργια Λούγκανσκ | 29 | 10 | 5 | 14 | 48:53 | 35 |
11
|
Βέρες Ριβνέ | 29 | 9 | 7 | 13 | 35:44 | 34 |
12
|
FC Kryvbas Kriviy Rih U19 | 30 | 8 | 7 | 15 | 29:55 | 31 |
13
|
Metalist 1925 U19 | 29 | 8 | 4 | 17 | 38:50 | 28 |
14
|
Τσερνομόρεστ Οντέσσα | 30 | 6 | 7 | 17 | 28:55 | 25 |
15
|
Inhulets Petrove U19 | 29 | 3 | 7 | 19 | 21:72 | 16 |
16
|
FC Minaj U19 | 30 | 2 | 3 | 25 | 20:78 | 9 |