NK Turopoljac Kuče - NK Sloga Križ (4-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: NK Turopoljac Kuče
JŽNL Zagrebačka | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | NK Mladost Obrezina - NK Turopoljac Kuče | ακυρώθηκε | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-05 | NK Turopoljac Kuče - NK Zrinski Farkaševec | 1 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-01 | NK Kloštar Ivanić - NK Turopoljac Kuče | 1 - 3 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-26 | NK Turopoljac Kuče - NK Meštrica Gornja Lomnica | 2 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-19 | NK Sutla-Laduč - NK Turopoljac Kuče | 2 - 0 |
NK Turopoljac Kuče - NK Sloga Križ
Croatia Amateur, JŽNL Zagrebačka , αγώνα NK Turopoljac Kuče - NK Sloga Križ, ώρα έναρξης 2023-06-11 15:30:19 διεθνής ώρα.
NK Turopoljac Kuče και NK Sloga Križ συμμετέχει στο πρωτάθλημα JŽNL Zagrebačka , Croatia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: NK Sloga Križ
JŽNL Zagrebačka | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | NK Vatrogasac Zdenci - NK Sloga Križ | ακυρώθηκε | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-05 | NK Sloga Križ - HNK Kobre Samobor | 2 - 3 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-02 | NK Strmec Bedenica - NK Sloga Križ | 1 - 3 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-25 | NK Sloga Križ - NK Kupa Pokupsko | 6 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-19 | NK Mladost Obrezina - NK Sloga Križ | 1 - 6 |
Βαθμολογίες
JŽNL Zagrebačka 22/23: 2022-2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Jaska Vinogradar Jastrebarsko | 30 | 26 | 4 | 0 | 113:16 | 82 |
2
|
NK Lomnica | 30 | 21 | 5 | 4 | 78:37 | 68 |
3
|
NK Sloga Križ | 30 | 14 | 5 | 11 | 84:63 | 47 |
4
|
NK Polet Buševec | 30 | 13 | 8 | 9 | 61:43 | 47 |
5
|
NK Zrinski Farkaševec | 30 | 14 | 4 | 12 | 49:55 | 46 |
6
|
NK Turopoljac Kuče | 30 | 13 | 4 | 13 | 54:47 | 43 |
7
|
NK Meštrica Gornja Lomnica | 30 | 12 | 6 | 12 | 42:54 | 42 |
8
|
NK Vatrogasac Zdenci | 30 | 11 | 8 | 11 | 47:37 | 41 |
9
|
NK Strmec Bedenica | 30 | 12 | 5 | 13 | 37:53 | 41 |
10
|
NK Mladost Obrezina | 30 | 11 | 6 | 13 | 64:70 | 39 |
11
|
NK Rakov Potok | 30 | 11 | 6 | 13 | 53:74 | 39 |
12
|
NK Klokočevac | 30 | 8 | 7 | 15 | 34:45 | 31 |
13
|
NK Kupa Pokupsko | 30 | 8 | 7 | 15 | 42:65 | 31 |
14
|
NK Bregana | 30 | 9 | 4 | 17 | 48:75 | 31 |
15
|
NK Klas Mičevec | 30 | 8 | 4 | 18 | 45:68 | 28 |
16
|
NK Dinamo Jakovlje | 30 | 5 | 5 | 20 | 29:78 | 20 |