Κολουμπάρα Λαζαρέβατς - ΟΦΚ Βελιγραδίου (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
3-4-2-1
Σχηματισμός γραμμών
48.3
Συνολική βαθμολογία παικτών
51.1 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
94 | Dejan Stanivuković | G | 29 | 0,1M+ | 50.1 |
6 | Stefan Marjanovic | M | 29 | 49.1 | |
13 | Nenad Kočović | D | 28 | 0,2M+ | 46.5 |
2 | Leandro | D | 29 | 0,6M+ | 51.5 |
17 | Milos Djokic | M | 32 | 48.7 | |
10 | Miloš Filipović | M | 33 | 0,4M+ | 52.1 |
15 | Nikola Janković | D | 30 | 0,3M+ | 48.5 |
24 | Nikola Gulan | M | 34 | 0,3M+ | |
19 | Stefan Stanisavljevic | M | |||
23 | Danko Kiković | M | 29 | 0,2M+ | 47.9 |
14 | Miloš Milisavljević | M | 31 | ||
Υποκατάστατο | |||||
18 | Marko Gudzulic | G | |||
3 | Luka Cucin | D | 24 | 0,4M+ | |
26 | Ivan Tatomirović | D | 34 | 0,1M+ | |
5 | Nikola Vasiljevic | D | 32 | 0,2M+ | 49.1 |
7 | Uroš Damnjanović | M | 28 | 0,3M+ | 51.7 |
16 | Goran Lončar | M | 22 | 44.9 | |
22 | Stefan Zivkovic | M | |||
11 | Luka Cvetićanin | F | 20 | 0,3M+ | |
8 | Ivan Nikcevic | F | 19 | ||
21 | Luka Vulin | F | |||
34 | Thiago Galvão | M | 34 | 0,2M+ |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-3-1-2
Σχηματισμός γραμμών
70 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Balsa Popovic | G | 22 | ||
2 | Ognjen Mimovic | D | |||
15 | Aleksandar Djermanovic | D | |||
5 | Darko Gojković | D | 35 | 0,1M+ | |
20 | Srdjan Nikolic | D | 23 | ||
10 | Saša Marković | M | 32 | 1,0M+ | 57.3 |
8 | Ognjen Ilić | M | 24 | ||
9 | Nikola Knezevic | ||||
27 | Jovan Mituljikic | M | 20 | 48.5 | |
45 | Nikola Mituljkovic | ||||
18 | Aleksandar Kahvic | F | 19 | ||
Υποκατάστατο | |||||
93 | Nikola Simonovic | G | 23 | ||
38 | Matija Mrkela | D | 21 | ||
6 | Dušan Plavšić | D | 31 | 0,3M+ | |
22 | Nenad Marinković | D | 31 | 0,2M+ | |
11 | Dejan Bajić | M | |||
19 | Filip Minić | M | |||
23 | Admir Ademi | F | |||
7 | Dejan Georgijević | F | 29 | 0,3M+ | |
17 | Filip Kasalica | F | 34 | 0,2M+ | |
14 | Luka Mićić | F | 28 | 0,1M+ | |
16 | Damjan Daničić | D | 23 | 0,2M+ |
Εκδηλώσεις: Κολουμπάρα Λαζαρέβατς
Prva Liga | |||
Γύρος 7 | |||
2024-05-26 | OFK Vršac - Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | 2 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-19 | Κολουμπάρα Λαζαρέβατς - Σλομπότα Ουζίσε | 0 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-13 | Μεταλάκ Μιλανόβατς - Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | 0 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-08 | Κολουμπάρα Λαζαρέβατς - Ντουμπόσισα | 1 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-04 | Κολουμπάρα Λαζαρέβατς - Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ | 2 - 1 |
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς - ΟΦΚ Βελιγραδίου
Σερβία, Prva Liga, αγώνα Κολουμπάρα Λαζαρέβατς - ΟΦΚ Βελιγραδίου, ώρα έναρξης 2023-10-02 17:00:00 διεθνής ώρα.
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς και ΟΦΚ Βελιγραδίου συμμετέχει στο πρωτάθλημα Prva Liga, Σερβία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: ΟΦΚ Βελιγραδίου
Club Friendly Games | |||
Γύρος 1 | |||
2024-06-22 | ΟΦΚ Βελιγραδίου - Ντέσιτς Τούζι | - | |
Prva Liga | |||
Γύρος 7 | |||
2024-05-25 | ΟΦΚ Βελιγραδίου - Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | 1 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-18 | Γκράφικαρ Μπέρογκραντ - ΟΦΚ Βελιγραδίου | 1 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-12 | ΟΦΚ Βελιγραδίου - Σμεντέρεβο | 0 - 1 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-07 | Μάσκβα Σαμπάτς - ΟΦΚ Βελιγραδίου | 2 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-01 | ΟΦΚ Βελιγραδίου - Ιντζίτζα | 3 - 0 |
Βαθμολογίες
Prva Liga 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ΟΦΚ Βελιγραδίου | 30 | 19 | 5 | 6 | 54:25 | 62 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 30 | 15 | 7 | 8 | 38:30 | 52 |
3
|
Ιντζίτζα | 30 | 15 | 5 | 10 | 37:25 | 50 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 30 | 13 | 9 | 8 | 37:21 | 48 |
5
|
Σμεντέρεβο | 30 | 12 | 12 | 6 | 34:23 | 48 |
6
|
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | 30 | 11 | 9 | 10 | 27:27 | 42 |
7
|
Μάσκβα Σαμπάτς | 30 | 11 | 9 | 10 | 29:24 | 42 |
8
|
Γκράφικαρ Μπέρογκραντ | 30 | 11 | 9 | 10 | 43:42 | 42 |
9
|
Ντουμπόσισα | 30 | 10 | 11 | 9 | 26:30 | 41 |
10
|
OFK Vršac | 30 | 10 | 9 | 11 | 25:27 | 39 |
11
|
Μεταλάκ Μιλανόβατς | 30 | 9 | 10 | 11 | 25:31 | 37 |
12
|
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | 30 | 9 | 9 | 12 | 38:40 | 36 |
13
|
Σλομπότα Ουζίσε | 30 | 8 | 9 | 13 | 22:31 | 33 |
14
|
FK Mladost GAT | 30 | 8 | 10 | 12 | 29:34 | 34 |
15
|
Νόβι Σαντ | 30 | 6 | 4 | 20 | 25:52 | 22 |
16
|
Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ | 30 | 6 | 7 | 17 | 27:54 | 19 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ΟΦΚ Βελιγραδίου | 37 | 22 | 7 | 8 | 63:32 | 73 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 37 | 20 | 7 | 10 | 51:39 | 67 |
3
|
Ιντζίτζα | 37 | 17 | 8 | 12 | 46:35 | 59 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 37 | 15 | 12 | 10 | 44:27 | 57 |
5
|
Σμεντέρεβο | 37 | 14 | 14 | 9 | 40:31 | 56 |
6
|
Μάσκβα Σαμπάτς | 37 | 13 | 12 | 12 | 36:29 | 51 |
7
|
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | 37 | 13 | 11 | 13 | 30:32 | 50 |
8
|
Γκράφικαρ Μπέρογκραντ | 37 | 12 | 12 | 13 | 51:54 | 48 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Vršac | 37 | 14 | 11 | 12 | 33:31 | 53 |
2
|
Ντουμπόσισα | 37 | 12 | 14 | 11 | 33:38 | 50 |
3
|
FK Mladost GAT | 37 | 11 | 13 | 13 | 35:38 | 46 |
4
|
Σλομπότα Ουζίσε | 37 | 11 | 13 | 13 | 34:39 | 46 |
5
|
Μεταλάκ Μιλανόβατς | 37 | 11 | 12 | 14 | 32:38 | 45 |
6
|
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | 37 | 10 | 13 | 14 | 42:46 | 43 |
7
|
Νόβι Σαντ | 37 | 8 | 7 | 22 | 37:62 | 31 |
8
|
Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ | 37 | 6 | 8 | 23 | 32:68 | 20 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ΟΦΚ Βελιγραδίου | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Μάσκβα Σαμπάτς | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
Σμεντέρεβο | ||||||
|
Ιντζίτζα | ||||||
|
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | ||||||
|
Γκράφικαρ Μπέρογκραντ |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Vršac | ||||||
|
Ντουμπόσισα | ||||||
|
Μεταλάκ Μιλανόβατς | ||||||
|
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | ||||||
|
Σλομπότα Ουζίσε | ||||||
|
Νόβι Σαντ | ||||||
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ |
Promotion Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ΟΦΚ Βελιγραδίου | ||||||
|
Σμεντέρεβο | ||||||
|
Ιντζίτζα | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
Γκράφικαρ Μπέρογκραντ | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | ||||||
|
Μάσκβα Σαμπάτς |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | ||||||
|
Μεταλάκ Μιλανόβατς | ||||||
|
Σλομπότα Ουζίσε | ||||||
|
Ντουμπόσισα | ||||||
|
OFK Vršac | ||||||
|
Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ | ||||||
|
Νόβι Σαντ |