Arkadia Olszyny - Jadowniczanka Jadowniki (3-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Arkadia Olszyny
Klasa Okręgowa - Tarnów | |||
Γύρος 14 | |||
2024-03-23 | Szreniawa Nowy Wiśnicz - Arkadia Olszyny | 0 - 0 | |
Γύρος 13 | |||
2023-11-05 | Naprzod Sobolow - Arkadia Olszyny | 8 - 2 | |
Γύρος 12 | |||
2023-10-28 | Arkadia Olszyny - Victoria Porąbka Uszewska | 3 - 2 | |
Γύρος 11 | |||
2023-10-21 | Błyskawica Proszówki - Arkadia Olszyny | 4 - 0 | |
Γύρος 10 | |||
2023-10-14 | Arkadia Olszyny - Jadowniczanka Jadowniki | 3 - 3 |
Arkadia Olszyny - Jadowniczanka Jadowniki
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Tarnów , αγώνα Arkadia Olszyny - Jadowniczanka Jadowniki, ώρα έναρξης 2023-10-14 12:00:00 διεθνής ώρα.
Arkadia Olszyny και Jadowniczanka Jadowniki συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa Okręgowa - Tarnów , Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Jadowniczanka Jadowniki
Klasa Okręgowa - Tarnów | |||
Γύρος 14 | |||
2024-03-23 | Jadowniczanka Jadowniki - Strażak Mokrzyska | 2 - 0 | |
Γύρος 13 | |||
2023-11-04 | Jadowniczanka Jadowniki - Novi/Rzezawianka Rzezawa | 3 - 0 | |
Γύρος 12 | |||
2023-10-29 | Sokół Maszkienice - Jadowniczanka Jadowniki | 4 - 1 | |
Γύρος 11 | |||
2023-10-21 | Jadowniczanka Jadowniki - Rylovia Rylowa | 1 - 3 | |
Γύρος 10 | |||
2023-10-14 | Arkadia Olszyny - Jadowniczanka Jadowniki | 3 - 3 |
Βαθμολογίες
Klasa Okręgowa - Tarnów 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sokół Maszkienice | 14 | 10 | 2 | 2 | 44:19 | 32 |
2
|
Rylovia Rylowa | 14 | 10 | 2 | 2 | 35:15 | 32 |
3
|
Okocimski KS II Brzesko | 14 | 10 | 1 | 3 | 36:16 | 31 |
4
|
Błyskawica Proszówki | 14 | 9 | 2 | 3 | 49:23 | 29 |
5
|
Szreniawa Nowy Wiśnicz | 14 | 9 | 1 | 4 | 39:22 | 28 |
6
|
Naprzod Sobolow | 14 | 7 | 1 | 6 | 39:27 | 22 |
7
|
Strażak Mokrzyska | 14 | 7 | 1 | 6 | 29:21 | 22 |
8
|
Arkadia Olszyny | 14 | 6 | 2 | 6 | 30:31 | 20 |
9
|
Jadowniczanka Jadowniki | 14 | 5 | 3 | 6 | 34:26 | 18 |
10
|
KS Ceramika Muchowka | 14 | 6 | 0 | 8 | 25:31 | 18 |
11
|
Orzeł Cikowice | 14 | 5 | 1 | 8 | 28:28 | 16 |
12
|
Victoria Porąbka Uszewska | 14 | 3 | 2 | 9 | 19:38 | 11 |
13
|
Novi/Rzezawianka Rzezawa | 14 | 1 | 0 | 13 | 8:65 | 3 |
14
|
LKS Poręba Spytkowska | 14 | 1 | 0 | 13 | 5:58 | 3 |
Klasa Okręgowa - Tarnów 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
LKS Łęgovia Łęg Tarnowski | 14 | 9 | 2 | 3 | 28:17 | 29 |
2
|
LUKS Skrzyszów | 14 | 8 | 3 | 3 | 39:25 | 27 |
3
|
MLKS Żabno | 14 | 8 | 2 | 4 | 22:15 | 26 |
4
|
KS Nowa Jastrząbka-Żukowice | 14 | 7 | 4 | 3 | 25:19 | 25 |
5
|
LKS Szynwałd | 14 | 6 | 5 | 3 | 21:20 | 23 |
6
|
LKS Ładna | 14 | 6 | 5 | 3 | 24:25 | 23 |
7
|
LKS Rzuchowa | 14 | 7 | 2 | 5 | 27:20 | 23 |
8
|
LUKS Radłovia Radłów | 14 | 6 | 3 | 5 | 33:20 | 21 |
9
|
Ikar Odporyszów | 14 | 5 | 3 | 6 | 28:23 | 18 |
10
|
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska | 14 | 5 | 3 | 6 | 22:20 | 18 |
11
|
Gosłavia Gosławice | 14 | 4 | 2 | 8 | 16:22 | 14 |
12
|
LKS Koszyce Wielkie | 14 | 3 | 2 | 9 | 17:33 | 11 |
13
|
LUKS Zalipie | 14 | 2 | 3 | 9 | 16:35 | 9 |
14
|
Tuchovia Tuchów | 14 | 2 | 1 | 11 | 18:42 | 7 |