Ντιναμό Μπρεστ - Ενερτζέτικ (0-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-1-2-3
Σχηματισμός γραμμών
84.1 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
16 | Mikhail Kozakevich | G | 19 | ||
9 | Egor Khralenkov | D | 16 | ||
72 | Aleksandr Poznyak | D | 29 | 0,1M+ | |
31 | Igor Tymonyuk | D | 27 | 0,2M+ | |
59 | Ilya Kolpachuk | D | 33 | ||
25 | Dmitri Baga | M | 33 | 0,5M+ | |
15 | Sergei Kislyak | M | 36 | 0,3M+ | |
42 | Nikita Burak | F | 17 | ||
24 | Egor Kortsov | M | 22 | ||
62 | Mikhail Gordejchuk | F | 34 | 1,5M+ | |
19 | Denis Kovalevich | M | 21 | ||
Υποκατάστατο | |||||
35 | Gleb Tretyak | G | 19 | ||
77 | Ilya Bogdanovich | D | |||
55 | Artem Litviakov | D | 24 | ||
18 | Vladimir Shcherbo | D | 35 | ||
27 | Alexandr Bulychev | M | 21 | ||
91 | Dmitry Lesnyak | M | 18 | ||
23 | Edgar Olekhnovich | M | 36 | 0,2M+ | |
11 | Cedric Kouadio | F | 24 | 0,1M+ | |
8 | Josephat Lopago | F | |||
99 | Evgeni Yudchits | F | 24 |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
3-5-2
Σχηματισμός γραμμών
84.1 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Konstantin Veretynskiy | G | |||
18 | Aleksandr Mikhalenko | D | 21 | ||
3 | Tair Nurseitov | D | 22 | ||
55 | Aleksey Lavrik | D | 20 | ||
14 | Pavel Pashevich | D | 22 | ||
4 | Vepa Zhumaev | M | 21 | ||
11 | Abinur Nurymbet | F | 17 | ||
10 | Maxim Omelyanchuk | M | 18 | ||
33 | Yaroslav Makushinskiy | D | 23 | ||
19 | Rustam Turdimurodov | F | |||
9 | German Barkovskiy | F | 20 | ||
Υποκατάστατο | |||||
13 | Denis Seledtsov | G | 19 | ||
17 | Matvey Borisevich | D | 18 | ||
2 | Vladislav Karpenya | D | 21 | ||
8 | Isaac Gyamfi | M | 20 | ||
23 | Artem Turich | M | 17 | ||
20 | Danila Chul | F | 18 | ||
21 | Durma Maniongui | F | |||
15 | Andrey Markevich |
Εκδηλώσεις: Ντιναμό Μπρεστ
Cup | |||
Γύρος 6 | |||
2024-07-13 | Κομμουνάλνικ Σλόνιμ - Ντιναμό Μπρεστ | - | |
Vysshaya Liga | |||
Γύρος 14 | |||
2024-06-28 | Ντιναμό Μπρεστ - Βίτεμπσκ | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-06-22 | Μπάτε Μπορίσοφ - Ντιναμό Μπρεστ | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-15 | Ντιναμό Μπρεστ - Ντνιέπρ Μογκίλεφ | 6 - 1 | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-01 | Νέμαν Γκρότνο - Ντιναμό Μπρεστ | 2 - 0 | |
Γύρος 10 | |||
2024-05-24 | Ντιναμό Μπρεστ - Τορπέντο Μπελάζ Ζοντίνιο | 0 - 1 | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-17 | Σλατσκ - Ντιναμό Μπρεστ | 1 - 4 | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-11 | Ντιναμό Μπρεστ - Γκόμελ | 1 - 1 |
Ντιναμό Μπρεστ - Ενερτζέτικ
Λευκορωσία, Vysshaya Liga, αγώνα Ντιναμό Μπρεστ - Ενερτζέτικ, ώρα έναρξης 2023-10-22 16:30:00 διεθνής ώρα.
Ντιναμό Μπρεστ και Ενερτζέτικ συμμετέχει στο πρωτάθλημα Vysshaya Liga, Λευκορωσία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ενερτζέτικ
Cup | |||
Γύρος 6 | |||
2024-07-12 | Ενερτζέτικ - Σλατσκ | - | |
Pervaya Liga | |||
Γύρος 13 | |||
2024-06-29 | Ορσχά - Ενερτζέτικ | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-22 | Ενερτζέτικ - BK Maxline Vitebsk | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-15 | Λίντα - Ενερτζέτικ | 1 - 0 | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-09 | Ενερτζέτικ - Niva Dolbizno | 0 - 4 | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-03 | Ντιναμό Μινσκ Ριζέρβ - Ενερτζέτικ | 3 - 2 | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-25 | Ενερτζέτικ - Βόλνα Πινσκ | 1 - 4 | |
Γύρος 7 | |||
2024-05-19 | Λοκομοτίβ Γκόμελ - Ενερτζέτικ | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
Vysshaya Liga 2023: 2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντιναμό Μινσκ | 28 | 22 | 3 | 3 | 72:21 | 69 |
2
|
Νέμαν Γκρότνο | 28 | 19 | 5 | 4 | 60:22 | 62 |
3
|
Τορπέντο Μπελάζ Ζοντίνιο | 28 | 12 | 13 | 3 | 33:18 | 49 |
4
|
Ισλόχ | 28 | 14 | 5 | 9 | 40:29 | 47 |
5
|
Μπάτε Μπορίσοφ | 28 | 14 | 5 | 9 | 49:32 | 47 |
6
|
Γκόμελ | 28 | 11 | 8 | 9 | 45:48 | 41 |
7
|
Σλάβια Μοζίρ | 28 | 11 | 7 | 10 | 32:30 | 40 |
8
|
Σλατσκ | 28 | 9 | 8 | 11 | 38:40 | 35 |
9
|
Μινσκ | 28 | 8 | 9 | 11 | 21:26 | 33 |
10
|
Ντιναμό Μπρεστ | 28 | 9 | 3 | 16 | 33:50 | 30 |
11
|
Σμόργκον | 28 | 7 | 3 | 18 | 28:59 | 24 |
12
|
Ναφτάν | 28 | 6 | 5 | 17 | 28:57 | 23 |
13
|
Σόλιγκορσκ | 28 | 13 | 5 | 10 | 50:40 | 9 |
14
|
Ενερτζέτικ | 28 | 7 | 6 | 15 | 25:42 | 4 |
15
|
Μπελσίνα | 28 | 3 | 5 | 20 | 21:61 | 3 |