Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-4-2
Σχηματισμός γραμμών
54
Συνολική βαθμολογία παικτών
68.7 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
15 | Kristoffer Nordfeldt | G | 34 | 1,1M+ | 54.7 |
17 | Mads Thychosen | D | 26 | 0,7M+ | 49.1 |
5 | Alexander Milošević | D | 31 | 1,0M+ | 56.7 |
16 | Benjamin Hansen | D | 29 | 0,5M+ | 56.3 |
12 | Axel Bjornström | D | 28 | 0,4M+ | 45.5 |
32 | Rui Manuel Muati Modesto | M | 24 | 56.3 | |
7 | Anton Saletros | M | 27 | 0,9M+ | 60.5 |
6 | Martin Ellingsen | M | 28 | 0,5M+ | 62.5 |
10 | Bersant Celina | M | 27 | 4,6M+ | 54.3 |
45 | Taha Ayari | F | 18 | ||
28 | Ioannis Pittas | F | 27 | 0,5M+ | 47.1 |
Υποκατάστατο | |||||
9 | Omar Faraj | F | 20 | ||
18 | Abdihakin Ali | M | |||
34 | Erik Ring | M | 21 | 46.9 | |
24 | Dabo | M | |||
30 | Ismael Diawara | G | 29 | 0,1M+ | 58.5 |
37 | Ahmad Faqa | D | 19 | ||
4 | Sotirios Papagiannopoulos | D | 33 | 1,5M+ | 53.1 |
43 | Victor Andersson | M | 18 | ||
19 | Dino Beširović | F | 29 | 0,2M+ |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-4-2
Σχηματισμός γραμμών
50
Συνολική βαθμολογία παικτών
37.6 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Malte Pahlsson | G | 24 | ||
25 | Valgeir Valgeirsson | D | 21 | 0,1M+ | |
4 | Erik McCue | D | 21 | 0,1M+ | |
5 | Jesper Modig | D | 29 | 0,1M+ | |
2 | Tobias Björnstad | D | |||
11 | Samuel Kroon | M | 26 | 51.9 | |
22 | Lucas Shlimon | M | 20 | ||
90 | Elias Barsoum | M | 20 | ||
10 | Victor Backman | M | 22 | ||
16 | Mohammed Saeid | F | 32 | 0,4M+ | 48.1 |
17 | Karl Holmberg | F | 30 | 0,3M+ | 49.9 |
Υποκατάστατο | |||||
3 | Oskar Käck | D | |||
28 | Adam Bark | M | 23 | 0,1M+ | |
15 | Niclas Bergmark | D | 21 | 0,2M+ | |
14 | Hamse Shagaxle | M | |||
13 | Daniel Strindholm | G | 22 | ||
18 | Bilal Fousseni | M | |||
99 | Malïk Mokédé | M | 18 |
Εκδηλώσεις: ΑΙΚ
Club Friendly Games | |||
Γύρος 1 | |||
2024-06-29 | Σπάρτα Πράγας - ΑΙΚ | - | |
2024-06-23 | ΑΙΚ - Βίκινγκ | - | |
Allsvenskan | |||
Γύρος 12 | |||
2024-06-02 | Χάκεν - ΑΙΚ | 4 - 1 | |
Γύρος 11 | |||
2024-05-27 | ΑΙΚ - Γκότεμποργκ | 5 - 2 | |
Γύρος 10 | |||
2024-05-19 | Χάμαρμπι - ΑΙΚ | 2 - 1 | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-15 | Έλφσμποργκ - ΑΙΚ | 6 - 1 | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-11 | ΑΙΚ - Σίριους | 1 - 3 |
ΑΙΚ - Έρεμπρο
Σουηδία, Svenska Cupen, αγώνα ΑΙΚ - Έρεμπρο, ώρα έναρξης 2024-02-18 14:15:00 διεθνής ώρα.
ΑΙΚ και Έρεμπρο συμμετέχει στο πρωτάθλημα Svenska Cupen, Σουηδία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Έρεμπρο
Superettan | |||
Γύρος 14 | |||
2024-06-29 | Σούντσβαλ - Έρεμπρο | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-06-24 | Έρεμπρο - Τρέλεμποργκ | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-06-20 | Έρεμπρο - Έργκριτε | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-16 | Χέλσινγκμποργκ - Έρεμπρο | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-02 | Έρεμπρο - Οντέβολντ | 2 - 2 | |
Γύρος 10 | |||
2024-05-26 | Γκέφλε - Έρεμπρο | 3 - 1 | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-23 | Έρεμπρο - Ουτσίκτενς | 0 - 1 | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-19 | Λαντσκρόνα - Έρεμπρο | 0 - 0 | |
Γύρος 7 | |||
2024-05-14 | Έρεμπρο - Ντέγκερφορς | 2 - 1 |
Βαθμολογίες
Group 1: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μάλμε | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:1 | 7 |
2
|
Οστέρς | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:3 | 6 |
3
|
Βάρμπεργκς | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | 4 |
4
|
Λουλέα | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:17 | 0 |
Group 2: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντέγκερφορς | 3 | 1 | 2 | 0 | 9:4 | 5 |
2
|
Έλφσμποργκ | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | 4 |
3
|
Γκάις | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 4 |
4
|
Έργκριτε | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:10 | 3 |
Group 3: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπρομαποϊκάρνα | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 |
2
|
Χάκεν | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 4 |
3
|
Έστερσουντ | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | 3 |
4
|
Λαντσκρόνα | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | 3 |
Group 4: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τζουργκάρντεν | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:0 | 9 |
2
|
Γκότεμποργκ | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:6 | 6 |
3
|
Σκόβντε | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | 3 |
4
|
Νόρντικ | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:10 | 0 |
Group 5: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Χάλμσταντ | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 7 |
2
|
Βάρναμο | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:1 | 6 |
3
|
Τρέλεμποργκ | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
4
|
Χέλσινγκμποργκ | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:6 | 0 |
Group 6: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ΑΙΚ | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
2
|
Έρεμπρο | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 6 |
3
|
Κάλμαρ | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
4
|
Γκέφλε | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | 0 |
Group 7: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μιάλμπι | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
2
|
Χάμαρμπι | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 4 |
3
|
Βαστέρας | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
4
|
Σούντσβαλ | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | 1 |
Group 8: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Νόρκεπινγκ | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:3 | 5 |
2
|
Σίριους | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 5 |
3
|
Μπράγκε | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 5 |
4
|
Ουτσίκτενς | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:9 | 0 |