AIK - Örebro SK (3-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-4-2
Opstelling formaties
54
Algemene spelersbeoordeling
68.7 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
15 | Kristoffer Nordfeldt | G | 34 | 1,1M+ | 54.7 |
17 | Mads Thychosen | D | 26 | 0,7M+ | 49.1 |
5 | Alexander Milošević | D | 31 | 1,0M+ | 56.7 |
16 | Benjamin Hansen | D | 29 | 0,5M+ | 56.3 |
12 | Axel Bjornström | D | 28 | 0,4M+ | 45.5 |
32 | Rui Manuel Muati Modesto | M | 24 | 56.3 | |
7 | Anton Saletros | M | 27 | 0,9M+ | 60.5 |
6 | Martin Ellingsen | M | 28 | 0,5M+ | 62.5 |
10 | Bersant Celina | M | 27 | 4,6M+ | 54.3 |
45 | Taha Ayari | F | 18 | ||
28 | Ioannis Pittas | F | 27 | 0,5M+ | 47.1 |
Plaatsvervanger | |||||
9 | Omar Faraj | F | 20 | ||
18 | Abdihakin Ali | M | |||
34 | Erik Ring | M | 21 | 46.9 | |
24 | Dabo | M | |||
30 | Ismael Diawara | G | 29 | 0,1M+ | 58.5 |
37 | Ahmad Faqa | D | 19 | ||
4 | Sotirios Papagiannopoulos | D | 33 | 1,5M+ | 53.1 |
43 | Victor Andersson | M | 18 | ||
19 | Dino Beširović | F | 29 | 0,2M+ |
Startopstellingen bevestigd
4-4-2
Opstelling formaties
50
Algemene spelersbeoordeling
37.6 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Malte Pahlsson | G | 24 | ||
25 | Valgeir Valgeirsson | D | 21 | 0,1M+ | |
4 | Erik McCue | D | 21 | 0,1M+ | |
5 | Jesper Modig | D | 29 | 0,1M+ | |
2 | Tobias Björnstad | D | |||
11 | Samuel Kroon | M | 26 | 51.9 | |
22 | Lucas Shlimon | M | 20 | ||
90 | Elias Barsoum | M | 20 | ||
10 | Victor Backman | M | 22 | ||
16 | Mohammed Saeid | F | 32 | 0,4M+ | 48.1 |
17 | Karl Holmberg | F | 30 | 0,3M+ | 49.9 |
Plaatsvervanger | |||||
3 | Oskar Käck | D | |||
28 | Adam Bark | M | 23 | 0,1M+ | |
15 | Niclas Bergmark | D | 21 | 0,2M+ | |
14 | Hamse Shagaxle | M | |||
13 | Daniel Strindholm | G | 22 | ||
18 | Bilal Fousseni | M | |||
99 | Malïk Mokédé | M | 18 |
Evenementen: AIK
Club Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-29 | AC Sparta Praag - AIK | - | |
2024-06-23 | AIK - Viking FK | - | |
Allsvenskan | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-02 | BK Hacken - AIK | 4 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-27 | AIK - IFK Göteborg | 5 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-19 | Hammarby IF - AIK | 2 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-15 | IF Elfsborg - AIK | 6 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-11 | AIK - IK Sirius | 1 - 3 |
AIK - Örebro SK
Zweden, Svenska Cupen, match AIK - Örebro SK, starttijd 2024-02-18 14:15:00 internationale tijd.
AIK en Örebro SK neemt deel aan het kampioenschap Svenska Cupen, Zweden.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Örebro SK
Superettan | |||
Ronde 14 | |||
2024-06-29 | GIF Sundsvall - Örebro SK | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-24 | Örebro SK - Trelleborgs FF | - | |
Ronde 15 | |||
2024-06-20 | Örebro SK - Örgryte IS | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-16 | Helsingborgs IF - Örebro SK | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-02 | Örebro SK - IK Oddevold | 2 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-26 | Gefle IF - Örebro SK | 3 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-23 | Örebro SK - Utsiktens BK | 0 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-19 | Landskrona BoIS - Örebro SK | 0 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-14 | Örebro SK - Degerfors IF | 2 - 1 |
Klassement
Group 1: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Malmo FF | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:1 | 7 |
2
|
Östers IF | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:3 | 6 |
3
|
Varbergs BoIS | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | 4 |
4
|
IFK Luleaa | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:17 | 0 |
Group 2: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Degerfors IF | 3 | 1 | 2 | 0 | 9:4 | 5 |
2
|
IF Elfsborg | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | 4 |
3
|
GAIS | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 4 |
4
|
Örgryte IS | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:10 | 3 |
Group 3: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IF Brommapojkarna | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 |
2
|
BK Hacken | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 4 |
3
|
Östersunds FK | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | 3 |
4
|
Landskrona BoIS | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | 3 |
Group 4: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Djurgårdens IF | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:0 | 9 |
2
|
IFK Göteborg | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:6 | 6 |
3
|
Skovde AIK | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | 3 |
4
|
United IK Nordic | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:10 | 0 |
Group 5: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Halmstads BK | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 7 |
2
|
IFK Värnamo | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:1 | 6 |
3
|
Trelleborgs FF | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
4
|
Helsingborgs IF | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:6 | 0 |
Group 6: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AIK | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
2
|
Örebro SK | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 6 |
3
|
Kalmar FF | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
4
|
Gefle IF | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | 0 |
Group 7: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mjallby AIF | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
2
|
Hammarby IF | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 4 |
3
|
Västerås SK | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
4
|
GIF Sundsvall | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | 1 |
Group 8: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IFK Norrkoping FK | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:3 | 5 |
2
|
IK Sirius | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 5 |
3
|
IK Brage | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 5 |
4
|
Utsiktens BK | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:9 | 0 |