Wkra Radzanów - Opia Opinogóra (0-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Wkra Radzanów
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka | |||
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Wkra Radzanów - Korona Szydłowo | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-25 | FC 2012 Różan - Wkra Radzanów | 4 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-11 | Kryształ Glinojeck - Wkra Radzanów | 3 - 0 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Korona Szydłowo - Wkra Radzanów | 3 - 4 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Wkra Radzanów - GKS Comfort Gumino | 7 - 2 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-30 | Kurpik Kadzidło - Wkra Radzanów | 3 - 3 |
Wkra Radzanów - Opia Opinogóra
Poland Amateur, Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka, αγώνα Wkra Radzanów - Opia Opinogóra, ώρα έναρξης 2024-03-17 13:00:34 διεθνής ώρα.
Wkra Radzanów και Opia Opinogóra συμμετέχει στο πρωτάθλημα Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Opia Opinogóra
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka | |||
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Opia Opinogóra - FC 2012 Różan | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-25 | Rzekunianka Rzekuń - Opia Opinogóra | 1 - 3 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Gladiator Słoszewo - Opia Opinogóra | ακυρώθηκε | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Γύρος 29 | |||
2024-06-29 | Opia Opinogóra - Naprzód Zielonki | 2 - 2 | |
2024-06-26 | Naprzód Zielonki - Opia Opinogóra | 4 - 2 | |
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Opia Opinogóra - Rzekunianka Rzekuń | 0 - 3 |
Βαθμολογίες
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wkra Żuromin | 27 | 22 | 4 | 1 | 87:19 | 70 |
2
|
Opia Opinogóra | 27 | 21 | 4 | 2 | 66:23 | 67 |
3
|
Rzekunianka Rzekuń | 27 | 16 | 3 | 8 | 66:42 | 51 |
4
|
Kryształ Glinojeck | 27 | 15 | 6 | 6 | 57:41 | 51 |
5
|
Sona Nowe Miasto | 27 | 14 | 6 | 7 | 51:35 | 48 |
6
|
Korona Szydłowo | 27 | 13 | 5 | 9 | 59:41 | 44 |
7
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka | 27 | 14 | 2 | 11 | 62:54 | 44 |
8
|
GKS Strzegowo | 27 | 14 | 1 | 12 | 67:51 | 43 |
9
|
ULKS Ołdaki | 27 | 12 | 3 | 12 | 54:45 | 39 |
10
|
Kurpik Kadzidło | 27 | 9 | 3 | 15 | 54:66 | 30 |
11
|
Konopianka Konopki | 27 | 8 | 6 | 13 | 53:65 | 30 |
12
|
Wkra Radzanów | 27 | 9 | 3 | 15 | 56:75 | 30 |
13
|
Tęcza Ojrzeń | 27 | 8 | 4 | 15 | 50:55 | 28 |
14
|
Wymakracz Długosiodło | 27 | 6 | 2 | 19 | 40:69 | 20 |
15
|
Wkra Sochocin | 27 | 5 | 0 | 22 | 28:89 | 15 |
16
|
GKS Comfort Gumino | 27 | 3 | 2 | 22 | 34:114 | 11 |