Opia Opinogóra - Naprzód Zielonki (2-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Opia Opinogóra
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-09 | Gladiator Słoszewo - Opia Opinogóra | - | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Γύρος 29 | |||
2024-06-29 | Opia Opinogóra - Naprzód Zielonki | 2 - 2 | |
2024-06-26 | Naprzód Zielonki - Opia Opinogóra | 4 - 2 | |
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Opia Opinogóra - Rzekunianka Rzekuń | 0 - 3 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Kurpik Kadzidło - Opia Opinogóra | 2 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-02 | Opia Opinogóra - Sona Nowe Miasto | 0 - 2 |
Σειρά 7
Γενικός
Opia Opinogóra + Naprzód Zielonki Less than 4.5 cards 10 από 10
Opia Opinogóra Ήττες 3
Opia Opinogóra Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Opia Opinogóra Περισσότερα από 2.5 γκολ 7 από 8
Naprzód Zielonki Νίκες 4
Naprzód Zielonki Περισσότερα από 2.5 γκολ 9 από 10
Naprzód Zielonki Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 6 από 8
Opia Opinogóra - Naprzód Zielonki
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, αγώνα Opia Opinogóra - Naprzód Zielonki, ώρα έναρξης 2024-06-29 14:00:16 διεθνής ώρα.
Opia Opinogóra και Naprzód Zielonki συμμετέχει στο πρωτάθλημα Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Naprzód Zielonki
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-06 | LKS Chlebnia - Naprzód Zielonki | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-30 | Naprzód Zielonki - LKS Promna | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Proch Pionki - Naprzód Zielonki | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-16 | Naprzód Zielonki - Żyrardowianka Żyrardów | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-09 | Radomiak II Radom - Naprzód Zielonki | - | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-29 | Opia Opinogóra - Naprzód Zielonki | 2 - 2 | |
2024-06-26 | Naprzód Zielonki - Opia Opinogóra | 4 - 2 | |
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Naprzód Zielonki - KS Orzeł Baniocha | 5 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Naprzód Zielonki - Promyk Nowa Sucha | 0 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-07 | Naprzód Zielonki - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | ακυρώθηκε |
Βαθμολογίες
V. Liga - Mazowiecka 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Przasnysz | 30 | 26 | 3 | 1 | 112:26 | 81 |
2
|
Makowianka Maków Mazowiecki | 30 | 22 | 2 | 6 | 82:26 | 68 |
3
|
Nadnarwianka Pułtusk | 30 | 21 | 2 | 7 | 103:30 | 65 |
4
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 30 | 17 | 5 | 8 | 73:44 | 56 |
5
|
Polonia II Warszawa | 30 | 15 | 5 | 10 | 91:50 | 50 |
6
|
Żbik Nasielsk | 30 | 14 | 6 | 10 | 69:58 | 48 |
7
|
Drukarz Warszawa | 30 | 13 | 4 | 13 | 78:68 | 43 |
8
|
Świt Staroźreby | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:73 | 42 |
9
|
Mazur Gostynin | 30 | 11 | 6 | 13 | 52:68 | 39 |
10
|
Huragan Wołomin | 30 | 11 | 5 | 14 | 53:49 | 38 |
11
|
PAF Płońsk | 30 | 9 | 8 | 13 | 61:82 | 35 |
12
|
MKS Ciechanów | 30 | 8 | 5 | 17 | 36:68 | 29 |
13
|
Okęcie Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 41:72 | 28 |
14
|
Amator Maszewo | 30 | 6 | 5 | 19 | 39:92 | 23 |
15
|
Unia Warszawa | 30 | 6 | 4 | 20 | 38:94 | 22 |
16
|
Wkra Bieżuń | 30 | 5 | 3 | 22 | 31:118 | 18 |
V. Liga - Mazowiecka 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tygrys Huta Mińska | 30 | 21 | 7 | 2 | 88:36 | 70 |
2
|
Talent Warszawa | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:39 | 68 |
3
|
Radomiak II Radom | 30 | 19 | 5 | 6 | 78:34 | 62 |
4
|
Milan Milanówek | 30 | 16 | 2 | 12 | 56:38 | 50 |
5
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 30 | 15 | 5 | 10 | 63:46 | 50 |
6
|
LKS Promna | 30 | 16 | 2 | 12 | 61:57 | 50 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 30 | 15 | 4 | 11 | 65:58 | 49 |
8
|
Escola Varsovia | 30 | 15 | 2 | 13 | 75:50 | 47 |
9
|
LKS Chlebnia | 30 | 13 | 7 | 10 | 51:35 | 46 |
10
|
Energia Kozienice | 30 | 13 | 6 | 11 | 74:50 | 45 |
11
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 30 | 12 | 7 | 11 | 67:50 | 43 |
12
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 30 | 10 | 3 | 17 | 62:69 | 33 |
13
|
KS Teresin | 30 | 8 | 4 | 18 | 34:76 | 28 |
14
|
Watra Mrozy | 30 | 6 | 3 | 21 | 28:86 | 21 |
15
|
Płomień Dębe Wielkie | 30 | 3 | 5 | 22 | 33:121 | 14 |
16
|
Naprzód Skórzec | 30 | 2 | 4 | 24 | 26:101 | 10 |