Σλομπότα Ουζίσε - FK Jedinstvo Ub (1-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
3-4-3
Σχηματισμός γραμμών
48.8
Συνολική βαθμολογία παικτών
56.5 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
12 | Luka Savic | G | 22 | ||
4 | Aleksandar Cvetic | D | 25 | 0,1M+ | |
15 | Rade Glišović | D | 28 | 0,2M+ | 47.7 |
5 | Semir Alic | D | 17 | ||
7 | Todor Glisovic | M | |||
29 | Myung Se-Jin | M | 22 | ||
28 | Mihailo Jovanović | D | 34 | 0,3M+ | |
22 | Petar Jovanovic | D | 41 | 0,0M+ | |
11 | Andrej Djukic | M | 19 | ||
20 | Shedrack Charles | F | |||
10 | Vladimir Siladji | F | 30 | 0,9M+ | |
Υποκατάστατο | |||||
1 | Djordje Vukasinovic | G | 26 | ||
17 | Milan Srbijanac | D | 22 | 0,1M+ | |
2 | Marko Janković | D | 23 | 0,1M+ | |
21 | Nikola Eskić | M | 25 | 0,5M+ | |
14 | Ognjen Milanovic | M | 22 | ||
27 | Marko Stanojević | M | 26 | 0,1M+ | 49.9 |
8 | Savo Rašković | M | 20 | ||
26 | Aleksa Petrovic | M | |||
18 | Ognjen Starcevic | M | |||
9 | Bojan Gajić | F | |||
24 | Dragoljub Radoman | F |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-3-1-2
Σχηματισμός γραμμών
50.5
Συνολική βαθμολογία παικτών
99.3 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
99 | Mišo Dubljanić | G | 23 | 0,0M+ | 49.3 |
11 | Nemanja Doderovic | D | |||
16 | Miodrag Pivas | M | |||
21 | Mirko Andric | D | |||
3 | Stefan Golubović | D | 22 | 0,1M+ | |
8 | Dejan Milicevic | M | 31 | 0,6M+ | 50.5 |
88 | Djordje Mitic | M | |||
38 | Zubairu Ibrahim | M | |||
10 | Danilo Miladinović | M | 19 | ||
90 | Kwaku Karikari | F | |||
9 | Igor Milanovic | M | |||
Υποκατάστατο | |||||
1 | Ivan Jovanovic | G | |||
30 | Ivan Radovanović | D | 35 | 2,3M+ | 52.5 |
22 | Aleksa Paic | D | |||
44 | Kristijan Boskovic | D | |||
4 | Luka Radivojevic | M | 24 | ||
55 | Ognjen Dimitrić | M | 25 | 0,1M+ | 49.7 |
18 | Strahinja Rakić | M | |||
20 | Stefan Denic | M | 21 | ||
27 | Uros Stevancevic | F | |||
37 | Said Khamis | F | 23 | ||
19 | Branislav Runjajić | F |
Εκδηλώσεις: Σλομπότα Ουζίσε
Prva Liga | |||
Γύρος 7 | |||
2024-05-26 | Σλομπότα Ουζίσε - Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ | 1 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-19 | Κολουμπάρα Λαζαρέβατς - Σλομπότα Ουζίσε | 0 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-13 | FK Mladost GAT - Σλομπότα Ουζίσε | 1 - 1 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-08 | Σλομπότα Ουζίσε - Νόβι Σαντ | 3 - 3 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-02 | Μεταλάκ Μιλανόβατς - Σλομπότα Ουζίσε | 1 - 2 |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.5
|
3.2
|
2.5
|
Click on the odds to view the odds history
Σλομπότα Ουζίσε - FK Jedinstvo Ub
Σερβία, Prva Liga, αγώνα Σλομπότα Ουζίσε - FK Jedinstvo Ub, ώρα έναρξης 2024-03-23 16:00:00 διεθνής ώρα.
Σλομπότα Ουζίσε και FK Jedinstvo Ub συμμετέχει στο πρωτάθλημα Prva Liga, Σερβία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FK Jedinstvo Ub
Prva Liga | |||
Γύρος 7 | |||
2024-05-24 | FK Jedinstvo Ub - Σμεντέρεβο | 2 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-18 | Σρέμσκα Μιτρόβιτσα - FK Jedinstvo Ub | 0 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-12 | FK Jedinstvo Ub - Μάσκβα Σαμπάτς | 2 - 1 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-07 | Γκράφικαρ Μπέρογκραντ - FK Jedinstvo Ub | 2 - 4 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-01 | FK Jedinstvo Ub - FK Tekstilac Odžaci | 2 - 1 |
Βαθμολογίες
Prva Liga 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ΟΦΚ Βελιγραδίου | 30 | 19 | 5 | 6 | 54:25 | 62 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 30 | 15 | 7 | 8 | 38:30 | 52 |
3
|
Ιντζίτζα | 30 | 15 | 5 | 10 | 37:25 | 50 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 30 | 13 | 9 | 8 | 37:21 | 48 |
5
|
Σμεντέρεβο | 30 | 12 | 12 | 6 | 34:23 | 48 |
6
|
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | 30 | 11 | 9 | 10 | 27:27 | 42 |
7
|
Μάσκβα Σαμπάτς | 30 | 11 | 9 | 10 | 29:24 | 42 |
8
|
Γκράφικαρ Μπέρογκραντ | 30 | 11 | 9 | 10 | 43:42 | 42 |
9
|
Ντουμπόσισα | 30 | 10 | 11 | 9 | 26:30 | 41 |
10
|
OFK Vršac | 30 | 10 | 9 | 11 | 25:27 | 39 |
11
|
Μεταλάκ Μιλανόβατς | 30 | 9 | 10 | 11 | 25:31 | 37 |
12
|
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | 30 | 9 | 9 | 12 | 38:40 | 36 |
13
|
Σλομπότα Ουζίσε | 30 | 8 | 9 | 13 | 22:31 | 33 |
14
|
FK Mladost GAT | 30 | 8 | 10 | 12 | 29:34 | 34 |
15
|
Νόβι Σαντ | 30 | 6 | 4 | 20 | 25:52 | 22 |
16
|
Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ | 30 | 6 | 7 | 17 | 27:54 | 19 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ΟΦΚ Βελιγραδίου | 37 | 22 | 7 | 8 | 63:32 | 73 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 37 | 20 | 7 | 10 | 51:39 | 67 |
3
|
Ιντζίτζα | 37 | 17 | 8 | 12 | 46:35 | 59 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 37 | 15 | 12 | 10 | 44:27 | 57 |
5
|
Σμεντέρεβο | 37 | 14 | 14 | 9 | 40:31 | 56 |
6
|
Μάσκβα Σαμπάτς | 37 | 13 | 12 | 12 | 36:29 | 51 |
7
|
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | 37 | 13 | 11 | 13 | 30:32 | 50 |
8
|
Γκράφικαρ Μπέρογκραντ | 37 | 12 | 12 | 13 | 51:54 | 48 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Vršac | 37 | 14 | 11 | 12 | 33:31 | 53 |
2
|
Ντουμπόσισα | 37 | 12 | 14 | 11 | 33:38 | 50 |
3
|
FK Mladost GAT | 37 | 11 | 13 | 13 | 35:38 | 46 |
4
|
Σλομπότα Ουζίσε | 37 | 11 | 13 | 13 | 34:39 | 46 |
5
|
Μεταλάκ Μιλανόβατς | 37 | 11 | 12 | 14 | 32:38 | 45 |
6
|
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | 37 | 10 | 13 | 14 | 42:46 | 43 |
7
|
Νόβι Σαντ | 37 | 8 | 7 | 22 | 37:62 | 31 |
8
|
Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ | 37 | 6 | 8 | 23 | 32:68 | 20 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ΟΦΚ Βελιγραδίου | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Μάσκβα Σαμπάτς | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
Σμεντέρεβο | ||||||
|
Ιντζίτζα | ||||||
|
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | ||||||
|
Γκράφικαρ Μπέρογκραντ |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Vršac | ||||||
|
Ντουμπόσισα | ||||||
|
Μεταλάκ Μιλανόβατς | ||||||
|
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | ||||||
|
Σλομπότα Ουζίσε | ||||||
|
Νόβι Σαντ | ||||||
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ |
Promotion Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ΟΦΚ Βελιγραδίου | ||||||
|
Σμεντέρεβο | ||||||
|
Ιντζίτζα | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
Γκράφικαρ Μπέρογκραντ | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | ||||||
|
Μάσκβα Σαμπάτς |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | ||||||
|
Μεταλάκ Μιλανόβατς | ||||||
|
Σλομπότα Ουζίσε | ||||||
|
Ντουμπόσισα | ||||||
|
OFK Vršac | ||||||
|
Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ | ||||||
|
Νόβι Σαντ |