Kujawiak Kowal - Gopło Kruszwica , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Kujawiak Kowal
Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-15 | Start Stawki - Kujawiak Kowal | ακυρώθηκε | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-08 | Kujawiak Kowal - Sadownik Waganiec | ακυρώθηκε | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-01 | KS Notecianka Pakość - Kujawiak Kowal | 0 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-25 | Kujawiak Kowal - Lubienianka Lubień Kujawski | 8 - 0 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-18 | Kujawiak Kowal - Wisła Dobrzyń nad Wisłą | 4 - 1 |
Kujawiak Kowal - Gopło Kruszwica
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska, αγώνα Kujawiak Kowal - Gopło Kruszwica, ώρα έναρξης 2024-03-30 13:00:00 διεθνής ώρα.
Kujawiak Kowal και Gopło Kruszwica συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Gopło Kruszwica
Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-15 | Gopło Kruszwica - MLKS Unia Gniewkowo | ακυρώθηκε | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-08 | LTP Lubanie - Gopło Kruszwica | ακυρώθηκε | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-30 | Gopło Kruszwica - Zdrój Ciechocinek | 0 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-25 | Cukrownik Tuczno - Gopło Kruszwica | 1 - 1 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-18 | Gopło Kruszwica - Zjednoczeni Piotrków Kujawski | 4 - 3 |
Βαθμολογίες
Klasa Okręgowa - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tarpan Mrocza | 29 | 21 | 3 | 5 | 109:29 | 66 |
2
|
GLKS Dobrcz-Wudzyn | 29 | 20 | 5 | 4 | 108:35 | 65 |
3
|
LZS Mustang Ostaszewo | 28 | 19 | 6 | 3 | 79:22 | 63 |
4
|
Zawisza II Bydgoszcz | 29 | 14 | 5 | 10 | 69:43 | 47 |
5
|
Victoria Czernikowo | 28 | 14 | 5 | 9 | 44:32 | 47 |
6
|
Naprzód Jabłonowo Pomorskie | 29 | 13 | 7 | 9 | 64:43 | 46 |
7
|
Olimpia II Grudziądz | 28 | 13 | 3 | 12 | 70:54 | 42 |
8
|
KS Sokół Radomin | 29 | 12 | 6 | 11 | 64:50 | 42 |
9
|
Promień Kowalewo Pomorskie | 28 | 12 | 3 | 13 | 41:63 | 39 |
10
|
LKS Dąbrowa Chełmińska | 28 | 12 | 2 | 14 | 57:67 | 38 |
11
|
Krajna Sępólno Krajeńskie | 29 | 10 | 6 | 13 | 65:77 | 36 |
12
|
Cyklon Kończewice | 28 | 10 | 5 | 13 | 37:51 | 35 |
13
|
BKS Bydgoszcz | 29 | 9 | 3 | 17 | 46:69 | 30 |
14
|
Victoria Lisewo | 29 | 9 | 1 | 19 | 49:116 | 28 |
15
|
LKS Rawys Raciąż | 28 | 8 | 3 | 17 | 64:83 | 27 |
16
|
KS Stal Grudziądz | 30 | 1 | 1 | 28 | 13:145 | 4 |
Klasa Okręgowa - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kujawiak Kowal | 29 | 25 | 2 | 2 | 112:29 | 77 |
2
|
Wisła Dobrzyń nad Wisłą | 29 | 21 | 4 | 4 | 113:33 | 67 |
3
|
MLKS Unia Gniewkowo | 29 | 18 | 5 | 6 | 105:42 | 59 |
4
|
Piast Kołodziejowo | 29 | 17 | 6 | 6 | 83:42 | 57 |
5
|
Noteć Gębice | 28 | 19 | 0 | 9 | 92:52 | 57 |
6
|
KS Notecianka Pakość | 29 | 16 | 7 | 6 | 65:48 | 55 |
7
|
Start Stawki | 29 | 16 | 5 | 8 | 78:46 | 53 |
8
|
Zdrój Ciechocinek | 30 | 11 | 6 | 13 | 50:67 | 39 |
9
|
Kujawiak Kruszyn | 29 | 12 | 2 | 15 | 66:73 | 38 |
10
|
Gopło Kruszwica | 29 | 9 | 7 | 13 | 53:55 | 34 |
11
|
Kujawy Markowice | 28 | 8 | 4 | 16 | 58:89 | 28 |
12
|
Lubienianka Lubień Kujawski | 29 | 7 | 5 | 17 | 62:91 | 26 |
13
|
LTP Lubanie | 29 | 6 | 7 | 16 | 47:73 | 25 |
14
|
Zjednoczeni Piotrków Kujawski | 30 | 5 | 4 | 21 | 37:120 | 19 |
15
|
Cukrownik Tuczno | 29 | 4 | 3 | 22 | 39:107 | 15 |
16
|
Sadownik Waganiec | 29 | 4 | 1 | 24 | 36:129 | 13 |