Kujawiak Kowal - Gopło Kruszwica , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Kujawiak Kowal
Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-15 | Start Stawki - Kujawiak Kowal | geannuleerd | |
Ronde 29 | |||
2024-06-08 | Kujawiak Kowal - Sadownik Waganiec | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-01 | KS Notecianka Pakość - Kujawiak Kowal | 0 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-25 | Kujawiak Kowal - Lubienianka Lubień Kujawski | 8 - 0 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-18 | Kujawiak Kowal - Wisła Dobrzyń nad Wisłą | 4 - 1 |
Kujawiak Kowal - Gopło Kruszwica
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska, match Kujawiak Kowal - Gopło Kruszwica, starttijd 2024-03-30 13:00:00 internationale tijd.
Kujawiak Kowal en Gopło Kruszwica neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Gopło Kruszwica
Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-15 | Gopło Kruszwica - MLKS Unia Gniewkowo | geannuleerd | |
Ronde 29 | |||
2024-06-08 | LTP Lubanie - Gopło Kruszwica | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-05-30 | Gopło Kruszwica - Zdrój Ciechocinek | 0 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-25 | Cukrownik Tuczno - Gopło Kruszwica | 1 - 1 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-18 | Gopło Kruszwica - Zjednoczeni Piotrków Kujawski | 4 - 3 |
Klassement
Klasa Okręgowa - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tarpan Mrocza | 29 | 21 | 3 | 5 | 109:29 | 66 |
2
|
GLKS Dobrcz-Wudzyn | 29 | 20 | 5 | 4 | 108:35 | 65 |
3
|
LZS Mustang Ostaszewo | 28 | 19 | 6 | 3 | 79:22 | 63 |
4
|
Zawisza II Bydgoszcz | 29 | 14 | 5 | 10 | 69:43 | 47 |
5
|
Victoria Czernikowo | 28 | 14 | 5 | 9 | 44:32 | 47 |
6
|
Naprzód Jabłonowo Pomorskie | 29 | 13 | 7 | 9 | 64:43 | 46 |
7
|
Olimpia II Grudziądz | 28 | 13 | 3 | 12 | 70:54 | 42 |
8
|
KS Sokół Radomin | 29 | 12 | 6 | 11 | 64:50 | 42 |
9
|
Promień Kowalewo Pomorskie | 28 | 12 | 3 | 13 | 41:63 | 39 |
10
|
LKS Dąbrowa Chełmińska | 28 | 12 | 2 | 14 | 57:67 | 38 |
11
|
Krajna Sępólno Krajeńskie | 29 | 10 | 6 | 13 | 65:77 | 36 |
12
|
Cyklon Kończewice | 28 | 10 | 5 | 13 | 37:51 | 35 |
13
|
BKS Bydgoszcz | 29 | 9 | 3 | 17 | 46:69 | 30 |
14
|
Victoria Lisewo | 29 | 9 | 1 | 19 | 49:116 | 28 |
15
|
LKS Rawys Raciąż | 28 | 8 | 3 | 17 | 64:83 | 27 |
16
|
KS Stal Grudziądz | 30 | 1 | 1 | 28 | 13:145 | 4 |
Klasa Okręgowa - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kujawiak Kowal | 29 | 25 | 2 | 2 | 112:29 | 77 |
2
|
Wisła Dobrzyń nad Wisłą | 29 | 21 | 4 | 4 | 113:33 | 67 |
3
|
MLKS Unia Gniewkowo | 29 | 18 | 5 | 6 | 105:42 | 59 |
4
|
Piast Kołodziejowo | 29 | 17 | 6 | 6 | 83:42 | 57 |
5
|
Noteć Gębice | 28 | 19 | 0 | 9 | 92:52 | 57 |
6
|
KS Notecianka Pakość | 29 | 16 | 7 | 6 | 65:48 | 55 |
7
|
Start Stawki | 29 | 16 | 5 | 8 | 78:46 | 53 |
8
|
Zdrój Ciechocinek | 30 | 11 | 6 | 13 | 50:67 | 39 |
9
|
Kujawiak Kruszyn | 29 | 12 | 2 | 15 | 66:73 | 38 |
10
|
Gopło Kruszwica | 29 | 9 | 7 | 13 | 53:55 | 34 |
11
|
Kujawy Markowice | 28 | 8 | 4 | 16 | 58:89 | 28 |
12
|
Lubienianka Lubień Kujawski | 29 | 7 | 5 | 17 | 62:91 | 26 |
13
|
LTP Lubanie | 29 | 6 | 7 | 16 | 47:73 | 25 |
14
|
Zjednoczeni Piotrków Kujawski | 30 | 5 | 4 | 21 | 37:120 | 19 |
15
|
Cukrownik Tuczno | 29 | 4 | 3 | 22 | 39:107 | 15 |
16
|
Sadownik Waganiec | 29 | 4 | 1 | 24 | 36:129 | 13 |