Rodina 2 Moscow - Βέλες (2-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Rodina 2 Moscow
2. Liga, Division A | |||
Γύρος 18 | |||
2024-06-08 | Rodina 2 Moscow - Τσελιαμπίνσκ | 1 - 3 | |
Γύρος 17 | |||
2024-06-03 | Chayka Peschanokopskoye - Rodina 2 Moscow | 2 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-30 | Rodina 2 Moscow - Ούφα | 0 - 0 | |
Γύρος 16 | |||
2024-05-26 | Μουρόμ - Rodina 2 Moscow | 1 - 0 | |
Γύρος 15 | |||
2024-05-19 | Rodina 2 Moscow - Ρότορ | 2 - 0 |
Σειρά 6
Γενικός
Rodina 2 Moscow + Βέλες Less than 4.5 cards 9 από 9
Βέλες Λιγότερο από 2.5 γκολ 4 από 5
Βέλες Πρώτη να παραδοθεί 4 από 5
Βέλες Ήττες 4
Βέλες Χωρίς μηδέν παθητικό 4
Βέλες Less than 4.5 cards 8 από 8
Rodina 2 Moscow Χωρίς νίκες 5
Rodina 2 Moscow Χωρίς μηδέν παθητικό 9
Rodina 2 Moscow Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
Rodina 2 Moscow Πρώτη να παραδοθεί 7 από 9
Rodina 2 Moscow Less than 4.5 cards 10 από 10
Rodina 2 Moscow - Βέλες
Ρωσία, 2. Liga, Division A, αγώνα Rodina 2 Moscow - Βέλες, ώρα έναρξης 2024-04-03 11:00:00 διεθνής ώρα.
Rodina 2 Moscow και Βέλες συμμετέχει στο πρωτάθλημα 2. Liga, Division A, Ρωσία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Βέλες
2. Liga, Division A | |||
Γύρος 18 | |||
2024-06-08 | Βέλες - Κρασνοντάρ 2 | 2 - 1 | |
Γύρος 17 | |||
2024-06-03 | Μεταλούργκ Λιπέτσκ - Βέλες | 0 - 3 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-30 | Βέλες - FC Novosibirsk | 1 - 1 | |
Γύρος 16 | |||
2024-05-26 | Βέλες - Τσελιαμπίνσκ | 0 - 1 | |
Γύρος 15 | |||
2024-05-19 | Μουρόμ - Βέλες | 0 - 1 |
Βαθμολογίες
Stage 1, Group Gold: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κρασνοντάρ 2 | 18 | 9 | 6 | 3 | 27:20 | 33 |
2
|
Ούφα | 18 | 9 | 4 | 5 | 23:10 | 31 |
3
|
Ρότορ | 18 | 7 | 7 | 4 | 21:17 | 28 |
4
|
Μουρόμ | 18 | 6 | 6 | 6 | 24:26 | 24 |
5
|
Βέλες | 18 | 6 | 6 | 6 | 16:21 | 24 |
6
|
Chayka Peschanokopskoye | 18 | 6 | 5 | 7 | 23:21 | 23 |
7
|
Βόλγα Ουλιανόβσκ | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:18 | 23 |
8
|
Ίρτις | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:15 | 23 |
9
|
Ντιναμό Μπρζάνσκ | 18 | 6 | 4 | 8 | 18:22 | 22 |
10
|
Σπάρτακ Κοστρόμα | 18 | 3 | 4 | 11 | 13:25 | 13 |
Stage 1, Group Silver: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Novosibirsk | 18 | 10 | 5 | 3 | 22:13 | 35 |
2
|
Rodina 2 Moscow | 18 | 9 | 5 | 4 | 17:13 | 32 |
3
|
Μεταλούργκ Λιπέτσκ | 18 | 7 | 6 | 5 | 19:20 | 27 |
4
|
Τσελιαμπίνσκ | 18 | 7 | 5 | 6 | 19:16 | 26 |
5
|
Τεκστιλσχίκ Ιβανόβο | 18 | 6 | 7 | 5 | 25:18 | 25 |
6
|
Κουρσκ | 18 | 7 | 4 | 7 | 27:19 | 25 |
7
|
Forte Taganrog | 18 | 7 | 3 | 8 | 24:27 | 24 |
8
|
Άμκαρ Περμ | 18 | 6 | 6 | 6 | 19:17 | 24 |
9
|
Σερτάνοβο Μόσχας | 18 | 5 | 7 | 6 | 21:18 | 22 |
10
|
Σαλούτ Μπελγορό | 18 | 1 | 2 | 15 | 14:46 | 5 |
Stage 2, Group Gold: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ούφα | 18 | 9 | 6 | 3 | 26:9 | 33 |
2
|
Chayka Peschanokopskoye | 18 | 8 | 7 | 3 | 25:17 | 31 |
3
|
FC Novosibirsk | 18 | 6 | 9 | 3 | 18:13 | 27 |
4
|
Τσελιαμπίνσκ | 18 | 6 | 7 | 5 | 23:19 | 25 |
5
|
Ρότορ | 18 | 7 | 4 | 7 | 20:20 | 25 |
6
|
Βέλες | 18 | 7 | 4 | 7 | 15:16 | 25 |
7
|
Κρασνοντάρ 2 | 18 | 5 | 6 | 7 | 15:24 | 21 |
8
|
Rodina 2 Moscow | 18 | 5 | 5 | 8 | 25:23 | 20 |
9
|
Μουρόμ | 18 | 5 | 5 | 8 | 20:27 | 20 |
10
|
Μεταλούργκ Λιπέτσκ | 18 | 3 | 5 | 10 | 9:28 | 14 |
Stage 2, Group Silver: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σπάρτακ Κοστρόμα | 18 | 10 | 5 | 3 | 24:9 | 35 |
2
|
Τεκστιλσχίκ Ιβανόβο | 18 | 6 | 10 | 2 | 17:13 | 28 |
3
|
Καλούγκα | 18 | 7 | 6 | 5 | 30:26 | 27 |
4
|
Κουρσκ | 18 | 8 | 3 | 7 | 18:19 | 27 |
5
|
Ίρτις | 18 | 6 | 8 | 4 | 18:16 | 26 |
6
|
Βόλγα Ουλιανόβσκ | 18 | 6 | 5 | 7 | 24:15 | 23 |
7
|
Μασχούκ-Κμβ Πιατογκόρσκ | 18 | 6 | 4 | 8 | 14:20 | 22 |
8
|
Ντζερζίνσκ | 18 | 5 | 6 | 7 | 17:23 | 21 |
9
|
Torpedo Miass | 18 | 4 | 5 | 9 | 16:26 | 17 |
10
|
Ντιναμό Μπρζάνσκ | 18 | 3 | 6 | 9 | 18:29 | 15 |