Rodina 2 Moscow - Veles Moscow (2-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Rodina 2 Moscow
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-06-08 | Rodina 2 Moscow - FC Chelyabinsk | 1 - 3 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-06-03 | Chayka Peschanokopskoye - Rodina 2 Moscow | 2 - 0 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-30 | Rodina 2 Moscow - FK Ufa | 0 - 0 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-05-26 | FC Murom - Rodina 2 Moscow | 1 - 0 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-05-19 | Rodina 2 Moscow - SK Rotor | 2 - 0 |
dizi 6
Genel
Rodina 2 Moscow + Veles Moscow Less than 4.5 cards 9 itibaren 9
Veles Moscow 2.5 gol altı 4 itibaren 5
Veles Moscow İlk gol yiyen 4 itibaren 5
Veles Moscow Kayıplar 4
Veles Moscow Gol yenilen maçlar 4
Veles Moscow Less than 4.5 cards 8 itibaren 8
Rodina 2 Moscow Galibiyetsiz 5
Rodina 2 Moscow Gol yenilen maçlar 9
Rodina 2 Moscow Karşılıklı gol 4 itibaren 5
Rodina 2 Moscow İlk gol yiyen 7 itibaren 9
Rodina 2 Moscow Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Rodina 2 Moscow - Veles Moscow
Rusya, 2. Liga, Division A, maç Rodina 2 Moscow - Veles Moscow, başlangıç zamanı 2024-04-03 11:00:00 uluslararası saat.
Rodina 2 Moscow Ve Veles Moscow şampiyonaya katılır 2. Liga, Division A, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Veles Moscow
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-06-08 | Veles Moscow - FC Krasnodar-2 | 2 - 1 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-06-03 | Metallurg Lipetsk - Veles Moscow | 0 - 3 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-30 | Veles Moscow - FC Novosibirsk | 1 - 1 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-05-26 | Veles Moscow - FC Chelyabinsk | 0 - 1 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-05-19 | FC Murom - Veles Moscow | 0 - 1 |
Puan durumu
Stage 1, Group Gold: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Krasnodar-2 | 18 | 9 | 6 | 3 | 27:20 | 33 |
2
|
FK Ufa | 18 | 9 | 4 | 5 | 23:10 | 31 |
3
|
SK Rotor | 18 | 7 | 7 | 4 | 21:17 | 28 |
4
|
FC Murom | 18 | 6 | 6 | 6 | 24:26 | 24 |
5
|
Veles Moscow | 18 | 6 | 6 | 6 | 16:21 | 24 |
6
|
Chayka Peschanokopskoye | 18 | 6 | 5 | 7 | 23:21 | 23 |
7
|
FK Volga Ulyanovsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:18 | 23 |
8
|
Irtysh Omsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:15 | 23 |
9
|
Dinamo Brjansk | 18 | 6 | 4 | 8 | 18:22 | 22 |
10
|
Spartak Kostroma | 18 | 3 | 4 | 11 | 13:25 | 13 |
Stage 1, Group Silver: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Novosibirsk | 18 | 10 | 5 | 3 | 22:13 | 35 |
2
|
Rodina 2 Moscow | 18 | 9 | 5 | 4 | 17:13 | 32 |
3
|
Metallurg Lipetsk | 18 | 7 | 6 | 5 | 19:20 | 27 |
4
|
FC Chelyabinsk | 18 | 7 | 5 | 6 | 19:16 | 26 |
5
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 18 | 6 | 7 | 5 | 25:18 | 25 |
6
|
Avangard Kursk | 18 | 7 | 4 | 7 | 27:19 | 25 |
7
|
Forte Taganrog | 18 | 7 | 3 | 8 | 24:27 | 24 |
8
|
Amkar Perm | 18 | 6 | 6 | 6 | 19:17 | 24 |
9
|
FC Chertanovo Moskova | 18 | 5 | 7 | 6 | 21:18 | 22 |
10
|
Salut Belgorod | 18 | 1 | 2 | 15 | 14:46 | 5 |
Stage 2, Group Gold: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Ufa | 18 | 9 | 6 | 3 | 26:9 | 33 |
2
|
Chayka Peschanokopskoye | 18 | 8 | 7 | 3 | 25:17 | 31 |
3
|
FC Novosibirsk | 18 | 6 | 9 | 3 | 18:13 | 27 |
4
|
FC Chelyabinsk | 18 | 6 | 7 | 5 | 23:19 | 25 |
5
|
SK Rotor | 18 | 7 | 4 | 7 | 20:20 | 25 |
6
|
Veles Moscow | 18 | 7 | 4 | 7 | 15:16 | 25 |
7
|
FC Krasnodar-2 | 18 | 5 | 6 | 7 | 15:24 | 21 |
8
|
Rodina 2 Moscow | 18 | 5 | 5 | 8 | 25:23 | 20 |
9
|
FC Murom | 18 | 5 | 5 | 8 | 20:27 | 20 |
10
|
Metallurg Lipetsk | 18 | 3 | 5 | 10 | 9:28 | 14 |
Stage 2, Group Silver: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spartak Kostroma | 18 | 10 | 5 | 3 | 24:9 | 35 |
2
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 18 | 6 | 10 | 2 | 17:13 | 28 |
3
|
FC Kaluga | 18 | 7 | 6 | 5 | 30:26 | 27 |
4
|
Avangard Kursk | 18 | 8 | 3 | 7 | 18:19 | 27 |
5
|
Irtysh Omsk | 18 | 6 | 8 | 4 | 18:16 | 26 |
6
|
FK Volga Ulyanovsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 24:15 | 23 |
7
|
Mashuk-KMV Pyatigorsk | 18 | 6 | 4 | 8 | 14:20 | 22 |
8
|
Khimik Dzerzhinsk | 18 | 5 | 6 | 7 | 17:23 | 21 |
9
|
Torpedo Miass | 18 | 4 | 5 | 9 | 16:26 | 17 |
10
|
Dinamo Brjansk | 18 | 3 | 6 | 9 | 18:29 | 15 |