Σανσινενά - Oλίμπο (0-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Σανσινενά
Torneo Federal A | |||
Γύρος 16 | |||
2024-06-30 | Σιρκούλο - Σανσινενά | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-06-23 | Σανσινενά - Σολ Ντε Μάγιο | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-06-16 | Deportivo Rincón - Σανσινενά | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-06-09 | Σανσινενά - CA Germinal | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-02 | Σιπολέτι - Σανσινενά | 0 - 0 | |
Γύρος 11 | |||
2024-05-27 | Σανσινενά - Βίλα Μίτρε | 0 - 2 | |
Γύρος 10 | |||
2024-05-19 | Oλίμπο - Σανσινενά | 2 - 0 | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-15 | Σανσινενά - Σάνταμαρινα | 0 - 0 | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-11 | Kimberley - Σανσινενά | 1 - 1 |
Σανσινενά - Oλίμπο
Αργεντινή, Torneo Federal A, αγώνα Σανσινενά - Oλίμπο, ώρα έναρξης 2024-04-10 19:00:00 διεθνής ώρα.
Σανσινενά και Oλίμπο συμμετέχει στο πρωτάθλημα Torneo Federal A, Αργεντινή.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Oλίμπο
Torneo Federal A | |||
Γύρος 16 | |||
2024-06-30 | CA Germinal - Oλίμπο | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-06-23 | Oλίμπο - Βίλα Μίτρε | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-06-16 | Σάνταμαρινα - Oλίμπο | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-06-09 | Oλίμπο - Σιρκούλο | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-02 | Deportivo Rincón - Oλίμπο | 1 - 2 | |
Γύρος 11 | |||
2024-05-26 | Oλίμπο - Σιπολέτι | 1 - 1 | |
Γύρος 10 | |||
2024-05-19 | Oλίμπο - Σανσινενά | 2 - 0 | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-15 | Oλίμπο - Kimberley | 1 - 1 | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-11 | Σολ Ντε Μάγιο - Oλίμπο | 0 - 3 |
Βαθμολογίες
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Oλίμπο | 12 | 7 | 3 | 2 | 16:8 | 24 |
2
|
CA Germinal | 12 | 6 | 5 | 1 | 18:10 | 23 |
3
|
Βίλα Μίτρε | 12 | 7 | 2 | 3 | 17:9 | 23 |
4
|
Kimberley | 12 | 4 | 6 | 2 | 11:7 | 18 |
5
|
Σιρκούλο | 12 | 4 | 3 | 5 | 13:18 | 15 |
6
|
Σολ Ντε Μάγιο | 12 | 4 | 2 | 6 | 12:21 | 14 |
7
|
Σιπολέτι | 12 | 2 | 6 | 4 | 6:9 | 12 |
8
|
Deportivo Rincón | 12 | 3 | 3 | 6 | 9:13 | 12 |
9
|
Σάνταμαρινα | 12 | 2 | 5 | 5 | 11:11 | 11 |
10
|
Σανσινενά | 12 | 1 | 5 | 6 | 8:15 | 8 |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | 12 | 7 | 2 | 3 | 14:7 | 23 |
2
|
Gutiérrez SC | 12 | 6 | 3 | 3 | 12:9 | 21 |
3
|
CD Argentino Monte Maiz | 12 | 4 | 6 | 2 | 9:7 | 18 |
4
|
San Martin de Mendoza | 12 | 5 | 3 | 4 | 8:6 | 18 |
5
|
Atenas Rio Cuarto | 12 | 5 | 2 | 5 | 16:14 | 17 |
6
|
Ουρακάν Λας Χέρας | 12 | 3 | 6 | 3 | 8:10 | 15 |
7
|
Ατλέτικο Καμιονέρος | 11 | 3 | 4 | 4 | 9:7 | 13 |
8
|
Χουβεντούδ | 12 | 2 | 5 | 5 | 8:13 | 11 |
9
|
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | 12 | 2 | 5 | 5 | 6:12 | 11 |
10
|
Σπορτίβο Εστουντιάντες | 11 | 2 | 4 | 5 | 11:16 | 10 |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | 10 | 6 | 3 | 1 | 12:4 | 21 |
2
|
Σπορτίβο Μπελγκράνο | 11 | 5 | 3 | 3 | 10:5 | 18 |
3
|
Linqueno | 11 | 5 | 3 | 3 | 9:5 | 18 |
4
|
Σπορτίβο Λας Παρέχας | 10 | 4 | 4 | 2 | 15:8 | 16 |
5
|
9 de Julio de Rafaela | 11 | 4 | 3 | 4 | 12:12 | 15 |
6
|
Ντάγκλας Χεγκ | 11 | 3 | 5 | 3 | 11:9 | 14 |
7
|
Σιβιλκόι | 11 | 3 | 5 | 3 | 10:9 | 14 |
8
|
Προνουντσιαμιέντο | 11 | 2 | 3 | 6 | 7:21 | 9 |
9
|
Χιμνάσια Ντε Κονσεπτιόν | 10 | 0 | 3 | 7 | 4:17 | 3 |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Sarmiento de la Banda | 11 | 7 | 2 | 2 | 16:6 | 23 |
2
|
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | 10 | 6 | 3 | 1 | 14:6 | 21 |
3
|
Σαν Μάρτιν Φορμόσα | 11 | 5 | 3 | 3 | 14:7 | 18 |
4
|
CA Sol de America de Formosa | 11 | 5 | 2 | 4 | 8:8 | 17 |
5
|
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε | 11 | 3 | 5 | 3 | 9:9 | 14 |
6
|
Αντολιάνα ντε Σάλτα | 10 | 3 | 4 | 3 | 7:7 | 13 |
7
|
Σαρμιένοτ Ντε Ρεζιστένσια | 11 | 2 | 5 | 4 | 7:10 | 11 |
8
|
Μπόκα Ουνίδος | 10 | 1 | 4 | 5 | 6:12 | 7 |
9
|
Ουνιόν Ντε Σουνκάλες | 11 | 1 | 2 | 8 | 6:22 | 5 |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
Σανσινενά | ||||||
|
Σάνταμαρινα | ||||||
|
Σιρκούλο | ||||||
|
Σολ Ντε Μάγιο | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Oλίμπο | ||||||
|
Βίλα Μίτρε | ||||||
|
Σιπολέτι |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | ||||||
|
Ουρακάν Λας Χέρας | ||||||
|
Χουβεντούδ | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | ||||||
|
Σπορτίβο Εστουντιάντες | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Ατλέτικο Καμιονέρος | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
9 de Julio de Rafaela | ||||||
|
Ντάγκλας Χεγκ | ||||||
|
Linqueno | ||||||
|
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | ||||||
|
Προνουντσιαμιέντο | ||||||
|
Σπορτίβο Μπελγκράνο | ||||||
|
Χιμνάσια Ντε Κονσεπτιόν | ||||||
|
Σιβιλκόι | ||||||
|
Σπορτίβο Λας Παρέχας |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μπόκα Ουνίδος | ||||||
|
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
Σαρμιένοτ Ντε Ρεζιστένσια | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε | ||||||
|
Αντολιάνα ντε Σάλτα | ||||||
|
Σαν Μάρτιν Φορμόσα | ||||||
|
Ουνιόν Ντε Σουνκάλες |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
Σανσινενά | ||||||
|
Σάνταμαρινα | ||||||
|
Σιρκούλο | ||||||
|
Σολ Ντε Μάγιο | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Oλίμπο | ||||||
|
Βίλα Μίτρε | ||||||
|
Σιπολέτι |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | ||||||
|
Ουρακάν Λας Χέρας | ||||||
|
Χουβεντούδ | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | ||||||
|
Σπορτίβο Εστουντιάντες | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Ατλέτικο Καμιονέρος | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
9 de Julio de Rafaela | ||||||
|
Ντάγκλας Χεγκ | ||||||
|
Linqueno | ||||||
|
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | ||||||
|
Προνουντσιαμιέντο | ||||||
|
Σπορτίβο Μπελγκράνο | ||||||
|
Χιμνάσια Ντε Κονσεπτιόν | ||||||
|
Σιβιλκόι | ||||||
|
Σπορτίβο Λας Παρέχας |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μπόκα Ουνίδος | ||||||
|
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
Σαρμιένοτ Ντε Ρεζιστένσια | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε | ||||||
|
Αντολιάνα ντε Σάλτα | ||||||
|
Σαν Μάρτιν Φορμόσα | ||||||
|
Ουνιόν Ντε Σουνκάλες |