CA Sansinena SD - Olimpo Bahia Blanca (0-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CA Sansinena SD
Torneo Federal A | |||
Ronde 16 | |||
2024-06-30 | Club Circulo Deportivo - CA Sansinena SD | - | |
Ronde 15 | |||
2024-06-23 | CA Sansinena SD - Sol de Mayo | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-16 | Deportivo Rincón - CA Sansinena SD | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-09 | CA Sansinena SD - CA Germinal | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-02 | Cipolletti - CA Sansinena SD | 0 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-27 | CA Sansinena SD - Villa Mitre de Bahia Blanca | 0 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-19 | Olimpo Bahia Blanca - CA Sansinena SD | 2 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-15 | CA Sansinena SD - CD Santamarina Tandil | 0 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-11 | Kimberley - CA Sansinena SD | 1 - 1 |
CA Sansinena SD - Olimpo Bahia Blanca
Argentinië, Torneo Federal A, match CA Sansinena SD - Olimpo Bahia Blanca, starttijd 2024-04-10 19:00:00 internationale tijd.
CA Sansinena SD en Olimpo Bahia Blanca neemt deel aan het kampioenschap Torneo Federal A, Argentinië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Olimpo Bahia Blanca
Torneo Federal A | |||
Ronde 16 | |||
2024-06-30 | CA Germinal - Olimpo Bahia Blanca | - | |
Ronde 15 | |||
2024-06-23 | Olimpo Bahia Blanca - Villa Mitre de Bahia Blanca | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-16 | CD Santamarina Tandil - Olimpo Bahia Blanca | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-09 | Olimpo Bahia Blanca - Club Circulo Deportivo | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-02 | Deportivo Rincón - Olimpo Bahia Blanca | 1 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-26 | Olimpo Bahia Blanca - Cipolletti | 1 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-19 | Olimpo Bahia Blanca - CA Sansinena SD | 2 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-15 | Olimpo Bahia Blanca - Kimberley | 1 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-11 | Sol de Mayo - Olimpo Bahia Blanca | 0 - 3 |
Klassement
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Olimpo Bahia Blanca | 12 | 7 | 3 | 2 | 16:8 | 24 |
2
|
CA Germinal | 12 | 6 | 5 | 1 | 18:10 | 23 |
3
|
Villa Mitre de Bahia Blanca | 12 | 7 | 2 | 3 | 17:9 | 23 |
4
|
Kimberley | 12 | 4 | 6 | 2 | 11:7 | 18 |
5
|
Club Circulo Deportivo | 12 | 4 | 3 | 5 | 13:18 | 15 |
6
|
Sol de Mayo | 12 | 4 | 2 | 6 | 12:21 | 14 |
7
|
Cipolletti | 12 | 2 | 6 | 4 | 6:9 | 12 |
8
|
Deportivo Rincón | 12 | 3 | 3 | 6 | 9:13 | 12 |
9
|
CD Santamarina Tandil | 12 | 2 | 5 | 5 | 11:11 | 11 |
10
|
CA Sansinena SD | 12 | 1 | 5 | 6 | 8:15 | 8 |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ciudad de Bolivar | 12 | 7 | 2 | 3 | 14:7 | 23 |
2
|
Gutiérrez SC | 12 | 6 | 3 | 3 | 12:9 | 21 |
3
|
CD Argentino Monte Maiz | 12 | 4 | 6 | 2 | 9:7 | 18 |
4
|
San Martin de Mendoza | 12 | 5 | 3 | 4 | 8:6 | 18 |
5
|
Atenas Rio Cuarto | 12 | 5 | 2 | 5 | 16:14 | 17 |
6
|
Huracan Las Heras | 12 | 3 | 6 | 3 | 8:10 | 15 |
7
|
Atletico Camioneros | 11 | 3 | 4 | 4 | 9:7 | 13 |
8
|
Juventud Unida Universitario | 12 | 2 | 5 | 5 | 8:13 | 11 |
9
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | 12 | 2 | 5 | 5 | 6:12 | 11 |
10
|
CS Estudiantes San Luis | 11 | 2 | 4 | 5 | 11:16 | 10 |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | 10 | 6 | 3 | 1 | 12:4 | 21 |
2
|
Sportivo Belgrano | 11 | 5 | 3 | 3 | 10:5 | 18 |
3
|
Linqueno | 11 | 5 | 3 | 3 | 9:5 | 18 |
4
|
Sportivo Las Parejas | 10 | 4 | 4 | 2 | 15:8 | 16 |
5
|
9 de Julio de Rafaela | 11 | 4 | 3 | 4 | 12:12 | 15 |
6
|
CA Douglas Haig | 11 | 3 | 5 | 3 | 11:9 | 14 |
7
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | 11 | 3 | 5 | 3 | 10:9 | 14 |
8
|
CD De Pronunciamiento | 11 | 2 | 3 | 6 | 7:21 | 9 |
9
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | 10 | 0 | 3 | 7 | 4:17 | 3 |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Sarmiento de la Banda | 11 | 7 | 2 | 2 | 16:6 | 23 |
2
|
Central Norte Salta | 10 | 6 | 3 | 1 | 14:6 | 21 |
3
|
San Martin Formosa | 11 | 5 | 3 | 3 | 14:7 | 18 |
4
|
CA Sol de America de Formosa | 11 | 5 | 2 | 4 | 8:8 | 17 |
5
|
Crucero del Norte | 11 | 3 | 5 | 3 | 9:9 | 14 |
6
|
Juventud Antoniana de Salta | 10 | 3 | 4 | 3 | 7:7 | 13 |
7
|
CA Sarmiento de Resistencia | 11 | 2 | 5 | 4 | 7:10 | 11 |
8
|
Boca Unidos | 10 | 1 | 4 | 5 | 6:12 | 7 |
9
|
Union de Sunchales | 11 | 1 | 2 | 8 | 6:22 | 5 |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
CA Sansinena SD | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Club Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre de Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Ciudad de Bolivar | ||||||
|
CS Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Atletico Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
9 de Julio de Rafaela | ||||||
|
CA Douglas Haig | ||||||
|
Linqueno | ||||||
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | ||||||
|
CD De Pronunciamiento | ||||||
|
Sportivo Belgrano | ||||||
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | ||||||
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | ||||||
|
Sportivo Las Parejas |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana de Salta | ||||||
|
San Martin Formosa | ||||||
|
Union de Sunchales |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
CA Sansinena SD | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Club Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre de Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Ciudad de Bolivar | ||||||
|
CS Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Atletico Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
9 de Julio de Rafaela | ||||||
|
CA Douglas Haig | ||||||
|
Linqueno | ||||||
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | ||||||
|
CD De Pronunciamiento | ||||||
|
Sportivo Belgrano | ||||||
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | ||||||
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | ||||||
|
Sportivo Las Parejas |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana de Salta | ||||||
|
San Martin Formosa | ||||||
|
Union de Sunchales |